MIUI 12 Mi 6 - Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.18 Beta Rom İndirme Bağlantısı

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
xiaomitoolv2 ile yapamadim cihaz acilmadi cunku romu gormemisti kendim indirip kurmustum bende mi 6 bolumunde 1 tane konu var sagolsun bir arkadas hepsini bir araya derlemis ondan yola cikarak kendim yaptim ayrica o konuda google cam de herhalde eski tarihtir diye baska bir konudan yaptim normalde pek anlamam ama yeltenince kolay oldugu anlasiliyor :)

ben eu romdan midir miui 11den midir bilmiyorum ama cok cok begendim ve oldukca memnunum sanki farkli bir model telefon kullaniyormusum hissi oldu cihaz iyice hosuma gitti :)
Aynı durum benim başıma gelmişti telefon sürekli yeniden başlıyordu açılmıyordu bakivrd44 hocam sayesinde twrpden temiz kurulum yapıp kendim yükledim romu

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
bende mi 6 bolumunde 1 tane konu var sagolsun bir arkadas hepsini bir araya derlemis ondan yola cikarak kendim yaptim ayrica o konuda google cam de herhalde eski tarihtir diye baska bir konudan yaptim normalde pek anlamam ama yeltenince kolay oldugu anlasiliyor :)
ben eu romdan midir miui 11den midir bilmiyorum ama cok cok begendim ve oldukca memnunum sanki farkli bir model telefon kullaniyormusum hissi oldu cihaz iyice hosuma gitti :)
Konu sahibi benim hocam miui 11 sorunlu olduğu için konuyu güncellememiştim. Şu an miui 10 eu beta 9.3.3 kullanıyorsunuz. Hayırlı olsun. Bu arada gcam günceldiyn~~

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Konu sahibi benim hocam miui 11 sorunlu olduğu için konuyu güncellememiştim. Şu an miui 10 eu beta 9.3.3 kullanıyorsunuz. Hayırlı olsun. Bu arada gcam günceldiyn~~

Bugün üçüncü gün ve ben hiç bir problem yaşamadım. Konu sahibi olarak tercih sizindir ama şahsi düşüncem güncellemenizden yana.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cemented

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Timuçin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
17
Bugün üçüncü gün ve ben hiç bir problem yaşamadım. Konu sahibi olarak tercih sizindir ama şahsi düşüncem güncellemenizden yana.

Katılıyorum bende, batarya süresi de beklediğimden daha iyi.

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32

Tamam hocam güncelleyeyim o zamanYes~~Modüllerde herhangi bir sorun çıktımı? ona göre modülleri de güncellemem lazım.

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9

Magisk, gcam, adaway, kamera vb. uygulamalarda sorun yok değil mi hocam. Ben de eu 9.7.25 kullanıyorum. Geçmeyi düşünüyorum ancak bazı mi 6 kullanıcıları sorun var dedikleri için beklemedeyim.

Bilgiyi paylaşmak güzeldir. MI 6 dan yazıldı.

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
Magisk, gcam, adaway, kamera vb. uygulamalarda sorun yok değil mi hocam. Ben de eu 9.7.25 kullanıyorum. Geçmeyi düşünüyorum ancak bazı mi 6 kullanıcıları sorun var dedikleri için beklemedeyim.

Beta sonuçta. Sorun olacak tabii. O sürümde aldığınız ekran süresi ne kadar?

Koçara

Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Tamam hocam güncelleyeyim o zamanYes~~Modüllerde herhangi bir sorun çıktımı? ona göre modülleri de güncellemem lazım.
@XiaoMiu nun düzenlediği all in one modülünü kullanıyorum. Stok romda olsun Google Kamerada olsun bir sıkıntı yok. Dolby tarafında da aynı. Kendi konumda belirttiğim şekilde kurulu ve sıkıntısız.

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
@XiaoMiu nun düzenlediği all in one modülünü kullanıyorum. Stok romda olsun Google Kamerada olsun bir sıkıntı yok. Dolby tarafında da aynı. Kendi konumda belirttiğim şekilde kurulu ve sıkıntısız.

Teşekkürler hocam birazdan güncellerim.

Koçara

Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37

Ben hiç bir sorun yaşamadım. O dediğiniz mi6 kullanıcıları kimdir ve nasıl bir sorun yaşamışlardır acaba?

Üst Alt