Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.3.2.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynsgltkn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Adam 3.000 TL vermiş Samsung un 8000 TL ye sattığı telefonla yakın özellikte telefon almış, gözünün üstünde kaş var diye şikayet ediyor... Arkadaşlar verdiğiniz paraya aldığınız hizmeti değerlendirirken az insaf... Klasik olacak ama aha Samsung da orada Huawei de...

3000 tl civarı note 8 var mesela niye s10+ ile karşılaştırıyorsunuz :)

M_oguz35tr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut Oğuz
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Arkadaşlar yüz tanımayı Türkiye olarak gelmesi için sesimizi nasıl duyurmaliyiz ?

Ynsgltkn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Arkadaşlar yüz tanımayı Türkiye olarak gelmesi için sesimizi nasıl duyurmaliyiz ?

3000 lira vermişsin diyor bir arkadaş sesini duyurmaya hakkın o kadar demekki. Git semsang al elma filan al. Yoksa lüzumsuz işgal etmeyin :)

TheRick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özcan
Cihazım
Mi 8
Konular
5
O kadar teknoloji kanalı var. Ayrı ayrı görüşe sahip olan bu Xiaomi burada Türkiye lansmanı yaptığında bir tanesi Türkiye'ye yüz tanıma gelmedi diye o yönetici kişilere sormadı. Ne kadar boş şey var onu sordu. Sanki karşılarında peygamber var. Bir çekinmeler bir klas olacağız tavırları. Çatır çatır soracaksınız bu ülkenin temsilcilerisiniz siz. 1 lira bile versek fark etmez o adam bizden para kazanıyor. Bu sorulara muhatap olacaklar tabi. Zaten bu teknoloji kanallarının bu sorunlardan haberi bile yok. Forumları bir gezelim en azından amiral gemi forumlarında gezelim insanlar neyden şikayetçi adam geldiğinde onları sorsunlar. Hepsi kraldan çok kralcı. Onur okşama uzmanı. Bu yabancı firmaları ısırmadan kolayca Türkiye'ye hiçbir özelliğini getirmez. Tam manasıyla açmaz. Bir Hintli yerine bile konmaz bu millet. Zaten Türkiye kullanıcıları organize üstüne düşeni hemen yapıyor. Daha fazlasını yapamaz birebir muhatap olanlar söylemeli yani teknoloji kanalları.

M_oguz35tr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut Oğuz
Cihazım
Mi 8
Konular
0
""""3000 lira vermişsin diyor bir arkadaş sesini duyurmaya hakkın o kadar demekki. Git semsang al elma filan al. Yoksa lüzumsuz işgal etmeyin :)"""""

Doğru diyin başgan

Baroone

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Benim tavsiyem insanların mutlu olacağı telefonları almaları. Ahu Tuğba ile evlenen adamın sabah uyandığında yatakta Adriana Lima beklemesi gibi bir şey bazılarının beklentisi... Adamlar sana o telefonu yarı fiyatına sattığına göre bu bir yerlerden çıkacak demektir bunu düşünmeyen ya da kabul etmeyen başka markalara yonelebilir hatta yönelmelidir...

Ynsgltkn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 8
Konular
6
O kadar teknoloji kanalı var. Ayrı ayrı görüşe sahip olan bu Xiaomi burada Türkiye lansmanı yaptığında bir tanesi Türkiye'ye yüz tanıma gelmedi diye o yönetici kişilere sormadı. Ne kadar boş şey var onu sordu. Sanki karşılarında peygamber var. Bir çekinmeler bir klas olacağız tavırları. Çatır çatır soracaksınız bu ülkenin temsilcilerisiniz siz. 1 lira bile versek fark etmez o adam bizden para kazanıyor. Bu sorulara muhatap olacaklar tabi. Zaten bu teknoloji kanallarının bu sorunlardan haberi bile yok. Forumları bir gezelim en azından amiral gemi forumlarında gezelim insanlar neyden şikayetçi adam geldiğinde onları sorsunlar. Hepsi kraldan çok kralcı. Onur okşama uzmanı. Bu yabancı firmaları ısırmadan kolayca Türkiye'ye hiçbir özelliğini getirmez. Tam manasıyla açmaz. Bir Hintli yerine bile konmaz bu millet. Zaten Türkiye kullanıcıları organize üstüne düşeni hemen yapıyor. Daha fazlasını yapamaz birebir muhatap olanlar söylemeli yani teknoloji kanalları.

İşin kötüsü nedir üstadım biliyor musun.
Forumda da bu tarz şikayetleri dile getirince gidin samsung alın iphone alın o zaman diyen zihniyette insanların olması. Örneği az önce yukarı da cevap verdiğim arkadaş gibi. Ülkenin haline bakıp bunları görmek şaşırtmıyor açıkçası beni ama maalesef üzülüyorum.

Baroone

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Ülkede maalesef ne satın aldığını bilen ne de aldığının ne verebileceğini düşünemeyen insanlarla aynı havayı solumak. Sonra ülke niye bu halde....

Ynsgltkn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Benim tavsiyem insanların mutlu olacağı telefonları almaları. Ahu Tuğba ile evlenen adamın sabah uyandığında yatakta Adriana Lima beklemesi gibi bir şey bazılarının beklentisi... Adamlar sana o telefonu yarı fiyatına sattığına göre bu bir yerlerden çıkacak demektir bunu düşünmeyen ya da kabul etmeyen başka markalara yonelebilir hatta yönelmelidir...

Hocam burda 3 lira 5 lira hesabı yok. Aynı telefonu kullanan Türkler ile hindistanlılara farklı muamele yapılıyor olması. Bunu sindirebiliyorsan sana hayatında mutluluklar diliyorum.

Baroone

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Hocam burda 3 lira 5 lira hesabı yok. Aynı telefonu kullanan Türkler ile hindistanlılara farklı muamele yapılıyor olması. Bunu sindirebiliyorsan sana hayatında mutluluklar diliyorum.

Ben de diyorum ki o dediğin neredeyse her markada mevcut bu segmentteki, ayrım istemiyorsan alacağın marka diğerleri, Bu Xiaomi nin yeni politikası değil hep böyleydi ve satın alırken bunları göz önünde bulundurarak satın aldık sizin anlamak istemediğiniz ya da anlayamadığınız da bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt