Rom Mi 6 Global Kararlı MIUI 10 V10.3.4.0 OCAMIXM İndirme bağlantısı

cngzkyz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz Akyaz
Cihazım
MI 6
Meslek
Yazılımcı
Konular
2
Selamlar, güncelleme ile bildirim menüsü ve bazı alanların karanlık mod olayı benim gibi çoğu kişinin canını sıkmıştı. Tüm denemelerime rağmen eski haline getiremedim. Son olarak fabrika ayarlarına geri döndüm ve şu an eski bildirim ekranıma kavuştum.

sedat0014

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Mi6
Konular
1
Güncelleme sonrası varsayılan temada 5x5 düzene geçilebildiğini fark ettim ama bu yeni gelen sistem başlatıcı güncellemesi ile de gelmiş olabilir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Evet hocam yeni sistem başlatıcısı güncellemesiyle geldi, güzel de oldu ama artık geniş kapsamlı bir güncelleme gerekiyor. Bu şekilde boşuna uğraşıyoruz gibi geliyor bana.

antique

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
turkayy
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
Güncelleme sonrası varsayılan temada 5x5 düzene geçilebildiğini fark ettim ama bu yeni gelen sistem başlatıcı güncellemesi ile de gelmiş olabilir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

bunu yeni farkediyorum.. bu da hep istediğim birşeydi iyi oldu 8=)

cngzkyz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz Akyaz
Cihazım
MI 6
Meslek
Yazılımcı
Konular
2
Fabrika ayarlarına dönüş sonrası karanlık mod gitti diye sevindim ama kendiliğinde geri geldi. Çıldırmak üzereyim. Yok mu bunu kapatmanın yolu?

zoradam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
xiamoi 6
Konular
14
Fabrika ayarlarına dönüş sonrası karanlık mod gitti diye sevindim ama kendiliğinde geri geldi. Çıldırmak üzereyim. Yok mu bunu kapatmanın yolu?
fastboot modunda kur sonra hard format at ben oyle yaptim sarjida iyi gidiyor suan

mustafahurma

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa Hurm
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
1
Öncelikle konu için teşekkür ederim. Benim cihazım ROOT'lu ve TWRP yüklü. Fakat, TWRP olduğu için bu güncellemeyi yükleyemiyorum. Cihazımdaki uygulama ve verileri kaybetmeden güncellemeyi yüklemenin bir yolu var mı?
bende de aynı durum oldu telefon açıldıktan sonra güncelleme yüklenemedi uyarısı veriyor bakıyorum gerçekten yüklenmemiş, bunun için telefonumdan rotu kaldırdım ve uygulamaları kaybetmeden yükleyebildim, sonrasında ise yeniden telefonu root yapmak zorunda kaldım magisk falan işten anlıyorsun

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tekin1987

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Tekin
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Mı 6 guncelenmeyecek herhalde ne bu kardeşim düşük modellere geldi bize halen yok pes artık bir türlü gelmedi

hashus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi mi6
Meslek
Mühendis
Konular
2
Fast boot rom çıktı mı? Bir türlü bulamadım. 10.3.4.0 sürümü için galiba fastboot yok. Lütfen yardım edin telefonu komple fastboot ile sıfırlayacağım.

zoradam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
xiamoi 6
Konular
14
Fast boot rom çıktı mı? Bir türlü bulamadım. 10.3.4.0 sürümü için galiba fastboot yok. Lütfen yardım edin telefonu komple fastboot ile sıfırlayacağım.
şu linkin ortalarinda olacak kardes

Üst Alt