Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.3.2.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fedayim54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
İphone 7 plus
Konular
13
Merhabalar,
Güncellemeyi yaptıktan sonra karşılaştığım bazı hatalar var onları paylaşmak isterim;
1-Birisi whatsappdan mesaj attı ve bildirimlerden bakıp "cevapla" seçeneğine basıp mesajı yazdığınızda cevapla ve okundu olarak işaretle seçeneği mesajın altında kalıyor mesaj karışıyor.
2-Arayan kişiler telefonum çekmesine rağmen telefonun çekmiyordu diye söylemeye başladı.
3-Karanlık moddan mı normaldenmi tam tespit edemedim ama gelen e postaların bildirimde başlıkları görünmüyor.

zoed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
fat
Cihazım
mi 8
Konular
13
selam bu uygulamayı indirdim telefonda tam olarak hangi dosyanın içine atmam gerekiyor.

Leo06

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
Mi8
Konular
0
Ben de güncellemeyi gördüğüm an indirdim. Bir kez görünüp kaybolması ilginçmiş:) konunun yeri burası değil ama belki bilen birisi beni yönlendirir. İki ay kadar önce çektiğim fotoğraflar galeride siyah olarak gözüküyor. Fotoğrafların büyük kısmı böyle. Ama bir kısmı da görüntülenebiliyor. Başına aynı şey gelen var mı? Varsa çözümü var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben de güncellemeyi gördüğüm an indirdim. Bir kez görünüp kaybolması ilginçmiş:) konunun yeri burası değil ama belki bilen birisi beni yönlendirir. İki ay kadar önce çektiğim fotoğraflar galeride siyah olarak gözüküyor. Fotoğrafların büyük kısmı böyle. Ama bir kısmı da görüntülenebiliyor. Başına aynı şey gelen var mı? Varsa çözümü var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim

Jero

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
0
Selam Trabzonlu,

Öncelikle cahilliğimi bağışlayın..

mi 8 10.3.2 güncellemesi konusunda recovery altında verdiğin link 1.75 GB gösteriyor. Bu dosya boyutu doğru mudur? ve ben bunu kurunca telefonu ilk açıldığı sıfır haline mi getirecek, yoksa bildiğimiz güncelleme mi oluyor? fotolar vs.. kalacak di mi?

bir de miflash diye verdiğin link pcye kurulum için sanırım telefona indirmekle bir alakası yok.

şimdiden rahatsızlık için özür dilerim..

globalstabil-png.45287

Merhaba arkadaşlar [Android 9/Pie] Mi 8 için MIUI 10 Global Kararlı Rom ota yoluyla dağıtılmaya başlanıldı. Değişenleri aşağıya ekledim. Henüz güncellemesi telefona gelmeyen arkadaşlar için .zip dosyasını, temiz kurulum isteyen Fastboot dosyasını da konuya ekleyeceğim.
Recovery Kurulum :
1-
OTA'dan güncellemeyi kontrol edip yüklemek. Ya da ;
2- Ayarlar - Telefon Hakkında - Sistem Güncelleme menüsünden, Güncelleme paketini menüsü altında indirdiğiniz .zip dosyasını seçerek güncellemeyi yapabilirsiniz.

İndirme Bağlantıları ;
Recovery

Fastboot
Eklenecek.

Ekran Görüntüleri/Değişenler :
screenshot_2019-05-17-13-47-28-579_com-android-updater-png.49608

Sistem
Optimizasyon: Android Güvenlik Düzeltme Eki Mart 2019'a kadar güncellendi. Sistem güvenliği arttı.
Optimizasyon: Nisan 2019'a kadar Android Güvenlik Düzeltme Eki güncellendi. Sistem güvenliği arttırıldı.

Telefon
Düzeltme: Aramaları sonlandırmak beklenenden daha uzun sürdü
Düzeltme: Durum çubuğu kısayolu ve aramalar için değişken bildirim aynı anda göründü

Kilit ekranı, durum çubuğu, Bildirim gölge
Yeni: Bildirim gölgesinde NFC kısayolu
Yeni: Şimdi Kilit ekranında Açılan Bildirim gölgesini şimdi kısıtlayabilirsiniz
Yeni: Parmak izi simgesini kapalı ekranda göstermemeyi seçebilirsiniz. Parmak izi kilit açma hala normal şekilde çalışacaktır.
Yeni: Yüz verilerini kullanarak cihazın kilidini açtıktan ve Kilit ekranında kaldıktan sonra Ana ekranı açmak için parmak izinizi kullanın
Optimizasyon: Durum çubuğunun yüksekliği, şimdi çentiğin yüksekliğine eşittir
Fix: Parmak izi kilidini açma sorunları
Düzeltme: Gelen bir bildirim tarafından indirildikten sonra medya oynatma sesi geri yüklenemedi
Düzeltme: Parmak izi kilit açma kullanıldığında saat parladı
Düzeltme: Batarya zayıfken LED ışık yanıp sönmedi
Düzeltme: Düşük pil uyarısı yatay modda görünmüyor
Düzeltme: Çağrı süresi balonu, bildirim simgeleriyle örtüşüyor
Düzeltme: TalkBack açıkken parmak izi tarayıcı kullanılamaz
Düzeltme: Bir kilitleme ekranında bir bildirim dokunulduğunda şifre formu siyah olarak parladı
Kilit ekranında parmak izi kilidini açma seçeneği

Ana ekran
Düzeltme: WhatsApp simgesinde bildirim rozetleri hatalı görüntüleniyor

Saat
Onar: Zamanlayıcı düğmesi dokunduktan sonra yanıp sönmeye başladı
Düzeltme: Belirli bir tarihte kapalı saat kuvveti

Kamera
Yeni: AI kamera için yeni modlar
Düzeltme: Video modunda uygulama kapatılıp tekrar açıldığında kamera gücü kapandı
Düzeltme: Kullanıcı, Mesajlaşma’da kısayol kullanarak fotoğraf çekmeyi iptal edip tekrar Kamera kısayoluna dokunduğunda, Kamera kilitlendi

Ayarlar
Düzeltme: Bildirim gölgesinde eşitleme açıldığında veya kapatıldığında eşitleme sayfası yenilenemedi

Son İşlemler
Optimizasyon: Metinlerin boyutu büyük olarak ayarlandığında uygulama adları kesildi

Oyun hızı yükseltici
Yeni: Oyunlar sırasında gelen aramalar için kayan pencereler

Mi Bulutu
Optimizasyon: Mi Cloud'un başlangıç sayfasını yeniden tasarladık. Şimdi çok daha iyi görünüyor!

Diğer
Onar: Öğeleri kapatılan ekranda görüntülemek, bazı durumlarda zamanında kapatılamadı

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

Başlangıç için her zaman temiz kurulum.

NOT: Şahsım, miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir.

toya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
mi8
Konular
3
bende de güncelleme kayboldu şimdi güncelleme çıkmıyor bir arkadaş bir link verdi burdan takip edebilirsin diye siteden bakıyorum 10.3 yok çekildi heralde diye düşünmeye başladım. bide siz bakın yanlış mı düşünüyorum

Yılmaz61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yılmaz
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
3
Güncellemeden sonra şarj sanki daha hızlı tükeniyor gibi geldi bana.

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Selam Trabzonlu,

Öncelikle cahilliğimi bağışlayın..

mi 8 10.3.2 güncellemesi konusunda recovery altında verdiğin link 1.75 GB gösteriyor. Bu dosya boyutu doğru mudur? ve ben bunu kurunca telefonu ilk açıldığı sıfır haline mi getirecek, yoksa bildiğimiz güncelleme mi oluyor? fotolar vs.. kalacak di mi?

bir de miflash diye verdiğin link pcye kurulum için sanırım telefona indirmekle bir alakası yok.

şimdiden rahatsızlık için özür dilerim..
Hangi sürüm mevcut sizde?

Wuslat00

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Mi 8
Konular
3
Arkadaşlar mi 8 de gelen aramalarda ekran ışığı 5sn geç geliyor sizde de böyle bir problem var mı güncellemeden sonrada değişmedi yine sorun devam ediyor bir ayarı falan var mı bilmediğim

tequlas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
Mi 8
Konular
4
Hocam son güncellemeyi nasıl alabilirim?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-05-21-17-11-12-269_com.android.settings.png
    Screenshot_2019-05-21-17-11-12-269_com.android.settings.png
    118,2 KB · Görüntüleme: 31

ganjair

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
baran deniz
Cihazım
mi8
Konular
33
çok fazla şarj gidiyor kesinlikle tavsiye etmem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt