Soru Mi 6 kurulum

Ecowarrior

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
1
Arkadaslar merhaba. Genelde tum konulari arastirdiktan sonra konu acmaya calisiyorum ancak gozumden kactiysa affola. Kendim aldigim mi 6 yi kullaniyorum 2 gundur. Çinden aldığım için şuan çin romu yüklü sanırım. Bilen arkadaşlardan ricam en başından unlock,europe rom kurulum vs. Hangi adımlari takip etmeliyim. Acilmis konu var ise affola en azindan oraya yonlendirebilirseniz veya yardimci olursaniz cok tesekkur ederim.ay icerisinde tekrar cine gitme durumum var yardimci olacak arkadasa oradan mi 6 getirebilirim ;) herkese iyi gunler..

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Merhabalar. Öncelikle mi5 bölümünde bootloader açma konusu var. Oradsn yararlanarak başvuruda bulunun. Bootloader kilidi kaldırdıktan sonra gerisi gelecektir öncelikle onu halletmeniz gerekli.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Ecowarrior

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tesekkur ederim hocam bakiyorum hemen.

• Beğen
Tepkiler: VSM
Oyla:

Ecowarrior

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
1
Inceledim simdi cok sagolun tekrar. Son birsey daha soracagim. Bir onceki telefonumu da ingilizce kullaniyordum bu unlock ve rom sonrasi dil disinda farkli bir ozellik olacak mi? Manuel olarak google servislerini yukledim yani mevcut haliyle kullanamaz miyim ? Ne gibi sorunlar yasarim ?

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Inceledim simdi cok sagolun tekrar. Son birsey daha soracagim. Bir onceki telefonumu da ingilizce kullaniyordum bu unlock ve rom sonrasi dil disinda farkli bir ozellik olacak mi? Manuel olarak google servislerini yukledim yani mevcut haliyle kullanamaz miyim ? Ne gibi sorunlar yasarim ?

Mevcut haliyle kullanırsınız sorun çıkmaz. Global versiyonda gereksiz çince uygulamalar bulunmaz. Global diller eklidir google play eklidir.

Oyla:

Ecowarrior

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
1
Xiaomi support bana attigi mailde 1-2 ay icinde global romun yayinlanacagini belirtmisti. Ozaman bekleyip direk global romu yukleyeyim. Tesekkur ederim isim geregi Çine gidiyorum aralıklarla yardimci olabilecegim bir konu olursa seve seve.
Cok tesekkur ederim herkese iyi gunler.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Xiaomi support bana attigi mailde 1-2 ay icinde global romun yayinlanacagini belirtmisti. Ozaman bekleyip direk global romu yukleyeyim. Tesekkur ederim isim geregi Çine gidiyorum aralıklarla yardimci olabilecegim bir konu olursa seve seve.

Şu anda benim elimde global rom var fihazlara atıyoruz. Sızdırılmış bir rom. Teşekkür ederim :)

Oyla:

Evren026

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
evren
Cihazım
5S - Mi6
Konular
1

Sormamda sakınca yoksa ne iş yapıyorsunuz? Bu arada global rom çıkınca yükleme işlemini getrçekleştirdiğimde seve seve yardımcı olurum. :)

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Ecowarrior

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
1
Sormamda sakınca yoksa ne iş yapıyorsunuz? Bu arada global rom çıkınca yükleme işlemini getrçekleştirdiğimde seve seve yardımcı olurum. :)

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam ozelden yazarim isimi :) cok sagol rom cikinca paylasabilirsen cok iyi olur ben de yardimci olabildigim konularda elimden geleni yaparim

Oyla:

Ecowarrior

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
1
Hocam ozelden yazarim isimi :) cok sagol rom cikinca paylasabilirsen cok iyi olur ben de yardimci olabildigim konularda elimden geleni yaparim

Telefondaki tek sorun bildirimler. Mesela uzun sure 10dk kapali kalinca bildirim gelmiyor whatsapptan. Kendi maili gmail ve 3.parti uygulama mail sistemlerinden gelen maillerimi uygulamalari acmadan goremiyorum. Bildirim ayarlarindan hepsini actim halbu ki? Sorun nedir acaba

Oyla:
Üst Alt