MIUI 12 Mi 6 - Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.18 Beta Rom İndirme Bağlantısı

rahatkafasii

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Konular
45
Ne yaptıysam Google Camera'yı yükleyemedim. Hep hata veriyor. Bir de telefon artık çook yavaş açılıyor. Bu neden acaba, düzeltilebilir mi?
magisk yükledikten sonra cihaz açılınca kasma donma oldu mu? bariz şekilde belli olarak

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İbrhmKrtl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
kartal
Cihazım
mi 6
Konular
0
Bi deli cesaretiyle 2 güncellemeyi pas geçerek bu sefer hatalar düzeltilmiştir deyip miui 12 ye geçtim , temiz kurulum yapmadan direk linkten romu indirip kurdum , enteresandır gcam alexey 6 sürümünde önceden magisk ve modülleri yüklemeden ön kamera ve video çalıştıramıyordum , bunda sadece oyun alanı playground çalışmadı , oda çok önemli değil , ayrıca birkaç saatlik kullanımda be dediğim gibi temiz kurulum yapmadan miui 12 ye geçtiğimden beri şarjı eskisinden yüzde 10 civarı daha iyi diyebilirim , ios benzeri arayüz de gayet iyi görünüyor

wedsaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Numan
Cihazım
Redmi pro
Konular
0
twrp ile ykleme yapıyorum yükleniyor gibi gösteriyor ama yüklenmiyor rom

himmgarip

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Ekran yansıtma çalışmıyor hala bende.

meyafarqin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serhat
Cihazım
mi6
Konular
0
İyi akşamlar arkadaşlar. Bu konularda çok cahilim yardıma ihtiyacım var. Bendeki mi6 bu durumda. Romun son güncel haline yükseltmek için konunun ilk mesajındaki linkteki dosyayı indirip yüklemem mi gerekiyor. Cihaz rootlu ve twrp yüklü. Teşekkür ederim.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
İyi akşamlar arkadaşlar. Bu konularda çok cahilim yardıma ihtiyacım var. Bendeki mi6 bu durumda. Romun son güncel haline yükseltmek için konunun ilk mesajındaki linkteki dosyayı indirip yüklemem mi gerekiyor. Cihaz rootlu ve twrp yüklü. Teşekkür ederim.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

ilk mesaja eklenen linkteki 20.5.14 sürümünü indirip cihazınızın hafızasına atın. Sonra Twrp üzerinden 2 wipe yaparak romu kurabilirsiniz. Ne var ki Miui10 sürümünden yükseltme yapacağınız için ( her ne kadar ihtimal vermesem de ) bir şeylerin ters gitmesi söz konusu olabilir. Bu yüzden 2. spoilerde anlatıldığı gibi yedek alıp 4 wipe ile temiz kurulum yapmanızda fayda var.

Cemented

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Timuçin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
17
Son beta da (20.5.14) batarya süresi normale gelmiş. Şu ana kadar kullanımı etkileyecek önemli bir hatayada rastlmadım.
Sadece kontrol merkezinde mobil veri sınırı, adım sayar ve ekran süresini gösteren kısımda hangisini seçerseniz seçin, mobil veri kullanımını gösteriyor.

meyafarqin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serhat
Cihazım
mi6
Konular
0
ilk mesaja eklenen linkteki 20.5.14 sürümünü indirip cihazınızın hafızasına atın. Sonra Twrp üzerinden 2 wipe yaparak romu kurabilirsiniz. Ne var ki Miui10 sürümünden yükseltme yapacağınız için ( her ne kadar ihtimal vermesem de ) bir şeylerin ters gitmesi söz konusu olabilir. Bu yüzden 2. spoilerde anlatıldığı gibi yedek alıp 4 wipe ile temiz kurulum yapmanızda fayda var.
teşekkür ederim.

emirozcopur

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
5
Son beta da (20.5.14) batarya süresi normale gelmiş. Şu ana kadar kullanımı etkileyecek önemli bir hatayada rastlmadım.
Sadece kontrol merkezinde mobil veri sınırı, adım sayar ve ekran süresini gösteren kısımda hangisini seçerseniz seçin, mobil veri kullanımını gösteriyor.
Ben de yükledim dün gece. Kontrol merkezinde seçtiğimi gösteriyor. Tekrar wipe yaparsanız büyük ihtimal çözülür :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada başka hata almadım. Sanırım çoğu sorun çözüldü hocam. Bugün full kullanımda belli olur. Önceki sürümde kullanırken donma ekranın siyah olması gibi şeylerle karşılaşıyordum ara ara.

Üst Alt