MIUI 12 Mi 8 - Global Kararlı Rom Miui v12.0.1.0 QEAMIXM İndirme Bağlantıları

mvpeko

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enver
Cihazım
Redmi 4a
Konular
1
Hocam napcan işte bazıları daha kullandıkları klavyeyi tanımıyor sonra bu güncelleme olmamış derler. He birde gboard da dil seçeneklerinde sadece türkçe q olarak ayarlanırsa türkçe karakterlerde klavye tuşlarına ekleniyor hatırlatmak istedim.
Genç adam sen okuduğunu anlamıyorsun sanırım. Güncelleme olmamış diyen kim?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

O Klavye bende 2 yıldır öyle. G board ayarlarına gidin. Çerçeveleri açın. MIUI 11 varken de öyle yapılıyordu. Rakam satırınıda üste ekleyebilirsiniz benim gibi. Hatta klavye otomatik moda alırsanız karanlık moda geçince kararıyor. Kapatınca beyaz oluyor. Bu özellikler geleli çok oldu.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Daha önce güncellemelerde hiç çerçeveler çıkmıyordu. Klavye ayarlarında çerçeveye hiç dikkat etmemiştim. Yardım için teşekkürler

Son düzenleme:

apokoc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Abdullah
Cihazım
RN10 Pro
Konular
6
Bu arada güncelleme çıkalı 1 hafta oldu fakat hâlâ bana ota yoluyla gelmedi inatla bekliyorum ota yı

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Bu arada güncelleme çıkalı 1 hafta oldu fakat hâlâ bana ota yoluyla gelmedi inatla bekliyorum ota yı
Ota ile dağıtılmaya başlanmadı sanırım. Bana da gelmedi, sene bitmeden önce, Aralık gibi dağıtırlar sanırım.

Bykartal07

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi8
Konular
0
Bu güncelleme ilede vowifi gelmedi anlamadığım 8. Yıla özel üretildi güya ama sanki amele muamelesi görüyor guncelleme gec redmilerdr ne bileyim tlc gibi markalarda vowifi tanimli bunda olmasina ragmen OPERATÖR desteği nasıl olmaz anlamıyorum gercekten

TheRick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özcan
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Ota ile dağıtılmaya başlanmadı sanırım. Bana da gelmedi, sene bitmeden önce, Aralık gibi dağıtırlar sanırım.
Güncelleme ayarlarında "Güncellemeleri önceden al" seçeneğini açık olanlara geldi çoğunlukla onu açın dedik daha önceki yorumlarda kırk kere aynı şeyi soruyorsunuz önceki yorumları okuyun bir zahmet. Bir bu soru bir de mi video uygulaması niye gitti sorusu. Daha kaç kere çözümünü yazacağız anlamıyorum ki. Şu sonradan konuya dahil olanlar önce önceki gönderileri okusun. Papağan gibi aynı sorular soruluyor papağan gibi aynı cevaplar veriliyor. Başta sorun olmuyordu ama sinir bozucu olmaya başladı. Aynı şeyler için bildirim düşüp duruyor telefona bende önemli bir şey konuşuluyor diye ayrılamıyorum konudan.
Bu güncelleme ilede vowifi gelmedi anlamadığım 8. Yıla özel üretildi güya ama sanki amele muamelesi görüyor guncelleme gec redmilerdr ne bileyim tlc gibi markalarda vowifi tanimli bunda olmasina ragmen OPERATÖR desteği nasıl olmaz anlamıyorum gercekten
Mi 8 çıktığında Xiaomi resmi olarak Türkiye de yoktu. O yüzden operatörler desteklemiyorlar. Resmi olarak başvurup geldiğinde çıkan cihazlar kurtardı kendini. Xiaomi isterse operatörler ile anlaşıp yapar. Ama niye uğraşsın. Sana yeni modeli al onda öyle sorun yok der. Kimse eski modelle uğraşmaz.

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Güncelleme ayarlarında "Güncellemeleri önceden al" seçeneğini açık olanlara geldi çoğunlukla onu açın dedik daha önceki yorumlarda kırk kere aynı şeyi soruyorsunuz önceki yorumları okuyun bir zahmet. Bir bu soru bir de mi video uygulaması niye gitti sorusu. Daha kaç kere çözümünü yazacağız anlamıyorum ki. Şu sonradan konuya dahil olanlar önce önceki gönderileri okusun. Papağan gibi aynı sorular soruluyor papağan gibi aynı cevaplar veriliyor. Başta sorun olmuyordu ama sinir bozucu olmaya başladı. Aynı şeyler için bildirim düşüp duruyor telefona bende önemli bir şey konuşuluyor diye ayrılamıyorum konudan.Mi 8 çıktığında Xiaomi resmi olarak Türkiye de yoktu. O yüzden operatörler desteklemiyorlar. Resmi olarak başvurup geldiğinde çıkan cihazlar kurtardı kendini. Xiaomi isterse operatörler ile anlaşıp yapar. Ama niye uğraşsın. Sana yeni modeli al onda öyle sorun yok der. Kimse eski modelle uğraşmaz.
Bu kaba ve çirkin tavrınızı düzeltin ilk önce. Şimdi çok şeyler yazardım ama konuyu kirletmek istemem.

TheRick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özcan
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Bu kaba ve çirkin tavrınızı düzeltin ilk önce. Şimdi çok şeyler yazardım ama konuyu kirletmek istemem.
Kaba olmak gibi isteğim yok. Size denk gelmiş olabilir. Belki siz ilk defa sordunuz ama birine yazacaktım Sürekli sorulduğu için. Kusura bakmayın.

Ayrıca;
Mi video, tarayıcı uygulaması ve yüz tanımanın çalıştığı bölgelerden Ukrayna seçebilirsiniz. Yunanistan seçmek istemeyenlere. Şimdi denedim. Başka bir ekstra ülkeye yönelik uygulama yüklenmiyor Yunanistan gibi. Ukrayna iyidir

skaterdodo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
dodo
Konular
11
Arkadaşlar affınıza sığınarak soracağım belki biryerlerde vardır çözümü ama yazmak istedim. Wallpaper default yaptığımızda hani kilit ekranını açınca yakınlaştırır böyle acayip bir efekler falan oluyor ya onu yapamadım değiştiriyorum wallpaperı mars gözüküyor kilidi açıyorum ama o yakınlaşma efekti olmuyor

topsakalsevki

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şevki
Cihazım
İphone se
Konular
0
OTA üzerinden güncelleme yapınca bu hatayı alıyorum ve indirdigim zip dosyası siliniyor twrp şifrelenmiş bu yüzden olabilirmi yeniden twrp kurulumu yapsam düzelirmi

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-11-09-03-04-00-783_com.mi.android.globallauncher.jpg
    Screenshot_2020-11-09-03-04-00-783_com.mi.android.globallauncher.jpg
    441,2 KB · Görüntüleme: 66

mvpeko

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enver
Cihazım
Redmi 4a
Konular
1
Güncellemeyi dün yüklemiştim. Pil konusunda bilgi olması açısından kendi kullanımımı paylaşmk istedim. Oyun oynamıyorum. Sosyal medya, iletişim ve video izleme vb kullanım ile durum aşağıdaki gibi.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-11-09-03-08-05-293_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-11-09-03-08-05-293_com.miui.securitycenter.jpg
    227,8 KB · Görüntüleme: 65
Üst Alt