Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.2.1.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

efiltem

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zek
Cihazım
MI 8
Konular
8
Kullanan zaten genelde fotoğraf için kullandığından sorun değil ağır çekimin olmaması hocam. Bu arada betada Google Asistanı siz telefon dili İngilizce yapınca mı sesli komutla çalıştırmıştınız ? Sadece ingilizcede çalışıyor OK Google/Hey Google

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şimdi bir uygulama var ve bu uygulama içinde ağır çekim modu yazan bölüm var ise ve ağır çekim de çalışmıyorsa bu gayet sorundur.

Sadece bu sorun kimine göre önemsiz kimine göre önemlidir. Ama sorundur maalesef.

Ok google için evet telefon dilini ingilizce yapmak gerekiyor. Ben o şekilde kullanıyorum. Assistan açıldıktan sonra zaten Türkçe konuşabiliyorsunuz. Yani assistanı tetiklemek için sadece telefon dilini ingilizceye çevirmek gerekiyor.

demircialptekin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptekin
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
21
Telefon İngilizce asistan Türkçe Bekleyelim bakalım biraz daha.
Şimdi bir uygulama var ve bu uygulama içinde ağır çekim modu yazan bölüm var ise ve ağır çekim de çalışmıyorsa bu gayet sorundur.

Sadece bu sorun kimine göre önemsiz kimine göre önemlidir. Ama sorundur maalesef.

Ok google için evet telefon dilini ingilizce yapmak gerekiyor. Ben o şekilde kullanıyorum. Assistan açıldıktan sonra zaten Türkçe konuşabiliyorsunuz. Yani assistanı tetiklemek için sadece telefon dilini ingilizceye çevirmek gerekiyor.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gokdenizcfe

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yattara
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Banada güncelleme bugün geldi otodan, konuda ki fastboot bağlantısı bugün herkese dağıtılan güncel sürüm değil mi? geri çekilmiş olan değil sanırım.

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Banada güncelleme bugün geldi otodan, konuda ki fastboot bağlantısı bugün herkese dağıtılan güncel sürüm değil mi? geri çekilmiş olan değil sanırım.
konudaki fastboot dosyası az önce eklendi, size otadan gelen güncellemedin fastboot bağlantısı. artık direkt olarak android pie sürümünü mi flash ile kurabilirsiniz

Baroone

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Bugün güncelleme yapan arkadaşlar yorum yazarsa çok sevinirim. Sorun varsa yine yemeyelim kotadan...

sunqfu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sunqfu
Cihazım
Mi 8
Konular
11

Ama o uygulama Mi 8 için geliştirilmiş bir uygulama değil Pixel telefonlar için yapılmış kamera uygulaması portlanmış yazılımda sorunlar olabiliyor. Benim sorunsuz demek istediğim Miui stable da çalışmıyor donuyor gcam beta da en azından bir tek slowmotion çalışmıyor.

gokdenizcfe

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yattara
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
30
konudaki fastboot dosyası az önce eklendi, size otadan gelen güncellemedin fastboot bağlantısı. artık direkt olarak android pie sürümünü mi flash ile kurabilirsiniz

Güncelleme geldi fakat temiz kurulum daha iyi olacaktır MiFlash ile kurmak daha mantıklı bağlantı için teşekkürler

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498

efiltem

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zek
Cihazım
MI 8
Konular
8
Ama o uygulama Mi 8 için geliştirilmiş bir uygulama değil Pixel telefonlar için yapılmış kamera uygulaması portlanmış yazılımda sorunlar olabiliyor. Benim sorunsuz demek istediğim Miui stable da çalışmıyor donuyor gcam beta da en azından bir tek slowmotion çalışmıyor.

Ama şimdi üzerine konuştuğumuz telefon zaten mi 8. Pixel değil ki? Siz sorunsuz derken mi 8 beta için demediniz mi? Uygulama da zaten portlanmış dediğiniz gibi. Yani alın bunu mi 8 için kullanabilirsiniz bu şekilde demişler ama tam olmamış. Siz sorunsuz deyince acaba bende mi çalışmıyor ağır çekim diye düşündüm. Ki gördüğüm kadarıyla kimsede çalışmıyor.

Ha evet fotoğraf kalitesini göz önünde bulunduran birisi için ağır çekim belki de çok önemli değildir. Zaten diğer ayarlarda hiçbir sıkıntı yok.

Peki fotoğraf çekimi için kullandığınız özel ayarlar var mı?

Üst Alt