Yardım mi 6 yaşadığım sorunlar!

yavuz_08

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yavuz
Cihazım
mi6
Konular
5
daha önce lg g2 kullanıyordum, mi 6 aldım ve alalı 10 gün oldu güzel bir telefon fakat yaşadığım bir kaç sorun var, yada telefonda böyle bir özelliklik yok. tam olarak çözemedim. yardımcı olursanız sevinirim.
1- galeri bölümünde ekran görüntüsü dosyalarını gizleyemiyorum
2- ana ekranda 4 adet sayfam bulunmakta, en son sayfaya geldiğimde ekran döngüsü olmuyor, ilk sayfaya gelmek için tekrar geri gelmek zorunda kalıyorum
3-galeride whatsap klasörünü gizliyorum fakat dosya klasöründe sık kullananlar sekmesinin altında bütün resimler görünüyor. ozaman dosya gizlemenin bir anlamı kalmıyor.
4-birinci alanda ilk hattımı, ikinci alana geçtiğimde ikinci hattımı kullanmak istiyorum ama olmuyor.
5-çağrı bekletme servisinde, görüşme esnasında gelen çağrı, görüşme sonrasında ana ekranda çağrı var diye görünmüyor.
6- android dosyasinin icine bir klasor acip ozel resimleri oraya attigimda galeride görünmüyor bu cok guzel ama oradaki bir resmi duzenledigim veya ikinci alana attigim zaman oradaki butun resim ve videolar galeride görünmeye başlıyor.
7- indirlenler uygulamasında daha önce bir reklam olayı yoktu ama dün indirilenler bölümüne reklam gelmeye başladı. bu neden oluyor?
8- mesajlaşılan kişiyle bazı satırda gönderilme alma tarihleri var, bazı satırlarda yok.
bu sorunlara çözüm sunacak arkadaşlara çok minnettar olurum.

ilginiz ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Son düzenleme:

Dijinorm

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
2
Hiçbir rom falan yüklemedim sizde deneyin gün içinde orjinal rom yüklü
Sanki eldiven modu falan gibi birşey var dışarıda elleriniz soğuk ken titreşim i açın kontrol edin o zaman sorun çıkartıyor titrrşimin gücü azalıyor ayrıca kulaklıkla ses dinlerken de sorun var ama onu biliyorum benim için o önemli değil

Oyla:

KARAER

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 +
Meslek
PTT
Konular
14
Sanki eldiven modu falan gibi birşey var dışarıda elleriniz soğuk ken titreşim i açın kontrol edin o zaman sorun çıkartıyor titrrşimin gücü azalıyor ayrıca kulaklıkla ses dinlerken de sorun var ama onu biliyorum benim için o önemli değil

Garantisi devam ediyorsa servise gönder istersen,ciddi bir sorun gibi duruyor.

Oyla:

KARAER

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 +
Meslek
PTT
Konular
14
Denerim
[doublepost=1515346163,1515345932][/doublepost]Denerim sizde benim söylediğim şekilde denermisiniz

Bende mi6 yok 1-2 güne alacağım mı max 2.Android işletim sisteminle uğraştığım için tahmin edebiliyorum sorunların kaynağını.

Oyla:

Dijinorm

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
2
Bende mi6 yok 1-2 güne alacağım mı max 2.Android işletim sisteminle uğraştığım için tahmin edebiliyorum sorunların kaynağını.
Anladım bendeki cihazda zaten çok garip ama sıcak eller ile kullanıldığında sorun yok titreşim çalışıyor hiç çalışmasa bozuk derim sanki bana yazılım problemi gibi geliyor
[doublepost=1515346644,1515346588][/doublepost]
Anladım bendeki cihazda zaten çok garip ama sıcak eller ile kullanıldığında sorun yok titreşim çalışıyor hiç çalışmasa bozuk derim sanki bana yazılım problemi gibi geliyor

Oyla:

KARAER

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 +
Meslek
PTT
Konular
14
[doublepost=1515346644,1515346588][/doublepost]

Fazlada kurcalamamak lazım,daha kötüde olabilir.Servise gödndermek daha iyi olacaktır.

Oyla:
Üst Alt