Soru Mı 8 almaya değer mi ? Sorunu çok mu?

ibrahimsa94

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi
Konular
69
Bir çok kişi yazmış mi8 bildirim gelmiyor kamera sorunu su bu sorunu. Kullananlar acaba memnun musunuz ?

+ Ve - yönlerini yazar mısınız bir arkadaşıma tavsiye ettim alacak büyük ihtimal. Benden bilmesin. Teşekkür ederim

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Oyla:

redblind

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Brk
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
2
Ben çok memnunum telefonumdan. Bir kere çok hızlı tepki süreleri çok iyi, kamerası benim işimi fazlasıyla görüyor ki zaten detaylı bir kamera güncellemesi alacağı da açıklandı. Bildirim sorunu nedir ben bilmiyorum, bi ara sayıları tutmuyordu mailde whatsappta falan ama o sorun giderildi. Aod de bazı bildirimler yok maalesef ama bu bir sorun mudur sizin takdirinize kalmış. Kısacası bu fiyat segmentinde bence tercih edilebilir bir cihaz sizi kesinlikle üzmeyecektir sorunlu bir mal olmazsa. Ben tavsiye ederim dostum.

Oyla:

musti2307

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa AKIN
Cihazım
Mi8
Meslek
Satın Alma
Konular
14
Eğer kamera sorunu olmazsa (ki gördüğüm kadarıyla satın alımların çok azında bu sorun var ) ve cihazınız xiaomi sitesinde global cihaz olarak geçiyorsa alın. Yağ gibi telefon hız kalite tasarım çok iyi, çentik kişiye göre değişir ama cihaz ; cihaz. Ayrıca bildirim sorununu çok büyütmeyin bence su an 3.parti uygulamalarla bantlarsiniz zaten bi iki haftaya güncelleme gelecek ve duzeltilecektir tahminimce.
fiyatı ise cihaza göre çok çok iyi bana kalırsa diğer markaların fiyatları da ortadayken

Oyla:

ibrahimsa94

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi
Konular
69
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer kamera sorunu olmazsa (ki gördüğüm kadarıyla satın alımların çok azında bu sorun var ) ve cihazınız xiaomi sitesinde global cihaz olarak geçiyorsa alın. Yağ gibi telefon hız kalite tasarım çok iyi, çentik kişiye göre değişir ama cihaz ; cihaz. Ayrıca bildirim sorununu çok büyütmeyin bence su an 3.parti uygulamalarla bantlarsiniz zaten bi iki haftaya güncelleme gelecek ve duzeltilecektir tahminimce.
fiyatı ise cihaza göre çok çok iyi bana kalırsa diğer markaların fiyatları da ortadayken
Alacağım telefonun global olup olmadığını nasıl öğrenebilirim ikinci el almayı düşünüyorum da hocam.

Oyla:

musti2307

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa AKIN
Cihazım
Mi8
Meslek
Satın Alma
Konular
14
Alacağım telefonun global olup olmadığını nasıl öğrenebilirim ikinci el almayı düşünüyorum da hocam.
İmei nosunu al abi sonra da siteden dogrulama yap. Ya aslında global olmamasi sorun bile olmayabilir ama emin ol kamera pil ya da farklı sorunların çoğu global olmayan cihazlara ait en azından okuduğum kadarıyla.

Oyla:

Mugrab

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mugrab
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
28
onu alacagina huawei mate 10 pro al keyfine bak.

Oyla:

redblind

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Brk
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
2
onu alacagina huawei mate 10 pro al keyfine bak.
Dostum eşimde var mate 10 pro hatta ben ondan sonra aldım mi8 imi. İki telefonuda çok sık kullanıyorum iki telefonda çok kaliteli ama ben mi8in oyun performansını daha çok beğendim. Mate 10 pronun bataryası gerçekten çok iyi. Video olarak huawei fotoğraf olarak mi8 daha başarılı bence. Ama onu alacağına diğerini al keyfine bak dedirtecek bir fark yok bence iki cihaz arasında performans olarak.

Oyla:

ibrahimsa94

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi
Konular
69
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum eşimde var mate 10 pro hatta ben ondan sonra aldım mi8 imi. İki telefonuda çok sık kullanıyorum iki telefonda çok kaliteli ama ben mi8in oyun performansını daha çok beğendim. Mate 10 pronun bataryası gerçekten çok iyi. Video olarak huawei fotoğraf olarak mi8 daha başarılı bence. Ama onu alacağına diğerini al keyfine bak dedirtecek bir fark yok bence iki cihaz arasında performans olarak.
Miui arayüzü daha hoş geliyor bana ayrıca

Oyla:

alper38k

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mi 8 Dipper
Konular
7
Ya bu global takıntısı nedir? Daha bugün çin versiyonu aldım twrp yükleyip Eu rom yükledim. Kamera bildirim vs henüz bir sorunla karşılaşmadım.

Oyla:
Üst Alt