Soru Mı 8 almaya değer mi ? Sorunu çok mu?

ibrahimsa94

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi
Konular
69
Bir çok kişi yazmış mi8 bildirim gelmiyor kamera sorunu su bu sorunu. Kullananlar acaba memnun musunuz ?

+ Ve - yönlerini yazar mısınız bir arkadaşıma tavsiye ettim alacak büyük ihtimal. Benden bilmesin. Teşekkür ederim

drezar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
cüneyt
Cihazım
iphone 8
Konular
0
Neredeyse 1000 tl fiyat farkı var arada, ben türkiyede ki garanti olayına güvenmediğim için ve hakem heyetlerinde hakkımı arayacak vakit olmadığı için sürekli telefonlarımı garantisiz olarak alıyorum, bu 4. Xiaomi telefonum ve hepsini garantisiz olarak Aldım, şükür bir sıkıntı olmadı hiç. Bende 128 gb olan modelini 2750 tl ye almıştım. Ben telefon alırken fiyatına bakarım, fiyat odaklı yaklaşıyorum, ne kadar ucuz o kadar iyi. Mesela ben sırf resmi Türkiye garantili diye mi 8 e 4000 veya 5000 tl vermem. İthalatçı garantili cihazı zaten garantisiz olarak kabul ederim ben. Tabii bunlar benim şahsi fikrim, sizin kararınızı etkilemek istemem.
Anladim hocam teşekkürler cevabin için

Oyla:

piriyatel

eksamin
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet fatih
Cihazım
Mi 9
Meslek
Kamu
Konular
8
Global sürüm cihazda kalite farkı yok anten donanımı farklı. Buda GPS ve 4.5G gibi sorunlar çıkarabiliyor. Yurtdışı global cihaz almak isteyen yurtdışında tanıdığı varsa aliexpressten global sürüm cihaz alıp tanıdığının adresine gönderebilir. Yada ispanyada tanıdığı varsa giden biri ona aldırabilir yaklaşık 15-20 adet mi store var. 128 gb global cihaz 3000₺ fiyata geliyor tax fatura kestirmek şartıyla. Ülkemizden alacaklar varsa KVK Cepport cihaz alsın. Diğer firmalara bulaşmasın. Global cihaz kullanıyorum 1 aydır, bildirim sorunu bir kaç ayar çektikten sonra çözülüyor. Gelen mesajı 2 adet göstermesi ilginç bir şekilde whatsapp güncellemesinden sonra düzeldi. 8 yıllık ios tecrübem mi8 le son buldu. Hızlı şarj, uzun batarya ömrü, kolay anlaşılır arayüz, beklenenin üstünde kamera performansı, temassız ödeme, istanbul kart yükleyebilme fazla uzatmadan alan pişman olmaz :)
Aynı şey Ankarakart içinde geçerli temassız ödeme ile ankarakartı kullanabiliyorum

Oyla:

greenfairy45

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
iP6
Konular
5
Ya bu global takıntısı nedir? Daha bugün çin versiyonu aldım twrp yükleyip Eu rom yükledim. Kamera bildirim vs henüz bir sorunla karşılaşmadım.
kamerada ne gibi sorun oluyor ki ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eğer kamera sorunu olmazsa (ki gördüğüm kadarıyla satın alımların çok azında bu sorun var ) ve cihazınız xiaomi sitesinde global cihaz olarak geçiyorsa alın. Yağ gibi telefon hız kalite tasarım çok iyi, çentik kişiye göre değişir ama cihaz ; cihaz. Ayrıca bildirim sorununu çok büyütmeyin bence su an 3.parti uygulamalarla bantlarsiniz zaten bi iki haftaya güncelleme gelecek ve duzeltilecektir tahminimce.
fiyatı ise cihaza göre çok çok iyi bana kalırsa diğer markaların fiyatları da ortadayken
usta kamerada ne gibi sıkıntı olabilir ki ?

Oyla:

gince

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
günay
Cihazım
mi 8
Konular
9
Ben kvk garantili cepport tan gittigidiyor sitesi üzerinden 3359tlye aldım. On numara telefon. Gözü kapalı al. Aynı firmadan tabiki.

Oyla:

yusufdj

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi Mi9 SE
Konular
9
KVK garantili alınabilir, farklı teknik servislerden uzak durmanızı öneriririm.

Oyla:

alper38k

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mi 8 Dipper
Konular
7
Ne hikmetse Global değilde Çin versiyon alanlarda hiç Sorun yok. Araştırın görün hep global alanlarda sorun olmuş. Son 1,5 aydır MiuiPro rom kullanıyorum aşırı memnunum reklam vs de hiç çıkmıyor harika. Üstelik Google kamerada sorunsuz çalışıyor.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:
Oyla:

alper38k

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mi 8 Dipper
Konular
7
Miuipro roma entegre geliyor yazıları ve renkleri dahi özelleştirilebiliyor "M8 Weather" yazıyor. Belki dağıtılıyordur emin değilim.

Şunu bir dene istersen bu olmalı

Oyla:

evorelismus

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
evren
Cihazım
mi 8
Konular
3
Miuipro roma entegre geliyor yazıları ve renkleri dahi özelleştirilebiliyor "M8 Weather" yazıyor. Belki dağıtılıyordur emin değilim.

Şunu bir dene istersen bu olmalı

Merci,deniycem

Oyla:
Üst Alt