Soru Mi 6 kurulum

Ecowarrior

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
1
Arkadaslar merhaba. Genelde tum konulari arastirdiktan sonra konu acmaya calisiyorum ancak gozumden kactiysa affola. Kendim aldigim mi 6 yi kullaniyorum 2 gundur. Çinden aldığım için şuan çin romu yüklü sanırım. Bilen arkadaşlardan ricam en başından unlock,europe rom kurulum vs. Hangi adımlari takip etmeliyim. Acilmis konu var ise affola en azindan oraya yonlendirebilirseniz veya yardimci olursaniz cok tesekkur ederim.ay icerisinde tekrar cine gitme durumum var yardimci olacak arkadasa oradan mi 6 getirebilirim ;) herkese iyi gunler..

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Setry

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Mi 6
Konular
59
global rom çıktı ancak şimdilik denemeyin biraz bekleyin benim cihazda olmadı mi flash ile deneyeceğim birazdan. Bildirim ve bir çok sorun rom ile alakalıdır muhtemelen sorun çözülür. Android platformunda yeni sayılırım bu arada üsdatlarımızda saolsun yardımcı oluyorlar.
Ümidi mi kesmiştim ama yalnız şu an çok sevindim yaa :$:D

Oyla:

Setry

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Mi 6
Konular
59
global rom çıktı ancak şimdilik denemeyin biraz bekleyin benim cihazda olmadı mi flash ile deneyeceğim birazdan. Bildirim ve bir çok sorun rom ile alakalıdır muhtemelen sorun çözülür. Android platformunda yeni sayılırım bu arada üsdatlarımızda saolsun yardımcı oluyorlar.
Ümidi mi kesmiştim ama yalnız şu an çok sevindim yaa :$:D

Oyla:
Üst Alt