Yardım Mi 6X Hakkında Yardım

emretolunay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi 6X
Konular
1
Arkadaşlar öncelikle iyi bayramlar dilerim,
Xiaomi Mi 6X, IMEI malum yollarla kayıt edilmiş telefona sahibim telefonumu güncelleyemiyorum 2018 Ağustos ayından beri MIUI 9 kullanıyorum güncellemeye basınca "Zaten Güncel" yazısı alıyorum. Telefonumu ikinci el aldım ve bu olayı biraz araştırdım telefonumun unlocked bilgisi geliştirici seçeneklerinden girdiğimde görünmüyor ancak OEM kilidi açılabiliyor bunun için yabancı forumlarda Custom Rom kullandığım varsayımına ulaştım. Telefonumda Fastboot ve Twrp yüklü mü bilmiyorum. Telefonumu ilk açtığımda MI yazısının altına Unlocked yazıyor.
Telefonuma yeni Rom yüklemem veya güncellemem için bana yardımcı olabilir misiniz? Android bilgimin az olduğunu da söyleyeyim. Şimdiden teşekkür ederim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam telefonunuzda fake rom var ve BL kilidiniz açık görünüyor. Muhtemelen telefonunuzda Twrp yüklü. Yeni sürüm için Eu Stabil veya beta rom yükleyerek kullanabilirsiniz. Forumda twrp üzerinden rom kurma konusunda bir çok başlık mevcut onlara göz atabilirsiniz.

emretolunay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi 6X
Konular
1
Hocam telefonunuzda fake rom var ve BL kilidiniz açık görünüyor. Muhtemelen telefonunuzda Twrp yüklü. Yeni sürüm için Eu Stabil veya beta rom yükleyerek kullanabilirsiniz. Forumda twrp üzerinden rom kurma konusunda bir çok başlık mevcut onlara göz atabilirsiniz. .
Tamamdır hocam teşekkür ederim deneyeceğim olmazsa yardımcı olursanız sevinirim

Üst Alt