Alış Mi 6x Orjinal Ekran Lazım

TheMax

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Mi Max Prime
Konular
19
Konuyu iyi okumadınız herhalde hocam neyse herkesin kendi görüşüdür saygı duymak lazım. Ekranı gelsin 2dk taksın kullansın onu servise göndermeye zorlayan insan yok. İnternette yan sanayi ürünler var diyerek internetten sipariş veren adamdan bahsediyoruz burda...
Adam zaten bu yüzden sizden yardım istemiş. Yan sanayide olsa kaliteli ekran varmı bildiğiniz diye :) yoksa n11, gg, hb çakma ekranlarla dolu ama kalitesi meçhul.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Yorumlamadan önce yazılanları anlamak lazım.

Ne iş yapıyorsunuz?
-Doktorum.
2dk da ezberden ilaç yazıp para kazanıyorsunuz.

Gibi saçma bir diyalogla karşı karşıya gelme ihtimaliniz %0 iken telefonculuk gibi bir meslek her geçen gün ayaklar altına alınmakta.

Doktorlar olmasa yaşayamayız evet.

Ama kimse düşünmüyor telefoncular olmasa ne yapacaklarını. 5bin tl lik telefonlar var elimizde. Her gün iphone nand programlıyoruz. Her gün emmc repair yapıyoruz. Neden? 5binlik telefon ölmesin, 200-500 e hayata dönsün. Yeni telefon almak zorunda kalmasın. Para kolay kazanılmıyor. Sizin paranız boşa gitmesin diye uğraşıp parasını kaznmaya çalışan bir meslek böyle ayaklar altına alınıyorsa kusura bakmayın sizlerin parası ya değersiz ya da kasalar dolusu paranız var demektir. Umarım yazdıklarımı anlayabilecek insanlar vardır burada.

Frager

GaraGaraGa!
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi 6
Konular
7
Tamam kardeş, o zaman şöyle mi diyecektim?
Mi 6x orjinal ekran lazım, 1 günümü alacak ekranı değiştirmek ancak olsun.Telefoncular gibi değiştiremeyiz ama deneriz.Zor zanaat.

Ücreti karşılığında ürün istiyoruz, hatta işçiliğide fiyata ekleyin diyoruz yine yokuşa sürüyorsunuz işi.Sonra da alakasız olarak telefonculuk mesleğine olan saygıdan falan bahsediyorsunuz.

Yani bu ekran değişimi için telefonun illa telefoncuyla temas etmesi mi gerekiyor?Çok acayip bir tartışma...

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Tamam kardeş, o zaman şöyle mi diyecektim?
Mi 6x orjinal ekran lazım, 1 günümü alacak ekranı değiştirmek ancak olsun.Telefoncular gibi değiştiremeyiz ama deneriz.Zor zanaat.

Ücreti karşılığında ürün istiyoruz, hatta işçiliğide fiyata ekleyin diyoruz yine yokuşa sürüyorsunuz işi.Sonra da alakasız olarak telefonculuk mesleğine olan saygıdan falan bahsediyorsunuz.

Yani bu ekran değişimi için telefonun illa telefoncuyla temas etmesi mi gerekiyor?Çok acayip bir tartışma...
Sonunda anlayabilip hatanızı düzelttiğiniz ve bu erdemli davranışı gösterdiğiniz için size çok teşekkür ederim. Fakat hala anlayamadığınız bir bölüm var, telefoncuyla temas etmeli diye bir şey yazmadım. İlk yazımdan beri mesleği savunuyorum, geri kalan kısma hiçbir şey demiyorum.

nrcnnylmz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurcan
Cihazım
Xiaomi mi 6x
Konular
4
Merhaba 6x telefonumu satılığa çıkardım bilginize, ekran sağlam