MIUI 12 Mi 6 - Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.18 Beta Rom İndirme Bağlantısı

sunal66

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
sasa
Cihazım
mi6
Konular
9
Merhaba Android 11 tabanlı rom yükledim, tekrar bu roma dönmek istiyorum, twrp den direk yükleyebilir miyim yoksa başka bir yol mu denemem lazım. Yönlendirme yapabilir misiniz?

cmert

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Coşku
Cihazım
Pixel 5
Konular
17
Merhaba Android 11 tabanlı rom yükledim, tekrar bu roma dönmek istiyorum, twrp den direk yükleyebilir miyim yoksa başka bir yol mu denemem lazım. Yönlendirme yapabilir misiniz?

ilk mesajda gayet açık anlatılmış, aynı adımları uygulayın

sunal66

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
sasa
Cihazım
mi6
Konular
9
ilk mesajda gayet açık anlatılmış, aynı adımları uygulayın
Android versiyon düşürmede de mi aynı yöntem uygulanıyor. Burada android versiyonu 11'den 9'a düşüyor da onun için sordum.

burakakyosun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
0
Arkadaşlar merhaba bu romu mi6 cihazıma 1 ay kadar önce yükledim. Rom çok hoşuma gitti orjinal romda bulunmayan bir çok özellik var ve akıcı stabil bir şekilde çalışıyordu. Ta ki dün akşama kadar. Şuan cihazda şöyle bir sorun yaşıyorum. Bataryası eskiyenler bilir şarj %15 civarlarına düşünce telefon biraz kasmaya başlıyor. Şuan şarj 100 iken bile bu şekilde çalışıyor cihazım. Yani bir yere dokunuyorum takılarak açılıyor. Örneğin whatsapp'ta aynı emojiden 2-3 tane yazmak istediğimde üst üste dokununca tıkır tıkır yazardı. Fakat şimdi 1 tane yazıyor bekliyor sonra 1 tane daha yazıyor zaman geçiyor arada. Hatta 3 defa üst üste dokununca telefon zoom yapıyor. Bunu yaşayan arkadaşlar oldu mu eğer olduysa sorunu çözebildimi ? Telefon hafızası şişiyor yazanlar olmuş kaç defa kapatıp açtım cihazı + temizleyiciden çöpleri falan sildim fakat değişiklik yok. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Cihazı sıfırlayınca düzeleceği kanısındayım fakat şuan sıfırlamadan çözmeye çalışıyorum

burakakyosun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
0
Arkadaşlar merhaba bu romu mi6 cihazıma 1 ay kadar önce yükledim. Rom çok hoşuma gitti orjinal romda bulunmayan bir çok özellik var ve akıcı stabil bir şekilde çalışıyordu. Ta ki dün akşama kadar. Şuan cihazda şöyle bir sorun yaşıyorum. Bataryası eskiyenler bilir şarj %15 civarlarına düşünce telefon biraz kasmaya başlıyor. Şuan şarj 100 iken bile bu şekilde çalışıyor cihazım. Yani bir yere dokunuyorum takılarak açılıyor. Örneğin whatsapp'ta aynı emojiden 2-3 tane yazmak istediğimde üst üste dokununca tıkır tıkır yazardı. Fakat şimdi 1 tane yazıyor bekliyor sonra 1 tane daha yazıyor zaman geçiyor arada. Hatta 3 defa üst üste dokununca telefon zoom yapıyor. Bunu yaşayan arkadaşlar oldu mu eğer olduysa sorunu çözebildimi ? Telefon hafızası şişiyor yazanlar olmuş kaç defa kapatıp açtım cihazı + temizleyiciden çöpleri falan sildim fakat değişiklik yok. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Cihazı sıfırlayınca düzeleceği kanısındayım fakat şuan sıfırlamadan çözmeye çalışıyorum
Edit : Ayarlar / Erişilebilirlik / Üç Parmakla Büyütme özelliği aktif olmuş kendiliğinden onu kapatınca düzeldi işine yarayan arkadaş olursa diye güncelliyorum

halitkoca_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
halit
Cihazım
s3 mini
Konular
8
iyi akşamlar rom kurarken twrp den device or resource busy hatasu alıyorum nedeni nedir

bekkir74

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bekir
Cihazım
Discovery1
Konular
0
MIUITR_MI6_SAGIT_M13-A11_22.11.23.zip diye bir rom yükledim telefon siyah ekranda kaldı ne recovery mod nede fastboot açılmadı , telefonu açtım edl modda yükleme yaparak ancak kurtarabildim. Tekrar deneme yaptım yine aynı oldu. Burda sıkıntı ne olabilir rom mi6 romu değilmi yoksa başka bir şeymi var benim anlamadığım.

Üst Alt