Soru Mi 6 parmak izi sorunu

hselcuko

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan selçu
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
1
Telefon sanki parmak izi okuyucusu yokmuş gibi davranıyor. Yani parmak izi ekleyemiyorum da bastıgımda ana ekran tusu tıtremıyor da.. Anlamadığım şekilde daha önce de önce ahize ve mic sonra hoparlör sesleri kısılmıştı. Bi garantiye gönderip baktırsam mı ne dersiniz bilgisi olan bi yardımcı olabilir mi..

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
Telefon sanki parmak izi okuyucusu yokmuş gibi davranıyor. Yani parmak izi ekleyemiyorum da bastıgımda ana ekran tusu tıtremıyor da.. Anlamadığım şekilde daha önce de önce ahize ve mic sonra hoparlör sesleri kısılmıştı. Bi garantiye gönderip baktırsam mı ne dersiniz bilgisi olan bi yardımcı olabilir mi..
Bu durum n zamandan beri var? Nasil oldu? Farklı yazılım ile denediniz mi? Ana ekran tuşu vazifesini görüyor mu? Darbe ya da telefonu düşürdünüz mü?

Oyla:

danielatlas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdoğan
Cihazım
Mi 9T
Konular
22
parmak izinizi kayıt ederken parmaklarınızın ve sensörün temiz olduğundan emin olun

Oyla:

hselcuko

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan selçu
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
1
Bu durum n zamandan beri var? Nasil oldu? Farklı yazılım ile denediniz mi? Ana ekran tuşu vazifesini görüyor mu? Darbe ya da telefonu düşürdünüz mü?

Bu aksam oluştu. Darbe ya da dusurme kesınlıkle yok. Benım olmadıgım ortamda dusurulduyse bılemem. Gecenlerde su dokulmustu masaya gelmedı telefona ama yıne de bı ıhtımal dıyorum. Ne yapabılırım zaten hoparloru ve ahızesı de iyice kalıteden duatu duyulmuyor nerdeyse.. garantıye gondersem sizce tanır edebılırler mı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazı test moduna alarak test yapın, yaptığınız testler başarısız olursa garantiye yollayabilirsiniz.
Test moduna nasıl alacagım?

Oyla:

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
Bu aksam oluştu. Darbe ya da dusurme kesınlıkle yok. Benım olmadıgım ortamda dusurulduyse bılemem. Gecenlerde su dokulmustu masaya gelmedı telefona ama yıne de bı ıhtımal dıyorum. Ne yapabılırım zaten hoparloru ve ahızesı de iyice kalıteden duatu duyulmuyor nerdeyse.. garantıye gondersem sizce tanır edebılırler mı.
Sıvı temas ihtimalinden bahsediyorsunuz garantilerin ellerini ovusturup beklediği müşteri grubunda olabilirsiniz ancak önceliğiniz 1231243 dediği gibi donanım testini yapmanız sorun varsa direk garanti zaten.

Oyla:

danielatlas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdoğan
Cihazım
Mi 9T
Konular
22

Test moduna nasıl alacagım?
benim ahizeden çok az ses geliyordu tozdan tıkanmış garantide yapabilirler ama garantim olmadığı için iğne ile küçük delikler açtım artık daha büyük tozlar girebilir ama iyi duyuyorum :D

Donanım testi telefon hakkında> çekirdek sürümüne birkaç kez tıklayın

Oyla:

hselcuko

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan selçu
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
1
benim ahizeden çok az ses geliyordu tozdan tıkanmış garantide yapabilirler ama garantim olmadığı için iğne ile küçük delikler açtım artık daha büyük tozlar girebilir ama iyi duyuyorum :D

Donanım testi telefon hakkında> çekirdek sürümüne birkaç kez tıklayın
Sanırım menu tuşu bozuk. Ama hoporler ve mic saglam. Az ses gelmesını anlayamadım sadece...

Oyla:

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
Sanırım menu tuşu bozuk. Ama hoporler ve mic saglam. Az ses gelmesını anlayamadım sadece...
Bildiğim kadarıyla kapasitif tuş var mı 6 da bu yüzden ekranın altında temas eden kısmı kontrol edip test ederler aksi durumda ekran değişim durumu ile karşılaşabilirsiniz.

Oyla:

hselcuko

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan selçu
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
1
Bildiğim kadarıyla kapasitif tuş var mı 6 da bu yüzden ekranın altında temas eden kısmı kontrol edip test ederler aksi durumda ekran değişim durumu ile karşılaşabilirsiniz.
Ekran değişim durumunda telefonunun performansında bir azalma oluyor mu peki. Yanı be oyun oynayan telefonu zorlayan biri değilim ama cihazım beni üzsün istemiyorum sonrasında basmamalar algılamamalar fılan olmaz demi o konuda bı bılgınız var mıydı? Bide garantiye almazlarsa fiyat nedir sizce

Oyla:
Üst Alt