Rom Mi 8 Global Kararlı Miui v10.0.2.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Selcuk22

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Ben de direkt yukarıdakini indirip kursak anlamında söyledim otadan değil de.
Flashbost ile istediğini indirip kurabilirsiniz hocam. Yorumlarda MIUI 10 olumsuz çok o yüzden önce 9.6 kurdum sonra 10 a geçtim ama bir olumsuzluk görmedim şuan 10 da

Syan40

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
20 Ocak 2018
Konular
22
Mi 8'ciler bu konuyu degerlendirmeli :))

jjfrntsn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Onogul
Konular
0
Hocam kilidi açık, şimdi ekte gönderdiğiniz dosyaları indiriyorum. mi flash programını kullanmak sanırım basit. sadece telefonu fastboota alıp programı çalıştıracağım değil mi? Tabii temiz kurulum yapıyor, peki temiz kurulum yapmadan uptade etme şansım yok mu?

Yada bu briiccckk olma durumunu yaşar mıyım?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam kilidi açık, şimdi ekte gönderdiğiniz dosyaları indiriyorum. mi flash programını kullanmak sanırım basit. sadece telefonu fastboota alıp programı çalıştıracağım değil mi? Tabii temiz kurulum yapıyor, peki temiz kurulum yapmadan uptade etme şansım yok mu?

Yada bu briiccckk olma durumunu yaşar mıyım?

Temizlemeden uptade konusunu ben de merak ediyorum. Miflash programında seçeneklerde flash all except data and storage mevcut. Normalde bu olması gerek ama teknik açıdan problem olur mu onu kestiremedim.

Cemxcem

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Xiomi mi 8
Konular
6
Hlobal eu 8.9.20 kullanıyorum android 9 pie stabil 10.0.2 android 8.1e donsem sıkıntı olurmu arkafaslar

Son düzenleme:

sukru3838

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şükrü
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Şu anda aynı şeyle uğraşıyorum ben de. Bu cumartesini resmen bu soruna ayırdım inşallah başarırım.
İşlemi basarabildinizmi bi açık anlatım bulamadim neyi nasıl yapacağımız hakkinda telefon elimde patlasın istemiyorum yokmu bu isi yapan açık şekilde resimle yada yaziyla anlata bilecek bi hayir sever arkadaş rica etsek acaba?

Conqueror26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8
Konular
1
İşlemi basarabildinizmi bi açık anlatım bulamadim neyi nasıl yapacağımız hakkinda telefon elimde patlasın istemiyorum yokmu bu isi yapan açık şekilde resimle yada yaziyla anlata bilecek bi hayir sever arkadaş rica etsek acaba?

Maalesef kendim başaramadım yarım aldım. Sağolsun forumdan bir arkadaşımız uzaktan erişim ile halletti. Ama anladığım kadarıyla çok basit bir şey yüzünden yapamadım.

Olayı sizin için kolaylaştırayım. Eğer Rus romu varsa cihazınızda ve siz de Global rom yüklemek istiyorsanız yapacağınız şey öncelikle MiFlash ve Global romun son sürümünü indirmek. Sonrasında telefonunuzdaki her şeyi yedekleyin ve uygulamayı çalıştırın. Ben uygulamaya indirdiğim romu buldurtamadım arkadaş da orada devreye girdi. MiFlash uygulaması indirilmiş romu gördükten sonra telefonu power ve ses kısma tuşuna bir süre basıp fastboot modunda başlatıp hazır hale getiriyoruz. Kablosu takılı tabii ki. Uygulama bir kaç seçenek sunuyor ben tam format istediğim için öyle yaptı ve Global romu kurdu. Bundan sonra artık güncellemeleri de alacak şekilde 10.0.2.0 oldu. Ben çok beğendim ama birkaç şeyin fixlenmesi lazım güncellemelerle. Birisi always on display çalışmıyor. Diğeri Bildirimler de bundan dolayı görünmüyor kapalı ekranda. Son olarak ekranı böl var ama çalışmıyor. Bunlar basit şeyler ama pil süresi efsane oldu. Ayrıca pil içinde yüzdelik geldi, vs. Kolay gelsin, aslında çok basit yapılınca anlıyorsunuz.

sukru3838

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şükrü
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Maalesef kendim başaramadım yarım aldım. Sağolsun forumdan bir arkadaşımız uzaktan erişim ile halletti. Ama anladığım kadarıyla çok basit bir şey yüzünden yapamadım.

Olayı sizin için kolaylaştırayım. Eğer Rus romu varsa cihazınızda ve siz de Global rom yüklemek istiyorsanız yapacağınız şey öncelikle MiFlash ve Global romun son sürümünü indirmek. Sonrasında telefonunuzdaki her şeyi yedekleyin ve uygulamayı çalıştırın. Ben uygulamaya indirdiğim romu buldurtamadım arkadaş da orada devreye girdi. MiFlash uygulaması indirilmiş romu gördükten sonra telefonu power ve ses kısma tuşuna bir süre basıp fastboot modunda başlatıp hazır hale getiriyoruz. Kablosu takılı tabii ki. Uygulama bir kaç seçenek sunuyor ben tam format istediğim için öyle yaptı ve Global romu kurdu. Bundan sonra artık güncellemeleri de alacak şekilde 10.0.2.0 oldu. Ben çok beğendim ama birkaç şeyin fixlenmesi lazım güncellemelerle. Birisi always on display çalışmıyor. Diğeri Bildirimler de bundan dolayı görünmüyor kapalı ekranda. Son olarak ekranı böl var ama çalışmıyor. Bunlar basit şeyler ama pil süresi efsane oldu. Ayrıca pil içinde yüzdelik geldi, vs. Kolay gelsin, aslında çok basit yapılınca anlıyorsunuz.

Bir kac yerde bende okudum kolay gibi ama bazi püf noktaları var sanirim ondan cesaret edip yapamiyorum islemi telefonu birck yapar calismaz hale getiririm diye ve bununda bi çözümü yok diye okudum aslinda o küçük basit adimlari sade şekilde birisi anlatsa eminim bi çok kisiye büyük yardımcı olacağını düşünüyorum

Parazit

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emir
Cihazım
Mi 8
Konular
1

Kiminle iletişime geçiniz acaba?

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Bendeki mi 8 normal çalışıyor. miui10 yüklemek için fastboot'a alıyorum ama kendisi hemen çıkıyor fastboot modundan. Neden olabilir?

cyetkin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cüneyt
Cihazım
Redmi Note 2
Konular
5
miui 10 global 8.9.20 beta yüklü burdan Miui v10.0.2.0'a geçiş yapabiliyormuyuz?

Üst Alt