Soru Mi 6 parmak izi sorunu

hselcuko

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan selçu
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
1
Telefon sanki parmak izi okuyucusu yokmuş gibi davranıyor. Yani parmak izi ekleyemiyorum da bastıgımda ana ekran tusu tıtremıyor da.. Anlamadığım şekilde daha önce de önce ahize ve mic sonra hoparlör sesleri kısılmıştı. Bi garantiye gönderip baktırsam mı ne dersiniz bilgisi olan bi yardımcı olabilir mi..

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
Ekran değişim durumunda telefonunun performansında bir azalma oluyor mu peki. Yanı be oyun oynayan telefonu zorlayan biri değilim ama cihazım beni üzsün istemiyorum sonrasında basmamalar algılamamalar fılan olmaz demi o konuda bı bılgınız var mıydı? Bide garantiye almazlarsa fiyat nedir sizce
Orjinal ekran olacağı için sorun olmaz diye düşünüyorum. Ben garanti dışı ve servis harici ekran değişimine 400 TL ödemiş biri olarak hiçbir sorun yaşamadığımı belirtmek isterim. Performans kayıplarınin ekranın orjinal oluşu ve işçiliğin kalitesi ile doğru orantılı olacağı aşikardır

Oyla:

hselcuko

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan selçu
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
1
Orjinal ekran olacağı için sorun olmaz diye düşünüyorum. Ben garanti dışı ve servis harici ekran değişimine 400 TL ödemiş biri olarak hiçbir sorun yaşamadığımı belirtmek isterim. Performans kayıplarınin ekranın orjinal oluşu ve işçiliğin kalitesi ile doğru orantılı olacağı aşikardır
Nerede yaptırdınız işlemi peki? Delta serviste mi?

Oyla:
Üst Alt