Çözüldü Mi 8 Brick Mevzusu (12.05.2019) --- (ÇÖZÜLDÜ)

Haxn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Haxn
Konular
36
Merhaba arkadaslar kolay gelsin hepinize bende mi 8 kullaniyorum malum garantili bahcesehir universitede calisyorum evo cok yakin okula bazen geliyorlar konustum adamlarlar cinden adam getirtirtmisler buraya calistiriyorlar onlari ve ellerinde varmis yetkili hesap cok fazla ama neden bu kadar ucuk paralar istiyorlar yarin bir cinlinin yanina yanasip anlaticam bu derdi :)

ahmetkurtcu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
1
Merhaba arkadaslar kolay gelsin hepinize bende mi 8 kullaniyorum malum garantili bahcesehir universitede calisyorum evo cok yakin okula bazen geliyorlar konustum adamlarlar cinden adam getirtirtmisler buraya calistiriyorlar onlari ve ellerinde varmis yetkili hesap cok fazla ama neden bu kadar ucuk paralar istiyorlar yarin bir cinlinin yanina yanasip anlaticam bu derdi :)

Ben de bu durumdan magdurum. Acaba evofoneu araya sokmadan bu çinlilerle anlaşabilsek hem ceplerine daha fazla parar girer bence ikna edilebilirler.

dorukhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Doruk
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Mekatronik
Konular
4
Merak ettiğim için soruyorum hocam. Ne iççin para yatırmanız gerek yetkili hesap almak iççin mi ?
Evet. Evofone 690 lira istiyor işlem ücreti için herkes anakartın değişiceğini söylüyor ama ben pek inanmıyorum normalde 200 liraya yapılıcak işlemi ki bu parada hesap alındığı için bunlar 690 liraya yapıcak benim geçen sene iPhone 7 Plus telefonum ekranı o paraya değişmedi anakartın telefonun yarı fiyatı olması gerek

KASIMM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tekniker
Konular
42
Konu güncellenmiştir. Güzel haberler var. :)

OzanSRC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan
Cihazım
Mi 6
Konular
2
K
Konu güncellenmiştir. Güzel haberler var. :)
Kasım milleti ümitlendirme dur daha bişey olduğu yok :D Ritzydeki teknisyenle konuştum elimizde yetkili hesap var ben gelistiriciyim zaten dedi ama cihazlar test point ile edl moda girmiyor dedi. Ayrıca Xiaomi elimizdeki yetkili hesapların bazılarını da sildi dedi. Edl moda sokarsak açarız dedi şimdilik birşey yok yani. Evofone ile de görüştüm yine ilk başta dışardan cihaz almıyoruz vs dediler fiyatı da o yüzden yüksek çekiyorlar zaten yaptirmazsan keyfin bilire getiriyorlar. Ben de Kasım'ı referans gösterdim :D işlem olarak anakart değişmeyeceklermiş Xiaomi ile görüşüp yetkili hesap ile açacaklarmis cihazı ama 10 15 günü bulur dediler orasını anlamadım. Resmi distribütöre bile anında yetki vermiyorlarsa vay halimize miui forumdan yetki almayı beklemeyin daha. Sonuç olarak Ritzyden haber bekliyorum. Olmadı son çare Evonun ellerinden öpecez

KASIMM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tekniker
Konular
42
umut yoksulun ekmeği abi bence ritzy çözecek sıkıntıyı görüşürüz :)

dorukhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Doruk
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Mekatronik
Konular
4
K
Kasım milleti ümitlendirme dur daha bişey olduğu yok :D Ritzydeki teknisyenle konuştum elimizde yetkili hesap var ben gelistiriciyim zaten dedi ama cihazlar test point ile edl moda girmiyor dedi. Ayrıca Xiaomi elimizdeki yetkili hesapların bazılarını da sildi dedi. Edl moda sokarsak açarız dedi şimdilik birşey yok yani. Evofone ile de görüştüm yine ilk başta dışardan cihaz almıyoruz vs dediler fiyatı da o yüzden yüksek çekiyorlar zaten yaptirmazsan keyfin bilire getiriyorlar. Ben de Kasım'ı referans gösterdim :D işlem olarak anakart değişmeyeceklermiş Xiaomi ile görüşüp yetkili hesap ile açacaklarmis cihazı ama 10 15 günü bulur dediler orasını anlamadım. Resmi distribütöre bile anında yetki vermiyorlarsa vay halimize miui forumdan yetki almayı beklemeyin daha. Sonuç olarak Ritzyden haber bekliyorum. Olmadı son çare Evonun ellerinden öpecez
Ne yani illa bizzat teknik servisemi gidicez dışardan nasıl kabul etmezler bedava müşteri daha ne

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
K

Tek söyleyeceğim şey var, testpoint ile edl moda girmeyen cihaz yoktur. Testpoint zaten edl moda girmesi için var cihazların.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

OzanSRC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Tek söyleyeceğim şey var, testpoint ile edl moda girmeyen cihaz yoktur. Testpoint zaten edl moda girmesi için var cihazların.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beceremedik demiyor da işte giremedik diyolar hocam

Üst Alt