Yardım Mi 6 Fastboot ekranında kaldı

Exp7soioN

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdinç
Cihazım
Mi 6
Konular
1
mi 6 cihazım acılırken unlocked yazıyor mi yazısının altında bende botloader acık sanırım diyerekten flash ile global rom u stabil den developer e değiştirmeyi denedim fakat yükleme sırasında hata verdi ve cihaz su anda fastboot modundan cıkmıyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilecek varmı acaba

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
mi 6 cihazım acılırken unlocked yazıyor mi yazısının altında bende botloader acık sanırım diyerekten flash ile global rom u stabil den developer e değiştirmeyi denedim fakat yükleme sırasında hata verdi ve cihaz su anda fastboot modundan cıkmıyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilecek varmı acaba
Cihazı güç tuşuna uzun süreli bastığınızda fastboot ekranından çıkmıyormu? Eğer fastboot ekranından cıkıp cihaz Mi yazında kalıyorsa mi flash ile fastboot modda rom kurulumu yapmanız lazım verdiği hatanın ekran görüntüsünü atarmısınız.

Oyla:

Exp7soioN

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdinç
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Cihazı güç tuşuna uzun süreli bastığınızda fastboot ekranından çıkmıyormu? Eğer fastboot ekranından cıkıp cihaz Mi yazında kalıyorsa mi flash ile fastboot modda rom kurulumu yapmanız lazım verdiği hatanın ekran görüntüsünü atarmısınız.
uzun süre de bassam tekrar acılıp fastboot ekranına geliyor

uzun da bassam kapanıp tekrar fasboot ekranında acılıyor

Oyla:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
uzun da bassam kapanıp tekrar fasboot ekranında acılıyor
sistem zarar görmüş boot dosyasınıda bulamıyorsa ister istemez fastboot ekranına alıyordur flash tool ile tam bir yükleme yapmayı deneyin hocam bu konularda hiçbir bilginiz yoksa pm atabilirsiniz

Oyla:

Exp7soioN

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdinç
Cihazım
Mi 6
Konular
1
valla bilgim yok ama sanırım bu sefer oldu tekrar indirdim dosyayı kuruluyor bakalım ne olacak mi ekranında su anda android in noktaları ilerliyor acılacak sanırsam :)

Oyla:

Yksl

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Merhabalar mi 6 kullanıyorum telefonum şarj olmuyor ancak yeniden baslattigimda şarj oluyor yeniden baslatincada fast boot ekranı çıkıyor telefonu bir şekilde açtım ama hala şarj olmuyor hafiften yavaslamada oluyor teşekkürler

Oyla:

CpoeT

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can Ozan
Cihazım
Mi 6
Konular
11
Merhabalar mi 6 kullanıyorum telefonum şarj olmuyor ancak yeniden baslattigimda şarj oluyor yeniden baslatincada fast boot ekranı çıkıyor telefonu bir şekilde açtım ama hala şarj olmuyor hafiften yavaslamada oluyor teşekkürler
Temiz bir kurulum yapin

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam şarj giriş yerini iğneyle temizlemen gerek.ama dikkatli temizlemelisin,ortadaki kısma değdirmemeye bak bence.ordan toz falan çıkacak

Oyla:
Üst Alt