Soru Mi 6 Rom tavsiyesi

• Konbuyu başlatan Seken
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 24
  • Görüntüleme 4K

Seken

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ne ?
Cihazım
Mi 6
Konular
5
Merhaba,
Mi6 telefonumda şuan xiaomi.eu 20.6.18 mevcut ve ben bu romdan cidden yıldım. çok fazla bugu var ve efsane pil tüketiyor. iş yoğunluğum sebebiyle de doğru düzgün bilgim bulunmamakta. şuan en son bu güncellemeden sonra güncellemeler kesildi. ben telefonu kullanmaktan memnunum işimi görüyor fakat bu batarya için hangi romu kurmam gerekiyor. uzun zamandır eu romdayım şu sıkıntıları yaşamasam gayet güzel devam ederdim. siz ne yapmamı önerirsiniz hangi roma geçiş yapmalıyım.

Birde sürüm düşürmeleri nasıl yapılıyor bilgi verebilirseniz sevinirim.

Teşekkür ederim.

cavci7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Konular
0
Tam olarak bunu yaptım aslında..
Format data+ 4 wipe
Bana başka bir eu sürüm önerir misiniz? 20.3.19 indirdim deneyeyim mi?
Şu sıralar denediğim bütün mi11 sürümlü romlarda tema hatası aldım, temiz kurulum yaptığım halde. Muhtemelen nasıl yüklerseniz yükleyin aynı hatayı alacaksınız. Çözüm bulamadım bende

Oyla:

moreyno

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Şu sıralar denediğim bütün mi11 sürümlü romlarda tema hatası aldım, temiz kurulum yaptığım halde. Muhtemelen nasıl yüklerseniz yükleyin aynı hatayı alacaksınız. Çözüm bulamadım bende

Stabil e dönsem alır mıyım bu hataları..
Yüz tanıma olması dışında çok da önemli değil benim için.. Global e dönsem mi acaba...??

Oyla:

moreyno

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Bir tek stabil de denemedim, inanın bir fikrim yok

evet 20.3.19 u da denedim olmadı..
Ne yaptıysam Xiaomi.Eu Beta yüklemelerinde Tema zil sesi ve duvar kağıdı menülerinde hata vermesinden kurtulamadım..

Çözüm sunacak olan kimse yok mu ?
Zenex hocam...?

Oyla:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
evet 20.3.19 u da denedim olmadı..
Ne yaptıysam Xiaomi.Eu Beta yüklemelerinde Tema zil sesi ve duvar kağıdı menülerinde hata vermesinden kurtulamadım..

Çözüm sunacak olan kimse yok mu ?
Zenex hocam...?
Miroom denediniz mi?

Oyla:

moreyno

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 6
Konular
4
1 yıldır Eu Beta 9.7.25 kullanıyorum sorun yaşamadım.

Hocam ben de hep EU rom kullandım.. ama bir tema hatası vermeye başladı.. Tüm Wipe ları işaretlediğim halde Format Data dediğim halde HALA Temalarda Zil seslerinde ve duvar kağıdı menüsünde Hata verip dışarı atıyor...

Oyla:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
hiç kullanmadım o ROM'u ben Global ve EU dan başka kullanmadım.. MiROOM önerir misiniz.. Yüz kilidi var mı güvenli mi batarya süresi nedir? Koçara
Miroom un 20.2.27 sürümünü deneyip test edebilirsiniz. Bir ara kullanmıştım. Batarya süresi eu beta ile aynı. Yüz kilidini hiç kullanmadığım için bilmiyorum. Zaten Face id özelliği olmayan bir cihazda yüz tanıma kullanmak ne kadar güvenilir ki?

Oyla:

moreyno

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Miroom un 20.2.27 sürümünü deneyip test edebilirsiniz. Bir ara kullanmıştım. Batarya süresi eu beta ile aynı. Yüz kilidini hiç kullanmadığım için bilmiyorum. Zaten Face id özelliği olmayan bir cihazda yüz tanıma kullanmak ne kadar güvenilir ki?

Hocam home tuşu bozuldu yüz kilidi de güvenli olmasa da çok güzel çalışıyor Mi6 da.. O yüzden yüz kilidi için Xiaomi.Eu da kalacağım.. ama zil sesi ve temalara giremiyorum.. Zenex hocam da birşey yazmadı henüz.. İnşallah bir çözümü vardır... Tüm programları kur-sil çok yorucu .. :((( cevaplarınız için teşekkürler yine de Koçara

Oyla:
Üst Alt