Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.3.2.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

prenssible

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan Basri
Cihazım
Mi 8
Konular
0
10.3.2.0 güncellemesinin pil performansı 2 haftalık kullanımda gördüğüm kadarıyla gerçekten 10.3.1.0 a göre %10 civarında düşük kalıyor.. Dark mode henüz tam optimize değil galiba..Yine de 1 günü rahat çıkartır.

Ynsgltkn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 8
Konular
6
10.3.2.0 güncellemesinin pil performansı 2 haftalık kullanımda gördüğüm kadarıyla gerçekten 10.3.1.0 a göre %10 civarında düşük kalıyor.. Dark mode henüz tam optimize değil galiba..Yine de 1 günü rahat çıkartır.

Valla hocam kimisine iyi geldi kimisine kötü geldi güncelleme.
Bir önceki sürümde çok kötüydü şarj olayı bende bu sürümde daha iyi gibi.
Dark mode de halen optimize değil. Beyaz kalan yerler var.
Bir de bu sürümde bende şarja ilk taktığımda çok yavaş şarj ediyor. 1 saatte %10 gibi bir şey doluyor.
Çıkartıp taktığımda eski hızına geri dönüyor çözemedim.

sturkekul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sami
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Dr
Konular
0
Valla hocam kimisine iyi geldi kimisine kötü geldi güncelleme.
Bir önceki sürümde çok kötüydü şarj olayı bende bu sürümde daha iyi gibi.
Dark mode de halen optimize değil. Beyaz kalan yerler var.
Bir de bu sürümde bende şarja ilk taktığımda çok yavaş şarj ediyor. 1 saatte %10 gibi bir şey doluyor.
Çıkartıp taktığımda eski hızına geri dönüyor çözemedim.
Telefonu kapatıp yeniden başlatıp denediniz mi?

piriyatel

eksamin
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet fatih
Cihazım
Mi 9
Meslek
Kamu
Konular
8
Mi 8 satmayı yerine p30 veya p20 pro almayı düşünüyorum xiaomi büyüdükçe sapıttı net yani

Karapapak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 12T Pro
Konular
2
Arkadaşlar ben 10.2.den 10.3.2e geçtim. Şarj konusunda şunu söyleyebilirim. %15e kadar full sarjdan 8saat ekran süresi alıyorum. 10.2de o kadar ayar yapıyordum 7saat ekran süresi anca alıyordum.
Ama şunu fark ettim son 3-4gunde telefon çok geç şarj oluyor. Örneğin önceden 1saatte, 1bucuk saatte full sarj olurken şimdi 2saati buluyor full şarj olması.
Konu ile alakasız ama kamera video ayarlarında bulunun hız ayarı ne tam olarak bilen var mı?

sturkekul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sami
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Dr
Konular
0
Evet hocam denedim.
Eğer temiz kurulum yaptıysanız(yazılımsal değilse) bu tür şarj sorunlarında en sık sorumlu genelde şarj kablosu oluyor.Mi 5 telimde benzer sorun yaşamış ve kabloyu yenileyerek sorunum çözülmüştü.

TheRick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özcan
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Arkadaşlar bu mi 8 de veya diğer Xiaomi telefonları da mı böyle bilmiyorum garip bir durum var çözemedim bir türlü. Sorun şu, Wifi ve mobil veriyi kapattığım halde mesela YouTube uygulamasına girsem video izlesem çatır çatır videoyu yüklüyor. Bu çok saçma değil mi? Mobil veri ve WiFi kapalı olmasına rağmen neden internet çekmeye devam ediyor. Her uygulamada böyle sadece Youtube değil. Bu şekilde ben veya bilmeyen biri internetin kapalı olmasına güvenip girebilir o ay internetim olmayabilir beni bu harmandan kaldırır yahu. Çoluk çocuk girer kapatsam bile mobil verinin hakkından gelirler. Ben böyle saçma şey görmedim. Daha önce LG telefon kullandım. Orada wifi ve Mobil veriyi kapattığım zaman internetten ilişkisi tamamen kesilir ben açana kadar. Bunu da mi8 de ilk şöyle fark ettim. Telefonu gece internetle ilişkisini tamamen kesiyorum. Sabah kalkıp bakıyorum. Haber uygulamaları bildirim düşmüş bir sürü. Yani interneti kullanmış yav arkadaş biz seni kapattık neden internete bağlanıyorsun değil mi? Allah'tan her ay hep internetim var. Yani demek 1 ay boşluğa gelsek faturayı anasını ağlatacak. Aldığım dan beri böyle takip ediyorum. Çözüm bulamadım. Mobil veri ve arka planı kısıtlama var onu yaptım bu seferde tamamen uygulamanın İnternet ile bağlantısını koparıyor. Ben kendim gönüllü Mobil veriyi ve WiFi açsam da kısıtlama olduğu için gidip ayarlardan uygulamanın kısıtını kaldırmam lazım kullanmam için. Yav basit bir olayı ne kadar zorlaştırıyor bu Xiaomi vallahi çıldırıcam. Mobil veri ve WiFi kapattığım da girme, açtığım da gir bu kadar basit ve arkadaş neyini bozuyorsunuz be.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sallapaca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi8
Konular
1
Arkadaşlar bu mi 8 de veya diğer Xiaomi telefonları da mı böyle bilmiyorum garip bir durum var çözemedim bir türlü. Sorun şu, Wifi ve mobil veriyi kapattığım halde mesela YouTube uygulamasına girsem video izlesem çatır çatır videoyu yüklüyor. Bu çok saçma değil mi? Mobil veri ve WiFi kapalı olmasına rağmen neden internet çekmeye devam ediyor. Her uygulamada böyle sadece Youtube değil. Bu şekilde ben veya bilmeyen biri internetin kapalı olmasına güvenip girebilir o ay internetim olmayabilir beni bu harmandan kaldırır yahu. Çoluk çocuk girer kapatsam bile mobil verinin hakkından gelirler. Ben böyle saçma şey görmedim. Daha önce LG telefon kullandım. Orada wifi ve Mobil veriyi kapattığım zaman internetten ilişkisi tamamen kesilir ben açana kadar. Bunu da mi8 de ilk şöyle fark ettim. Telefonu gece internetle ilişkisini tamamen kesiyorum. Sabah kalkıp bakıyorum. Haber uygulamaları bildirim düşmüş bir sürü. Yani interneti kullanmış yav arkadaş biz seni kapattık neden internete bağlanıyorsun değil mi? Allah'tan her ay hep internetim var. Yani demek 1 ay boşluğa gelsek faturayı anasını ağlatacak. Aldığım dan beri böyle takip ediyorum. Çözüm bulamadım. Mobil veri ve arka planı kısıtlama var onu yaptım bu seferde tamamen uygulamanın İnternet ile bağlantısını koparıyor. Ben kendim gönüllü Mobil veriyi ve WiFi açsam da kısıtlama olduğu için gidip ayarlardan uygulamanın kısıtını kaldırmam lazım kullanmam için. Yav basit bir olayı ne kadar zorlaştırıyor bu Xiaomi vallahi çıldırıcam. Mobil veri ve WiFi kapattığım da girme, açtığım da gir bu kadar basit ve arkadaş neyini bozuyorsunuz be.

Hocam bende hiç öyle bir sorum yok büyük ihtimalle sizde bir sorun var güncelleme veya bir sıfırlama işlemi deneyin derim.

sturkekul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sami
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Dr
Konular
0

Mi8 global kararlı v 10.3.2.0 yüklü, böyle bir sorun yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt