Yardım Mi 6x USB ile Bilgisayara Bağlanamıyorum!!!

ihkartal27

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi mi 6x
Konular
1
Merhaba. Telefonumu yaklaşık 5 aydır kullanmaktayım ve son iki haftadır telefonu bilgisayarıma bağlayıp resim ve videolarımı aktarım yapamıyorum. USB ile bilgisayara bağladığımda normalde telefonun ekranına bağlantı seçenekleri gelirdi ve orada dosya paylaşımını seçip aktarımlarımı yapardım. Şu an sadece şarj ediliyor ve ekranıma hiç bir uyarı gelmiyor. Cihazım çinden alandı ve bootloader kilidini ve twrp Türkçe rom yükleme işlemini kendim yaptım. Şu an stabil eu rom telefonumda kurulu. Başka bilgisayarlar ve kablolarla defalarca denedim ama bir sonuç alamadım. Aynı bilgisayar ve kablo ile arkadaşımın mi 6x ini bağlayıp aktarımları yapabiliyorum sadece benim cihazda bir türlü yapamıyorum. Bana bu konuda yardımcı olabilicek arkadaşlar varmı acaba. Şimdiden Teşekkürler...

Mete4664

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mete
Cihazım
Xiaomi mi 6x
Konular
2
tekrar merhaba onuda denedim olmuyor n11 den şarj mikrofon bordu sipariş ettik onu taktım oda olmadı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bi fikri olan oldunu düşünüyorsan beni ona yönlendir yada o gelsin yapabilcek olan varsa telefonu göndereyim her türlü olur

tekrar merhaba onuda denedim olmuyor n11 den şarj mikrofon bordu sipariş ettik onu taktım oda olmadı

bi fikri olan oldunu düşünüyorsan beni ona yönlendir yada o gelsin yapabilcek olan varsa telefonu göndereyim her türlü olur
yapabilcek olan varsa lutfen bana ulaşssın irtibata gecelim ig metehanarslan_ yada burdan lütfen bana ulaşın

Oyla:
Üst Alt