Güncelleme Mi 6 Miui 10 Global stable 10.0.1.0

Pars

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
0
Ayarlar ses bölümünün en alt kısmından kapatabiliyorsun çok sinir bozucu bende kapattım hiçbir ses açık değil.
Teşekkürler. Mesaj ve bildirim seslerini doğa yapmışlar. Onu da hiçbiri yaptım sessiz modunu açıp kapatırken ses çıkarıyordu.

Fth110

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
1
Arkadaslar bence bu güncelleme eksik sonrasinda ek olarak parca parca gönderecekler yüz kilidi olsun alttan kapatma olsun birde bildirim seslerini ayri sekilde ayarlama olsn bunlari yükleyen birinden izlemistim YouTube den muhtemelen betadadir stabel de oldugumuz icin parca parca gelecektir cunku sitesinde 1.6 gb boyutunda bize gelen 730 mb mi6 kullanicisyim bildirimler tam oturmamis bu bi gercek bazen aliyor bazen almiyor bildirimi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihaz ekranı kilitliyken çok şarj gidiyor, 3 saatte %30-40 yedi bugün çözümü nedir ?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İmkansız gibi. Bisey senin ki farkli bi durum vardr bi temizlik yap ac kapa yap duzelmezse bi format at guncellemeden kaynakli degildir otomatik ışık da 7 bucuk saat ekran aldim

aerius

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
4
Yorumlara bakılırsa birkaç kişi dışında güncellemeden memnun kalan pek kimse yok gibi. Bu durumda 9.5.8 kararlı sürümde kalmak en mantıklısı sanırım. Tüm düzeltmeleri yapıldıktan, eksikleri giderildikten sonra güncelleme yapılır. Benim sol üst köşede güncelleme uyarısı öylece duruyor. Sürüm iyice oturana kadar 10.0.1.0 güncellemesini indirmeyeceğim.

ironman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aytek
Cihazım
Mi 6
Konular
3
Bende dün itibariyle geçiş yaptım miui 10'a. Bildirim sesinin çok az çıkması dışında rahatsız olduğum herhangi bir nokta yok.
Bildirim ses ayarları iyi olmasında rağmen baya düşük geliyor ses. Tuş kilidi sesi de aynı şekilde az geliyor. Bir çözüm var mıdır bilen ?

erol.mstf

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa EROL
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
10
Arkadaşlar şarz konusunda efsane hiç bir sorun yaşamadım ben şarzın yanı sıra zaten efsane hızlı bir telefon olan mi6 miui 10 güncellemesiyle resmen roket oldu. Hızına yetişemiyorum telefonun 6.5 - 7 saati görüyor ekran süresi

Mefisto2006

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mefisto
Cihazım
gm
Konular
9
enterprise mode ne işe yarıyor bilen var mı?

sametyiigit

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Mi 6 6/128
Konular
4
Ben 2 saat anca alıyorum, uyku modunda sömürüyor
Arkadaşlar şarz konusunda efsane hiç bir sorun yaşamadım ben şarzın yanı sıra zaten efsane hızlı bir telefon olan mi6 miui 10 güncellemesiyle resmen roket oldu. Hızına yetişemiyorum telefonun 6.5 - 7 saati görüyor ekran süresi

illegalleon

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferman
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Arkadaşlar biraz önce ota dan miui 10 güncellemesi geldi. Tam yüklüyordum ki burada şarj konusunda sıkıntı yaşayanlar var. Acaba otadan mı yüklediniz yoksa manuel indirip mi kurdunuz? Çak kararsız kaldım yükleme konusunda. Ne dersiniz?

Üst Alt