Soru Mi 6 Rom tavsiyesi

• Konbuyu başlatan Seken
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 24
  • Görüntüleme 4K

Seken

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ne ?
Cihazım
Mi 6
Konular
5
Merhaba,
Mi6 telefonumda şuan xiaomi.eu 20.6.18 mevcut ve ben bu romdan cidden yıldım. çok fazla bugu var ve efsane pil tüketiyor. iş yoğunluğum sebebiyle de doğru düzgün bilgim bulunmamakta. şuan en son bu güncellemeden sonra güncellemeler kesildi. ben telefonu kullanmaktan memnunum işimi görüyor fakat bu batarya için hangi romu kurmam gerekiyor. uzun zamandır eu romdayım şu sıkıntıları yaşamasam gayet güzel devam ederdim. siz ne yapmamı önerirsiniz hangi roma geçiş yapmalıyım.

Birde sürüm düşürmeleri nasıl yapılıyor bilgi verebilirseniz sevinirim.

Teşekkür ederim.

cappa_tr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi6 6/64gb
Meslek
Öğretmen
Konular
4
Temalarda hata alan arkadaşlar kendi temalarınıza girmek istediğinizde ya da kendi temanızda özelleştirme yapmak istediğinizde internet bağlantınızı kapatıp girin hata vermeyecektir.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Mi6 kullanmadığım için rom konusunda tavsiye veremiyorum malesef. Parmak izi kaybolma sorunu donanımsal olarak zamanla ortaya çıkıyor.

Oyla:

moreyno

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Mi6 kullanmadığım için rom konusunda tavsiye veremiyorum malesef. Parmak izi kaybolma sorunu donanımsal olarak zamanla ortaya çıkıyor.

Peki bu parmak izi hatasının çözümü parça değişimi mi? Parmak izi tek başına değişiyor mu yoksa ekran ile tek parça olarak mı geliyor??

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Oyla:

barisbakitemiz1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış Baki
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Mi6 için bataryadan en iyi performansı alabileceğiniz rom eu betanın 20.2.27 sürümüdür. Yada isterseniz Save_Mi hocamın verdiği linkteki eu stabili deneyebilirsiniz. Bunun için 4 wipe yapmanız yeterli.
Not: Miui12 de batarya problemi sadece Mi6 da olan bir durum değil, genel olarak kötü.
(20.2.27 Eu Beta) sürümünü kurdum ama dahili hafızayı telefon görmüyor fotoğraf çekmeye çalıştığım da SD kart bulunamadı diyor aynı şekilde play store dan hiç bir şey yüklenmiyor dosya yöneticisine girdiğimde telefon hafızası görünmüyor

Oyla:
Üst Alt