MIUI 12 Mi 6 - Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.18 Beta Rom İndirme Bağlantısı

axuaxu54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi6
Meslek
Tornacı
Konular
51
Son sürümde ram kullanımı 2.5 gbları buluyor boştayken ram kullanımının 1.5 2 gb civarı olan miui 12 sürümünü bilen varsa söyleyebilir mi

Kanoo51

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kanber
Cihazım
Redmi note 7
Konular
12
Romu flashlarken
failed to update system image.
updater process ended with ERROR : 7 hatası alıyorum çözümü nedir yardımcı olabilirseniz cok sevinirim MIUI 12 olarak kullanmak istiyorum hata veriyor

emre3232

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 6
Konular
3
merhabalar arkadaşlar bu konudaki google kamerayı yükledim telefonuma, ayarlara baktım ama ayna görüntüsü modunu göremedim bir yolu varmıdır yapmanın ?

mfk925

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
22
merhabalar arkadaşlar bu konudaki google kamerayı yükledim telefonuma, ayarlara baktım ama ayna görüntüsü modunu göremedim bir yolu varmıdır yapmanın ?
hocam eğer yoksa galeriden düzeltiniz pek zor değil

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zephr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bekir
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
6
Acaba mı 6 ya stabil mıuı 12 gelicek mi bazı konularda gelmeyecek deniyorda

abuzer02

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
abuzer
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Arkadaşlar mi6 telefonumda miui 11 global kararlı romdayım miui 12 romu yükleyeceğim twrpden ama dahili hafızanın silinmemesi için hangi işlemleri yapmalıyım ayrıca hangi romu tavsiye edersiniz ayrıca mi 6'ya miui 12 global kararlı güncellemesi gelecekmi.

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
Arkadaşlar mi6 telefonumda miui 11 global kararlı romdayım miui 12 romu yükleyeceğim twrpden ama dahili hafızanın silinmemesi için hangi işlemleri yapmalıyım ayrıca hangi romu tavsiye edersiniz ayrıca mi 6'ya miui 12 global kararlı güncellemesi gelecekmi.
Dahili hafızayı silmeden yükleme yapamazsınız. Diğer bir deyişle format data şart.

emre3232

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 6
Konular
3
arkadaşlar bir sorum olacak, bu romu kullanıyorum google camera çok güzel renkleriyle olsun vs. şimdi telefonda 2 kamera var biri google kamera diğer mi 6 kendi kamera uygulması. instagram snapchat gibi uygulamaları kullanırken hangi kamerayı kullanıyor google kameramı yoksa orjinal olan kamerayı mı ? orjinal kamerayı silmenin veya disable etmenin bir yolu var mı ?

instagram vs gibi uygulamalar direk kendi kamera yazılımını mı kullanıyorlar yada?

bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

meydeyy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
isa
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
8
arkadaşlar bir sorum olacak, bu romu kullanıyorum google camera çok güzel renkleriyle olsun vs. şimdi telefonda 2 kamera var biri google kamera diğer mi 6 kendi kamera uygulması. instagram snapchat gibi uygulamaları kullanırken hangi kamerayı kullanıyor google kameramı yoksa orjinal olan kamerayı mı ? orjinal kamerayı silmenin veya disable etmenin bir yolu var mı ?

instagram vs gibi uygulamalar direk kendi kamera yazılımını mı kullanıyorlar yada?

bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
Google kamera modları orijinal kameranın kodlarına uyum sağlayıp öyle ayarlanıyor diye biliyorum o yüzden orijinal kamera devre dışı kalırsa Google kamera da çalışmaz diye düşünüyorum pek ümitli görünmüyor isteğin

Üst Alt