MIUI 12 Mi 6 - Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.18 Beta Rom İndirme Bağlantısı

abdulvahap

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulvahap
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
1
Bu yüklediğiniz port rom. Mi6 resmi olarak miui13 almadı. Hakeza A11 de.
Eu romlar temelde resmi romlardır.
Sıkıntı yaşıyorsanız en son eu romu yüklemenizi tavsiye ederim.

ukayl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9 Pro
Konular
10
V11.0.6.0 global versiyon olan bir mi 6 cihaz kullanıyorum yedek olarak, root hiç açılmamış orjinal durumda. Bu rom a geçmeye değermi karar veremedim. Daha önce başka cihazlarda kullanmıştım bu rom u ama yinede fikirlerinizi merak ediyorum. Teşekkürler.

Cosmos07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cosmos07
Cihazım
Mi6
Konular
2
V11.0.6.0 global versiyon olan bir mi 6 cihaz kullanıyorum yedek olarak, root hiç açılmamış orjinal durumda. Bu rom a geçmeye değermi karar veremedim. Daha önce başka cihazlarda kullanmıştım bu rom u ama yinede fikirlerinizi merak ediyorum. Teşekkürler.
Düşünmene Gerek Bile Yok. Bu Romu Kur ve Uzun Bir Süre Hiç Arkana Bile Bakma. Global Romun Ne Kadar Hantal ve Kısıtlı Olduğunu Anlayacaksındır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

SpectrumWolf

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Rafi
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
16
Merhabalar Koçara bey, öncelikle elinize sağlık miui 9 dan linkteki sürüme güncellemeyi yaptım fakat hem önceki google cam çalışmıyor hem de mesajdaki google cam'ler çalışmıyor. Acaba Camera2 API güncelleme sonrası iptal olmuş o yüzden çalışmıyor olabilir mi?

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Merhabalar Koçara bey, öncelikle elinize sağlık miui 9 dan linkteki sürüme güncellemeyi yaptım fakat hem önceki google cam çalışmıyor hem de mesajdaki google cam'ler çalışmıyor. Acaba Camera2 API güncelleme sonrası iptal olmuş o yüzden çalışmıyor olabilir mi?
Sayın SpectrumWolf

Mesajınızı yeni gördüm, kusura kalmayın. Probleminize gelince.... Güncellemeyi nasıl yaptınız bilmiyorum ama ilk mesajdaki kurulum talimatlarını harfiyen yerine getirdiyseniz bahsini ettiğiniz sıkıntıların olması mümkün görünmüyor. Yani temiz ( Mümkünse format datalı ) kurulum şart. Güncelleme sonrası Camera 2 apinin işlevsiz olması bana mantıklı gelmiyor. Şu an Mi 6 kullanmadığım için hemen test etme şansım yok. Zira bizim efsane artık son demlerini yaşadığı için kendisini emekli ettik ve mecburen daha güncel bir cihaza geçtik. Lakin üç dört ay öncesi kullanırken Google kamera gayet düzgün ve de stabil çalışıyordu. Bence kurulumla alakalı bir sıkıntı söz konusu olabilir. İsterseniz bir gözden geçirin.

Kolay gelsin.

SpectrumWolf

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Rafi
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
16
Sayın SpectrumWolf

Mesajınızı yeni gördüm, kusura kalmayın. Probleminize gelince.... Güncellemeyi nasıl yaptınız bilmiyorum ama ilk mesajdaki kurulum talimatlarını harfiyen yerine getirdiyseniz bahsini ettiğiniz sıkıntıların olması mümkün görünmüyor. Yani temiz ( Mümkünse format datalı ) kurulum şart. Güncelleme sonrası Camera 2 apinin işlevsiz olması bana mantıklı gelmiyor. Şu an Mi 6 kullanmadığım için hemen test etme şansım yok. Zira bizim efsane artık son demlerini yaşadığı için kendisini emekli ettik ve mecburen daha güncel bir cihaza geçtik. Lakin üç dört ay öncesi kullanırken Google kamera gayet düzgün ve de stabil çalışıyordu. Bence kurulumla alakalı bir sıkıntı söz konusu olabilir. İsterseniz bir gözden geçirin.

Kolay gelsin.
Merhabalar, cevabınız ve ilginiz için teşekkür ederim. TWRP üzerinden Wipe cache yaptıktan sonra(format data yapmadım) güncellemeyi yükledim. Sanırım tekrar kurcalamam gerekecek. Teşekkür ederim. :)

SpectrumWolf

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Rafi
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
16
Mesajı düzenleyemiyorum, sanırım sorunu buldum. Güncelleme sonrası root gitmiş. Root yetkisi verip tekrar deneyeceğim. :)

ukayl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9 Pro
Konular
10
Doom mighty oyununu yüklemeye çalıştım yüklemedi, sistem gereksinimlerinde en düşük android 10 istiyormuş. Sanırım farklı bir custom rom yükleme zamanım gelmiş :)

achfighter

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 6, Mi A3
Konular
7
Doom mighty oyununu yüklemeye çalıştım yüklemedi, sistem gereksinimlerinde en düşük android 10 istiyormuş. Sanırım farklı bir custom rom yükleme zamanım gelmiş :)
2 aydır LineageOS 20.0 kullanıyorum.

ukayl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9 Pro
Konular
10
2 aydır LineageOS 20.0 kullanıyorum.
Pixel e göre nasıl acaba hocam, kullanım deneyimleriniz hakkında bilgi verebilirmisiniz_?

Üst Alt