Soru mi 6 için miui 12 gelecek mi ?

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
Mi6 değiştirilecek bir telefon değil.elimde mi6 poco f1 ve mi 10 pro var hangisini satmazsın diye sorsalar mi6 yı satmam derim.mi6 efsanedir. Custom rom ile miui12 kullanılabilir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
rom linkini verebilirmisiniz hocam

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Android 10 miui 12 port romlar belki çıkar. Mix 2 için android 10 miui 12 port rom geliştiriliyor. Mi6 içinde yapan birisi mutlaka çıkar bence. Dilerseniz eu beta 20.6.18 (son sürüm) yükleyebilirsiniz.

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular
9
Hocam salla miui pişmanlik. Miui 12 kullandim hala bildirim sorunu hala hatalar. Bliss rom 12.12 kullaniyorum android 10, inanilmaz guzel bi rom, ayni zamanda android 11 de cok guzel performans veriyor ve gelistiriyorlar. Mutlaka denemenizi tavsiye ederim bliss romu

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
38
Bir Miui aşığı olarak Xiaomi cihazlarda emanet gibi duran Aosp romları asla kullanmam, isterse Android 12 versin. Fakat kullanana da saygı duyarım. Neticede zevkler ve renkler meselesi..
Ne var ki 3 senedir kullandığım Efsanede ne bildirim sorunu ne de öyle kafaya takılacak bir hata görmedim. Miui12 nin ilk sürümlerinde bariz hatalar vardı ama son 20. 6.18 güncellemesiyle herşey stabil ve hatasız. Bu problemleri tek yaşamayan ben miyim acaba diye düşünmeye başladım.

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
Hocam salla miui pişmanlik. Miui 12 kullandim hala bildirim sorunu hala hatalar. Bliss rom 12.12 kullaniyorum android 10, inanilmaz guzel bi rom, ayni zamanda android 11 de cok guzel performans veriyor ve gelistiriyorlar. Mutlaka denemenizi tavsiye ederim bliss romu

aosp rom mu ? Bliss
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bir Miui aşığı olarak Xiaomi cihazlarda emanet gibi duran Aosp romları asla kullanmam, isterse Android 12 versin. Fakat kullanana da saygı duyarım. Neticede zevkler ve renkler meselesi..
Ne var ki 3 senedir kullandığım Efsanede ne bildirim sorunu ne de öyle kafaya takılacak bir hata görmedim. Miui12 nin ilk sürümlerinde bariz hatalar vardı ama son 20. 6.18 güncellemesiyle herşey stabil ve hatasız. Bu problemleri tek yaşamayan ben miyim acaba diye düşünmeye başladım.
hocam peki batarya performansi miui 11 stabil rom ile bi farklilik varmı insallah miui 11 gibi iyi gider batarya

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68

İmzamı atarım bu mesaja. Aynı işlemci ve ram kapasitesi sahip mix2 yi kullanıyorum. Revengeos android 11 yükledim tek kelimeyle mükemmel. Daha önceden blissrom,pixel ve pixel plus gibi romlar kullandım miui den 2-3 kat daha hızlı. Bende rom değiştirme hastalığı olduğu için bir rom da sabit kalamıyorum.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
38
hocam peki batarya performansi miui 11 stabil rom ile bi farklilik varmı insallah miui 11 gibi iyi gider batarya
İster eu Stabil olsun isterse beta, Miui11 de aldığınız batarya performansını Miui12 de bulamazsınız. Bu durum miui 10 içinde böyle miui9 içinde. Arayüz geliştikçe batarya performansı da düşüyor.

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
İster eu Stabil olsun isterse beta, Miui11 de aldığınız batarya performansını Miui12 de bulamazsınız. Bu durum miui 10 içinde böyle miui9 içinde. Arayüz geliştikçe batarya performansı da düşüyor.
çok aşırı fark yok ise bende miui 12 eu beta ya geçeceğim insallah :)

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Miui bazlı romlar almaz ama android 10 tabanlı Aosp romlar var Mi6 için. Bir Miui sever olarak ben pek sıcak bakmıyorum ama siz deneyebilirsiniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi6, Poco f1, Mi10 pro? :?
Maşallahınız var hocam... Bu ne Xiaomi sevgisidir böyle? giggle~~:D
Hocam mi6 dan poco ya geçtim ama mi6 kalsın istedim. Şimdi mi 10 pro ya geçtiğim için poco f1 i satılığa çıkardım. Mi6 yı satmayı kesinlikle düşünmüyorum

Üst Alt