Yardım mi 6 yaşadığım sorunlar!

yavuz_08

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yavuz
Cihazım
mi6
Konular
5
daha önce lg g2 kullanıyordum, mi 6 aldım ve alalı 10 gün oldu güzel bir telefon fakat yaşadığım bir kaç sorun var, yada telefonda böyle bir özelliklik yok. tam olarak çözemedim. yardımcı olursanız sevinirim.
1- galeri bölümünde ekran görüntüsü dosyalarını gizleyemiyorum
2- ana ekranda 4 adet sayfam bulunmakta, en son sayfaya geldiğimde ekran döngüsü olmuyor, ilk sayfaya gelmek için tekrar geri gelmek zorunda kalıyorum
3-galeride whatsap klasörünü gizliyorum fakat dosya klasöründe sık kullananlar sekmesinin altında bütün resimler görünüyor. ozaman dosya gizlemenin bir anlamı kalmıyor.
4-birinci alanda ilk hattımı, ikinci alana geçtiğimde ikinci hattımı kullanmak istiyorum ama olmuyor.
5-çağrı bekletme servisinde, görüşme esnasında gelen çağrı, görüşme sonrasında ana ekranda çağrı var diye görünmüyor.
6- android dosyasinin icine bir klasor acip ozel resimleri oraya attigimda galeride görünmüyor bu cok guzel ama oradaki bir resmi duzenledigim veya ikinci alana attigim zaman oradaki butun resim ve videolar galeride görünmeye başlıyor.
7- indirlenler uygulamasında daha önce bir reklam olayı yoktu ama dün indirilenler bölümüne reklam gelmeye başladı. bu neden oluyor?
8- mesajlaşılan kişiyle bazı satırda gönderilme alma tarihleri var, bazı satırlarda yok.
bu sorunlara çözüm sunacak arkadaşlara çok minnettar olurum.

ilginiz ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Son düzenleme:

dekor67

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tanju
Cihazım
Mi 6
Meslek
Memur
Konular
28
bu yazdigin seylerin tek çozumu costum rom

Oyla:

evren1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
evren
Cihazım
mi6
Konular
7
1ci sorun gizlemek istediğin resmin üstüne basılı tut altta seçeneklerden gizle 2ci sorunun cevabı ana menü tuşuna basarak ilk sayfaya geri gelebilirsin

Oyla:

yavuz_08

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yavuz
Cihazım
mi6
Konular
5
1ci sorun gizlemek istediğin resmin üstüne basılı tut altta seçeneklerden gizle 2ci sorunun cevabı ana menü tuşuna basarak ilk sayfaya geri gelebilirsin
hocam her ekran görüntüsü aldığımda gizlemek zorunda kalıcam. :( onun yerine ekran görüntüsü dosyasının tamamını gizleyemiyormuyum :(

Oyla:

evren1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
evren
Cihazım
mi6
Konular
7
hocam her ekran görüntüsü aldığımda gizlemek zorunda kalıcam. :( onun yerine ekran görüntüsü dosyasının tamamını gizleyemiyormuyum :(
öyle bir seçenek yok sanırım en azından öyle biliyorum toplu olarak işaretleyip deneyebilirsiniz fikir benimki sadece

Oyla:

msy60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
M.Salih
Cihazım
Xiaomi mi6
Meslek
Öğrenci
Konular
0
Dosya yöneticisinda sağ üstte 3 noktaya bas , gizli dosyaları göstere bas ardından whatsapp/media/audio/sent klasörüne gir orada .nomedia isimli bi dosya var onu gizlemek istedigin dosyaların içine kopyala mesela screenshot klasörüne kopyala galeride görünmez.
[doublepost=1513964290,1513964254][/doublepost]Bu dediğim video ve muzik dosyaları için de geçerli.

Oyla:

yavuz_08

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yavuz
Cihazım
mi6
Konular
5
Dosya yöneticisinda sağ üstte 3 noktaya bas , gizli dosyaları göstere bas ardından whatsapp/media/audio/sent klasörüne gir orada .nomedia isimli bi dosya var onu gizlemek istedigin dosyaların içine kopyala mesela screenshot klasörüne kopyala galeride görünmez.
[doublepost=1513964290,1513964254][/doublepost]Bu dediğim video ve muzik dosyaları için de geçerli.
inşallah miui nin bir sonraki sürümünde bunlar düzelmiş olur :(

Oyla:

guneyemre

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
guneyemre
Cihazım
Mi 6
Konular
10
inşallah miui nin bir sonraki sürümünde bunlar düzelmiş olur :(

Bunlar şahsi problemleriniz. Bana göre, belki genele göre, böyle olmaları daha iyi. Yani anlayacağın böyle bi düzeltmeye gidilmeyecek.

Oyla:
Üst Alt