Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.2.1.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

sezai1989

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sezai
Cihazım
Mi 8
Konular
17
Mi8 cihazıma bu güncelleme geldi fakat şarj çok çabuk bitiyor hard reset atmakta fayda var mı

furkanclk97

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Mi8
Konular
5
mi flash ile kurmaya çalıştıgımda
bu işlemi tamamlamak için yeterli bellek kaynağı yok diyor :/

ozaner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ozaner
Cihazım
mi 8
Konular
0
Sabah 302 mg lık ota üzerinden yükledim şarj tüketimi artmış gps karşı apartman da olduğumu iddia ediyor. Kameraya gelen yeniliklerde bir aksilik görmedim. Özelikle şarj'ım bana zaten yetmiyor diyenler yuklemesin ciddi anlamda %20 daha fazla tüketiyor.

EDİT: GPS bir süre oynadım yüksek doğruluk seçeneğini seçtim evin hangi köşesinde olduğumu bile gösteriyor fakat sabit kalamiyor sürekli karşı apartmana gidip geliyor. Sitedeki GPS sorun çözümü işe yarıyor mu bilmiyorum.

Son düzenleme:

Oastra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oastra
Cihazım
Mi
Konular
5
Arkadaslar 10.1.2.0 guncellemesi ile pil tuketimi ciddi sekilde artti. 280 mb lik dosyayi ota olarak yukledim. Fastbootla temiz kurulumun bi faydasi olur mu. Tecrubeli arkadaslar bilgi verebilirse sevinirim.

scorpion2406

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi 8
Konular
7
Pil tasarrufu ayarları nerde bulamıyorum durum çubuğundaki kısayola tıklayınca geliyor ama ayarlarda öyle bir menü yok kaldırıldı mı acaba ?

lwnth

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Levent
Cihazım
mi 8
Konular
6
Gps sorunu hala devam ediyor. Bugun denedim. Hatta gps fix konusundaki ayarlari da yaptim ama yine yan yola atiyor. Hatta atmasin diye yan yola en uzak seride geciyorum yine atiyor rotayi bozuyor.

tolon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ismail
Cihazım
lgv10
Konular
0
Arkadaslar 10.1.2.0 guncellemesi ile pil tuketimi ciddi sekilde artti. 280 mb lik dosyayi ota olarak yukledim. Fastbootla temiz kurulumun bi faydasi olur mu. Tecrubeli arkadaslar bilgi verebilirse sevinirim.

Merhaba aynı sorunu yüklemeden sonra bende yaşadım ertesi gün telefonu tekrar başlatıp şarj ettim sorun düzelmiş görünüyor .

melphis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Merhaba,

Bende rus romu var miui10 ve telefon unlock. MiFlash 2016.04.01.0 64Bit araciligi ile direk bu fastboot dosyasini yuklesem, bir sikinti yasar miyim? Telefonun ayarlarindan birseyler duzeltmeme gerek yok degil mi? Tesekkurler.

bymcs

вчmcs
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MCS
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Merhaba,

Bende rus romu var miui10 ve telefon unlock. MiFlash 2016.04.01.0 64Bit araciligi ile direk bu fastboot dosyasini yuklesem, bir sikinti yasar miyim? Telefonun ayarlarindan birseyler duzeltmeme gerek yok degil mi? Tesekkurler.
Forumdaki rehber konusundaki yönlendirmelere göre yapabilirsiniz
Sıkıntı olmaz

Oastra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oastra
Cihazım
Mi
Konular
5
Merhaba aynı sorunu yüklemeden sonra bende yaşadım ertesi gün telefonu tekrar başlatıp şarj ettim sorun düzelmiş görünüyor .
Merhab
Bende defalarca kapatip actim ve sarjini yeniledim ancak banamisin demiyor. Sarji eski telefonum gibi dusuyor. Delirticek beni en sounda bu xiaomi. Keske 8.1 de kalsaydim. Ne vardi sanki guncelledim

Üst Alt