Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.3.2.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheRick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özcan
Cihazım
Mi 8
Konular
5
3000 lira az para mı? Bir Hintli de kendi parasına göre 3000 lira veriyor ülkesinde değerince. O adam aynı telefon da bu özelliği sahip Samsung almıyorsa seni ne diye talep etmeyesin. Böyle saçma düşünce olur mu. Adam sana satarken o ülkelere göre daha az ödeyin siz zaten bu özelliği kullanmayacaksanız mı diyor. Aynı parayı çatır çatır alıyor. Sen Samsung alınca bu durumlardan kurtalabildiğini mı sanıyorsunuz. Kim Bixbiy Türkçe kullanıyor. Ama sen Kore Amerika değerine eşitlenmiş telefonun parasını aynen veriyorsun. Orada da aynı sorun var. Daha pahalısını almak sorun çözmez. Senin çaresiz olduğunu gösterir o şirketlere. Onları daha çok teşvik eder bu hareketlere. Azerbaycan 10 milyon, sen 82 milyon sana gelmiyorsa onların sorunu bizim değil. Bu ayıplarını yüzlerine vurmalı teknoloji kanalları kötü hissetsinler ki bir daha karşılaşmayalım her telefonda.

Leo06

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
Mi8
Konular
0
Gps sorunu ne alemde. Ben açmaya korkuyorum

Baroone

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8
Konular
5

Devam ediyor sorun...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

3000 lira az para mı? Bir Hintli de kendi parasına göre 3000 lira veriyor ülkesinde değerince. O adam aynı telefon da bu özelliği sahip Samsung almıyorsa seni ne diye talep etmeyesin. Böyle saçma düşünce olur mu. Adam sana satarken o ülkelere göre daha az ödeyin siz zaten bu özelliği kullanmayacaksanız mı diyor. Aynı parayı çatır çatır alıyor. Sen Samsung alınca bu durumlardan kurtalabildiğini mı sanıyorsunuz. Kim Bixbiy Türkçe kullanıyor. Ama sen Kore Amerika değerine eşitlenmiş telefonun parasını aynen veriyorsun. Orada da aynı sorun var. Daha pahalısını almak sorun çözmez. Senin çaresiz olduğunu gösterir o şirketlere. Onları daha çok teşvik eder bu hareketlere. Azerbaycan 10 milyon, sen 82 milyon sana gelmiyorsa onların sorunu bizim değil. Bu ayıplarını yüzlerine vurmalı teknoloji kanalları kötü hissetsinler ki bir daha karşılaşmayalım her telefonda.

Bunun en iyi yolu protesto Edip satın almamak o zaman alalım Vestel Venüs orada her şey Türkiye ye uygun ne de olsa...

Ynsgltkn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Ben de diyorum ki o dediğin neredeyse her markada mevcut bu segmentteki, ayrım istemiyorsan alacağın marka diğerleri, Bu Xiaomi nin yeni politikası değil hep böyleydi ve satın alırken bunları göz önünde bulundurarak satın aldık sizin anlamak istemediğiniz ya da anlayamadığınız da bu.

Yani sizin içinize sinebiliyor bu hocam. Açıkçası benim sinmiyor ve her platformda dile getiriyorum bu şikayetlerimi. Ayrıca Türkiye de mi 8 cihazını satarken yüz kilidi var diye bas bas reklam yaptı bu firma. İnsanları resmen kandırdı ve aldattı.

Devam ediyor sorun...

Bunun en iyi yolu protesto Edip satın almamak o zaman alalım Vestel Venüs orada her şey Türkiye ye uygun ne de olsa...

Şimdi bu adamlar telefonu satarken dediler mi bize gps var bunda ama sorunlu diye. Demediler. Yani aldattılar insanları. Kim gps i yada çalışmayan özelliği olan bir telefona para verir Allah aşkına.

Baroone

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Arkadaşlar bu telefon Samsung gibi iPhone gibi Huawei gibi resmi olarak kendisi satılmıyor, tedarikçiyle satışı yapılıyor ve sorunlar da buradan kaynaklanıyor. Dolayısıyla adamların resmi olarak teyit ettiği hiçbir şey yok. Sadece tedarikçisi ki onun da geçmişi malûm .. Burada sorun üretici ile kullanıcı arasındaki iletişimin kötü olması ve bunu sağlayacak kanalın bulunmaması.

Ynsgltkn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 8
Konular
6

Az önce baktım bu forumda 200ün üzerinde mesaj yazmışım. En az 50 tanesi bu gps içindi. Defalarca kez geri bildirimbıraktım xiaomi ye ama 1 kez dönüş bile alamadım.

Leo06

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
Mi8
Konular
0
Az önce baktım bu forumda 200ün üzerinde mesaj yazmışım. En az 50 tanesi bu gps içindi. Defalarca kez geri bildirimbıraktım xiaomi ye ama 1 kez dönüş bile alamadım.
Şu gps sorunu komedi. Eli ayağı insanın gps. Yok beta versiyona geç yok güncellemeleri sil. Oldu olacak yazılımı da biz yapalım. Bu kadar uğraşacaksam ne diye verdim o kadar para tele. Nfc özelliği var telefonun bildirim menüsünde kısa yolu şu güncelleme ile daha yeni gelmiş. O da başka bir komedi.

slycuk

Usta Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
selcuk
Cihazım
mi4 lte cu
Konular
13
Güncelleme yine geri çekilmiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt