MIUI 12 Mi 6 - Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.18 Beta Rom İndirme Bağlantısı

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Mi Room mu diyorsunuz hocam çare? :)

Hocam valla ben uzun zamandır miroomdayım ortalama ekran sürem 6 saat 40 dakika ila 7 saat arası bunun içinde 2 saay bluetooth kulaklık ile film sosyal medya vs vs oyun derken epey aktif kullanıyorum. Miroomun 12 stabilini bekliyorum eu da çıksın onuda deneyeceğim. Şuan son betada bir kaç bug farkettim ama eunun bugları daha fazla son sürümde o yüzden miroom diyorum evet :) Sizin pil performansı halen düzelmedi ise batarya değişimi gelmiştir bence :)

Koçara

Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Mi Room mu diyorsunuz hocam çare? :)
Eu beta 20.6.18 de son durum. (Youtube ve İnternet ağırlıklı. Bu geceki GS-Trabzon maçı dahil.)
Cihaz 2.5 senelik ve orijinal batarya...
Belki bir fikir verebilir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-07-05-13-03-07-761_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-07-05-13-03-07-761_com.miui.securitycenter.jpg
    215,4 KB · Görüntüleme: 60

Draco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
4
Hocam valla ben uzun zamandır miroomdayım ortalama ekran sürem 6 saat 40 dakika ila 7 saat arası bunun içinde 2 saay bluetooth kulaklık ile film sosyal medya vs vs oyun derken epey aktif kullanıyorum. Miroomun 12 stabilini bekliyorum eu da çıksın onuda deneyeceğim. Şuan son betada bir kaç bug farkettim ama eunun bugları daha fazla son sürümde o yüzden miroom diyorum evet :) Sizin pil performansı halen düzelmedi ise batarya değişimi gelmiştir bence :)

Ben de oldukça aktif kullanıyorum, ancak 45 dakikalık bir konuşmada %15 civarı şarjım azalınca yapacak çok bir şey kalmıyor değişimden başka :) Neyi değişeceğim önemli, MIUI11 EU stabildeyken gayet memnundum oysa. Bu ROM ile işler değişti, fazlaca ısınma durumları gözlemledim biliyorsunuz, Mi Globe'u bir deneyeceğim bugün. Olmazsa oradan Room'a sekeceğiz, el mahkum. O da olmazsa stabil çıkana kadar MIUI11'e dönüş.
Eu beta 20.6.18 de son durum. (Youtube ve İnternet ağırlıklı. Bu geceki GS-Trabzon maçı dahil.)
Cihaz 2.5 senelik ve orijinal batarya...
Belki bir fikir verebilir.
Hocam maşallahı var telefonunuzun :) Fikir veriyor bu durum da, ben anlamak istemiyorum :D 9T Pro istiyor gönül, fiyatlar ateş pahası. Gerçi normal 9T bile yükseltme sayılır bize kanımca ama SD855 2 basamak yükseltme olur 8 serisinde. Poco F2 Pro da çok güzel emmeee, 6500 gayme deyiler. :(

Koçara

Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Ben de oldukça aktif kullanıyorum, ancak 45 dakikalık bir konuşmada %15 civarı şarjım azalınca yapacak çok bir şey kalmıyor değişimden başka :) Neyi değişeceğim önemli, MIUI11 EU stabildeyken gayet memnundum oysa. Bu ROM ile işler değişti, fazlaca ısınma durumları gözlemledim biliyorsunuz, Mi Globe'u bir deneyeceğim bugün. Olmazsa oradan Room'a sekeceğiz, el mahkum. O da olmazsa stabil çıkana kadar MIUI11'e dönüş.

Hocam maşallahı var telefonunuzun :) Fikir veriyor bu durum da, ben anlamak istemiyorum :D 9T Pro istiyor gönül, fiyatlar ateş pahası. Gerçi normal 9T bile yükseltme sayılır bize kanımca ama SD855 2 basamak yükseltme olur 8 serisinde. Poco F2 Pro da çok güzel emmeee, 6500 gayme deyiler. :(
Xiaomi ye o paralar verilmez. Miui12 den beklediğinizi bulamadıysanız eu beta 20.2.27 batarya performansı açısından üst düzeyde. Tavsiye ederim.
Yada olmadı, eu Stabil miui 12 yi bekleyin.

Draco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
4
ben kurulum yaparken vendoru wipelamıyorum, onun etkisi olabilir mi batarya konusunda?

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
ben kurulum yaparken vendoru wipelamıyorum, onun etkisi olabilir mi batarya konusunda?

Hiç bilmiyorum Hocam ama ben temiz kurulum yapacaksam direk tel hafızasını yedekleyip format data yapıyorum garanti olsun diye siz bide böyle deneyin.

Birde miglobe ve revos da denedim eu nun kopyası hocam size artı bişey katmazlar.

Draco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
4
bildirim penceresinde hata var son sürüm revosta, sadece bunun için bile değiştirilir rom. Geleni göremiyorum :( Mi Room yolu gözüktü bana.

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
bildirim penceresinde hata var son sürüm revosta, sadece bunun için bile değiştirilir rom. Geleni göremiyorum :( Mi Room yolu gözüktü bana.

Aynen öyle hocam hepsini denedim. Eu da da ekran döndürme sıkıntılıydı elde kaldı miroom. Bence sizi üzmez.

Draco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
4
Aynen öyle hocam hepsini denedim. Eu da da ekran döndürme sıkıntılıydı elde kaldı miroom. Bence sizi üzmez.
kuruluyorum henüz, ilk izlenimlerim olumlu :) ilk kurulum ekranında wi-fi bağlantı seçiminde gizli ağ ekleme butonu buglı ama tek bug o olsun :)) konu altını da daha çok kirletmeyelim hocam, teşekkür ediyorum bilgiler için :) Koçara hocama da aynı şekilde.

Üst Alt