Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.2.1.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Ynsgltkn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Arkadaşlar gps i denedim. İstanbuldan ankaraya kadar. Güncellemeyi kaldırdığınızda sorun kalmıyor. Gayet iyi çalışıyor

Yalnız son verilen link deki gcam kamera baya bi sorun yarattı buğün 100 ün üzerinde fotoğraf çektim. Telefon arayüzü baya bir sapıttı hatta dondu bende mecburen sildim. Şimdilik kendi kamerasını kullanıyorum.

tahaydin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Arkadaşlar gps i denedim. İstanbuldan ankaraya kadar. Güncellemeyi kaldırdığınızda sorun kalmıyor. Gayet iyi çalışıyor

Yalnız son verilen link deki gcam kamera baya bi sorun yarattı buğün 100 ün üzerinde fotoğraf çektim. Telefon arayüzü baya bir sapıttı hatta dondu bende mecburen sildim. Şimdilik kendi kamerasını kullanıyorum.
Hadi ya hocam nasıl bi sapıtma oldu donmalar kasmalar vs mi ?

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ynsgltkn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 8
Konular
6

Valla hocam fotoğrafı çektikten sonra ana ekrana gelmek istedikten sonra ana ekran uygulamaları kayboldu 3-4 saniye sonra geldi ekrana. Üstü üste yaptı bunu en son çektiğim fotoğraftan sonrada uygulamalar gelmedi ekrana ve öyle kaldı kapatıp açmak zorunda kaldım.

Brkozyz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
BuRaK
Cihazım
Mi 8
Konular
8

Acaba bu gbs sorunu sadece google haritalardami oluyor yandex haritalarda yasayanda varmı

Ynsgltkn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Acaba bu gbs sorunu sadece google haritalardami oluyor yandex haritalarda yasayanda varmı

Valla ben hiç yüklemedim başka bi navigasyon programı. Açıkçası arayüz olarak en beğendiğim google. Yandex çok karışık geliyor. O yüzden bilemiyorum.

lwnth

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Levent
Cihazım
mi 8
Konular
6
Yandexte de oluyor ama google gibi degil. Yandex hemen rotayi degistirmiyor. Az bi bekliyo sonra ayni yolda oldugunu anlayip devam ediyo. Bir de yandexte soyle bişey oluyo. Mesela 80le giderken birden 40la falan gidiyo gibi oluyo ve haritayi yaklastiriyo dusuk hizda otomatik yaklastirma oldugu icin. Tabi bu anlik 1-2 saniyelik bi olay. Sonra hiz normale donup uzaklasiyo

EAN06

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
numan
Cihazım
Mİ 8
Konular
2
merhaba,
Uzman arkadaşlar cevaplar ise sevinirim...

Cihazım BL kilidi açık çünkü twrp ile rom atılmış o şekilde kullanıyorum ama ama söyle bir isteğim var cihazı fabrikan gelmiş gibi haline dönmek ve türkce olarak kullanmak için yapmam gereken nedir sırasıyla acaba bilgi verecek arkadaşa çok teşekkür ederim ...

MIUI 10,3 BY XİAOMİ.EU.9,1,3 yazıyor ayarlar en baş kısımda şu an ....

tahaydin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Diğer konularda arkadaşların bahsettiği şekilde google maps otomatik güncellemelerini kapattım mevcut güncellemeleri sildim bu şekilde deneyip bilgi vereceğim

kjaer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
bilal
Cihazım
mi 8
Konular
7
merhaba mi 8 cihazımda mi 8 globa 10.2.1.0 yüklü, temiz olsun diye wipe data reset yaptım kurulum yaparken mi hesabı şifremi giriyorum onaylıyor, şartlar koşullar vs devam ediyor sonra uygulamaları ve verileri kopyalayın ekranında kopyalama diyorum şifrenizi onaylayın diye ekrana atıyor. mi hesabı şifresi buraya girilmiyor sadece rakamlı bir sayfa. Ne şifresini istiyor acaba sim kartta takılı değil

scorpion2406

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi 8
Konular
7
merhaba mi 8 cihazımda mi 8 globa 10.2.1.0 yüklü, temiz olsun diye wipe data reset yaptım kurulum yaparken mi hesabı şifremi giriyorum onaylıyor, şartlar koşullar vs devam ediyor sonra uygulamaları ve verileri kopyalayın ekranında kopyalama diyorum şifrenizi onaylayın diye ekrana atıyor. mi hesabı şifresi buraya girilmiyor sadece rakamlı bir sayfa. Ne şifresini istiyor acaba sim kartta takılı değil

Google frp sorunu mu acaba google hesabınızın şifresini denediniz mi ? 4 haneli pin mi istiyor?

Forumdan onat ile iletişime geçin lütfen

Son düzenleme:
Üst Alt