Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.2.2.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

MFD

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
MFD
Cihazım
Mi 8
Meslek
TeknoDestekTeam
Konular
11
Merhaba Arkadaşlar;

Son gelen mi 8 v10. 2.2.0 güncellemesinde farklı olarak neler geldi? Ve ayrıca
Şarj olum olumsuz etkisi var mı?
Performans olumlu olumsuz etkisi var mı? Veya fark ettiğiniz farklı bir özellik olum lu olumsuz?

Ynsgltkn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Merhaba Arkadaşlar;

Son gelen mi 8 v10. 2.2.0 güncellemesinde farklı olarak neler geldi? Ve ayrıca
Şarj olum olumsuz etkisi var mı?
Performans olumlu olumsuz etkisi var mı? Veya fark ettiğiniz farklı bir özellik olum lu olumsuz?

Hiçbir sorun çözüme kavuşmamış, 200 küsür mb lik bir güncelleme.

vezzeyf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Mi
Konular
15
Güncelleme gündüz vardı şuan yok, geri çektiler galiba:?

Ynsgltkn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 8
Konular
6
O zaman güncellemeye gerek yok ki zaten güncellemeyi geri çekmişler

Xiaomi hiçbir güncellemesine güvenemiyorki her seferinde aynı sıkıntı. İlk başta yayınlıyor sonra geri çekiyor. İnsanlarla alay ediyor resmen. İlk başta yüklediysen kurtardın yoksa bazen 2 bazen 3 gün beklersin. Heee geldi güncelleme yakaladın ve yükledin. Zannetme sıkıntılarına çare bulacağına. Bir sorunu düzeltip en az iki yeni farklı soruna yol açıyor her güncellemesi. Ama burada ki bir çok arkadaşımızda çok üzgünüm ama bunu kabullenmiş durumda. Yazık ki ne yazık.

• Beğen
Tepkiler: MFD

MFD

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
MFD
Cihazım
Mi 8
Meslek
TeknoDestekTeam
Konular
11
Xiaomi hiçbir güncellemesine güvenemiyorki her seferinde aynı sıkıntı. İlk başta yayınlıyor sonra geri çekiyor. İnsanlarla alay ediyor resmen. İlk başta yüklediysen kurtardın yoksa bazen 2 bazen 3 gün beklersin. Heee geldi güncelleme yakaladın ve yükledin. Zannetme sıkıntılarına çare bulacağına. Bir sorunu düzeltip en az iki yeni farklı soruna yol açıyor her güncellemesi. Ama burada ki bir çok arkadaşımızda çok üzgünüm ama bunu kabullenmiş durumda. Yazık ki ne yazık.
Yaklaşık 1 haftadır mi 8 i kullanmaya başladım ama telefonun performansını kalitesini güncellemelerini stabil olmaması bozuyor gerçekten

0quz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 8
Konular
2

benim bildiğim bu durumu her cihazında bilerek uyguluyor ilk güncelleyenler tester görevi görüyor eğer sorun yoksa 2-3 gün sonra süre sınırı koymadan güncelleme koyuyor açıkcası ben bunda sorun görmüyorum ama şunu kabul ediyorum 3 xiaomi cihazı kullandım 6-7 farklı cihazıda biliyorum etrafımda kullanan en sorunlu mi 8 sanırım özellikle miui 10 ve pie dan sonra ama yinede pek dert etmiyorum çünkü beni pek etkilemeyen problemler aşırı büyük bir sorunu yok cihazın yani

dorukhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Doruk
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Mekatronik
Konular
4
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba arkadaşlar [Android 9/Pie] Mi 8 için MIUI 10 Global Kararlı Rom ota yoluyla dağıtılmaya başlanıldı. Değişenleri aşağıya ekledim. Henüz güncellemesi telefona gelmeyen arkadaşlar için .zip dosyasını, temiz kurulum isteyen Fastboot dosyasını da sonradan konuya ekleyeceğim :)
Recovery Kurulum :
1-
OTA'dan güncellemeyi kontrol edip yüklemek. Ya da ;
2- Ayarlar - Telefon Hakkında - Sistem Güncelleme menüsünden, Güncelleme paketini menüsü altında indirdiğiniz .zip dosyasını seçerek güncellemeyi yapabilirsiniz.

İndirme Bağlantıları ;

Eklenecek

Ekran Görüntüleri :

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

Başlangıç için her zaman temiz kurulum.

NOT: Şahsım, miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumlu değilim !
Hocam 213 mb paketi sabah indirdim Twrpden flashlamaya çalıştım hata verdi yeniden başlattım ayarlara girdim güncellemeyi denetledi V10.2.1.0 sürüm güncel dedi. Küçük paketi nasıl flashlayabilirim?

Ynsgltkn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 8
Konular
6
benim bildiğim bu durumu her cihazında bilerek uyguluyor ilk güncelleyenler tester görevi görüyor eğer sorun yoksa 2-3 gün sonra süre sınırı koymadan güncelleme koyuyor açıkcası ben bunda sorun görmüyorum ama şunu kabul ediyorum 3 xiaomi cihazı kullandım 6-7 farklı cihazıda biliyorum etrafımda kullanan en sorunlu mi 8 sanırım özellikle miui 10 ve pie dan sonra ama yinede pek dert etmiyorum çünkü beni pek etkilemeyen problemler aşırı büyük bir sorunu yok cihazın yani

Dostum kobay mıyız biz. Yap bir güncelleme, adam akıllı olsun, sorunları çözsün kimse bişey diyemesin. 6 ay da en az 10 defa güncelleme aldı bu telefon. Bu başarımı şimdi. Tabiki hayır. 1 kere yap ama adam akıllı yap sonra 6 ay sonra ihtiyaç varsa bir daha yaparsın. Birde neyin tester i bu. Hangi güncelleme düzgün olduda tamamen geri çekildi. Önce yayınlandı sonra geri çekildi. Bir sürü sorun devam etmesine rağmen tekrar yayınlandı. Bu mudur yani yazılım anlayışı. Ayrıca sorunlarla ilgili defalarca kez geri bildirim gönderdim. 1 tanesine bile cevap vermedi xiaomi.

Üst Alt