Güncelleme Mi 6 Miui 10 Global stable 10.0.1.0

mfk925

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
22
Hocam root her türlü gider yeni güncellemeyle zaten twrp yüklüyse normal olarak kurmana izin vermez herşeyi silmeden cihazı acamazsn
Ben de aynı durumdayım. Root lu 9.2.2.0 sürümdeyim. Root u kaybetmeden güncelleme yapabiliyor muyuz veya şu an güncelleme yapsam sadece root mu kaybolacak?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ertugrulsword

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ertuğrul
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Telefon arama yapmıyor şimdi geldi başıma İnternete falan giriyor şebeke Diyecem alakası yok var mı başına gelen başka biri ya da fikri olan

Alidpolitecnic

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Asern
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Merhaba arkadaslar. Son global 10. Versiyonu yukledim ancak cok hizli sarj yiyor ve pil isiniyor asiri. Eskiye 9. Surume donmek istiyorum. Nasil yapacagim yardimci olabilir misiniZ?

Şimdii

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İlhan
Cihazım
Mı 6
Konular
0
Gayet güzel geldi gözüme. Başka güncelleyen var mı yenilikleri beraber keşfedelim
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Merhaba kardeş. Mı 6 en son güncellemesi ile artık operatörün adını değiştiremiyorum bildirim çubuğunda ekran açıkken.
hatta operatörün adı bile görünmüyor. Sadece kilitli ekranda görünüyor. Bilgin var mı acaba mı 6 her güncellemesi bazı eksiklikler getiriyor sanki
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Gördüğüm kadarıyla miui 10 dan olan beklentilerimizi biraz yüksekte tuttuğumuz için gelen güncelleme çoğu kullanıcıda hayalkırıklığı yaratmış görünüyor. Galiba bizler miui 10 güncellemesiyle telefonların uçacağını, İphone X teki gibi yüz tanıma özelliği geleceğini ve yapay zeka uygulamasıyla telefon kamerasının adeta profesyonel bir kameraya dönüşebileceğini falan zannediyor olmalıydık. Neticede bu bir arayüz güncellemesi be kardeşim...Miui 10 güncellemesini beta olarak kullanan bir sürü insanın yorumları ortadayken global stabil, kararlı ile daha fazla ne gelebilirdi ki?
Neyse ki benim öyle büyük beklentilerim olmadığı için kafam rahat, kullandığım cihazın keyfini sürmeye devam edecek ve bu arada eğer otomatik güncelleme gelirse telefonuma yükleyeceğim. 9.5.8.0 kararlı kullanıyorum. Geleceği söylenen 10.0.1.0 ile cihazımın performansı artarsa da keyfime diyecek olmaz. Kendinizi bu kadar kasmayın dostlar.
Uzman kardeş. Mı 6 nin son güncellemesini kullanıyorum yani en son 10 geldi. Daha önceki guncellemelerde operatörün adını degistirebiliyorduk şimdi olmuyor sadece kilit ekranins bu özelliği yapabiliyorsun. Hatta ekran açıkken otomatik olarak operatörün ismi de gorunmuyor. Bu konuda beni aydınlantir mısın.

Son düzenleme:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
38
Merhaba kardeş. Mı 6 en son güncellemesi ile artık operatörün adını değiştiremiyorum bildirim çubuğunda ekran açıkken.
hatta operatörün adı bile görünmüyor. Sadece kilitli ekranda görünüyor. Bilgin var mı acaba mı 6 her güncellemesi bazı eksiklikler getiriyor sanki
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Uzman kardeş. Mı 6 nin son güncellemesini kullanıyorum yani en son 10 geldi. Daha önceki guncellemelerde operatörün adını degistirebiliyorduk şimdi olmuyor sadece kilit ekranins bu özelliği yapabiliyorsun. Hatta ekran açıkken otomatik olarak operatörün ismi de gorunmuyor. Bu konuda beni aydınlantir mısın.
MIUI 9 da operatör adını göster seçeneği vardı.Bu gelen güncellemeyle kaldırmışlar.Sadece cihaz kilitliyken operatör adını göster seçeneğini aktif edebiliyor yada kapatabiliyorsun.
Bu da tamamen değişen tasarımla alakalı birşey. Bence üzerinde durulacak bir mesele değil.

mandufla

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mandufla
Cihazım
mi 6
Konular
0
9.5.8.0 kararlı sürümünü kullanıyorum, güncelleme geldi ama daha yüklemedim. Birazdan yükleyeceğim. Dikkatimi bir şey çekti sizlerle paylaşmak istedim. Henüz güncellemeyi yüklemedim ama ön kamerada portre modu var. Bu miui 10 güncellemesi ile gelen bir durum değil mi?

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
38
9.5.8.0 kararlı sürümünü kullanıyorum, güncelleme geldi ama daha yüklemedim. Birazdan yükleyeceğim. Dikkatimi bir şey çekti sizlerle paylaşmak istedim. Henüz güncellemeyi yüklemedim ama ön kamerada portre modu var. Bu miui 10 güncellemesi ile gelen bir durum değil mi?
Evet kardeşim öyle.

mandufla

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mandufla
Cihazım
mi 6
Konular
0
Evet kardeşim öyle.
Aslında yanlış alarm vermişim. Meşgul ettiğim için kusura bakmayın hocam. Portre moduna basınca arka kameraya geçiyor. Güncelleme yüklenmeden ön kamera portre modu aktif değil.

ozgur cocuk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
mi 6
Konular
1
bende internette arasıra sıkıntı yapıyor.Wifi kaynaklımı bilmiyorum ama takılıyor güncellemeden sonra

mandufla

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mandufla
Cihazım
mi 6
Konular
0
Miui 10 ile uyumlu doğru düzgün çok ebatlı olmayan bir tema varsa söyler misiniz arkadaşlar? Neyi beğensem uyumsuz uyarısı alıyorum :(

Üst Alt