Yardım Mi 8 bootloader kapama

ShaidarNor

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Safa
Cihazım
Mi 10 Pro
Konular
7
Selamlar sayın forumdaşlarım benim sorum şu telefonumu dükkana saticam birkaç dükkana gittim fakat onlarda bootloader açık olduğu için almadılar nasıl kapatabilirim acaba kilidi yardımcı olursanız çok mutlu olurum

Saygilar

Çveneburi

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Kilidinizi kapatmayın hocam Ritzy garantili cihazlar çin romu üzerine gloal rom atılmış cihazlardır. Kapatırsanız cihaz direk brick olur. Başıma geldi daha önce sonra yetkili hesapla çin romu atılıp tekrar bootloader süresi bekleyip global rom yüklemiştim. En mantıklısı sahibinden de satmak belirtin bootloader açık diye özellikle açık almak isteyen olacaktır.

Oyla:

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Aşağıdaki linkten cihazınızın IMEI numarası ile sorgulama yaparak sonucu buradan paylaşabilirseniz cihazın menşei bilgisine göre uygun bir cevap alabilirsiniz.

Oyla:

M_aTRa_X

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
mi 13
Konular
0
Kilidinizi kapatmayın hocam Ritzy garantili cihazlar çin romu üzerine gloal rom atılmış cihazlardır. Kapatırsanız cihaz direk brick olur. Başıma geldi daha önce sonra yetkili hesapla çin romu atılıp tekrar bootloader süresi bekleyip global rom yüklemiştim. En mantıklısı sahibinden de satmak belirtin bootloader açık diye özellikle açık almak isteyen olacaktır.
Hepsi cin degil. Benim cihaz ritzy orijinal global.

Oyla:
Üst Alt