Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.2.2.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

MetinS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 64Gb Siyah
Konular
8
ben telefonu tam ekran kullanıyorum, resim küçültür gibi yapıp araçlar menüsüne girince telefonu kitletseniz tekrar açınca parmak hareketi ile geri yapılamıyor, çıkmak için illa bir araç seçmeniz gerekiyor. umarım en büyük hata budur. valla her güncelleme sonrası telefon bozulacak diye korkuyorum. bu arada gps sorunu devam ediyormuş, çözümü için haritaların son güncellemesini kaldırın sonra güncelleme izni vermeyin deniyor, nereye kadar vermicen ki? tek derdim bildirim ikonları görünüp kaybolmasın.
Geri ile çıkılmıyor ama ana ekrana dönme hareketi ile çıkılabiliyor

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zaferkahraman

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Zafer Kahram
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
4
Geri ile çıkılmıyor ama ana ekrana dönme hareketi ile çıkılabiliyor

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
o Menü de geri gidilecek bir yer yok mecbur menu tusuna yani yukarı kaydırma ile dönersiniz. Arkadaş doğru söylüyor. Bu bug değil ki. iOS da da var böyle yerler

0quz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 8
Konular
2
o Menü de geri gidilecek bir yer yok mecbur menu tusuna yani yukarı kaydırma ile dönersiniz. Arkadaş doğru söylüyor. Bu bug değil ki. iOS da da var böyle yerler

hayır durum o değil eğer araçlar bölümünde iken ekranı kapatıp açmaz isen o bölümde geri komutu ile de ana ekrana dönülüyor ana ekran komutu ile de ana ekrana dönülüyor eğer araçlar sekmesinde iken telefon ekranı kapatıp açarsan artık geri komutu ile ana ekrana dönemiyorsun çalışmıyor sadece ana ekrana dönme fonksiyonu çalışıyor arkadaş bunu yazmış

zaferkahraman

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Zafer Kahram
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
4
hayır durum o değil eğer araçlar bölümünde iken ekranı kapatıp açmaz isen o bölümde geri komutu ile de ana ekrana dönülüyor ana ekran komutu ile de ana ekrana dönülüyor eğer araçlar sekmesinde iken telefon ekranı kapatıp açarsan artık geri komutu ile ana ekrana dönemiyorsun çalışmıyor sadece ana ekrana dönme fonksiyonu çalışıyor arkadaş bunu yazmış
yahu çok da abartmayalım bence :D

cmmndr43

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ŞENOL
Cihazım
XİAOMİ Mİ 8
Konular
1
konu başka yerlere gitmiş :) güncelleme ne oldu fastboot indirme linki yokmu daha

10lion

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ney
Cihazım
mi 8
Konular
4
Şu her güncellemede güncelleme geri çekildi demekki hatalı diyen arkadaşlar yanlış düşünüyor. Hep düzeltiyorum ama bir sonrakinde yine söylüyorlar:)

Güncelleme serverlara yüklenme olmasın diye aralıklı aralıklı veriliyor her seferinde.

Ama okuduğumdan beri araçlarda ekranı açıp kapadıktan sonra geri hareketinin çalışmaması bugına gülüyorum. O nasıl bir bug ya ahahahaha. Xioami her seferinde kendini aşıyor yazılımda:)

Mi8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RN
Cihazım
Mi8
Konular
17
Benim pakette. Yükleme kapanmış gözüküyor yani öyle bir sekme yok neden bilmiyorum en son guncellemeden sonra oldu 10.2.1 den sonra

zaferkahraman

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Zafer Kahram
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
4
Benim pakette. Yükleme kapanmış gözüküyor yani öyle bir sekme yok neden bilmiyorum en son guncellemeden sonra oldu 10.2.1 den sonra
mi10 yazısına 10 kere basın geliyor sonra.

Üst Alt