Yardım Mi 6 Fastboot ekranında kaldı

'Sorular ve Yardım Talepleri' forumunda Exp7soioN tarafından 12 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

1. mi 6 cihazım acılırken unlocked yazıyor mi yazısının altında bende botloader acık sanırım diyerekten flash ile global rom u stabil den developer e değiştirmeyi denedim fakat yükleme sırasında hata verdi ve cihaz su anda fastboot modundan cıkmıyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilecek varmı acaba

2. Cihazı güç tuşuna uzun süreli bastığınızda fastboot ekranından çıkmıyormu? Eğer fastboot ekranından cıkıp cihaz Mi yazında kalıyorsa mi flash ile fastboot modda rom kurulumu yapmanız lazım verdiği hatanın ekran görüntüsünü atarmısınız.

3. uzun da bassam kapanıp tekrar fasboot ekranında acılıyor

4. sistem zarar görmüş boot dosyasınıda bulamıyorsa ister istemez fastboot ekranına alıyordur flash tool ile tam bir yükleme yapmayı deneyin hocam bu konularda hiçbir bilginiz yoksa pm atabilirsiniz

5. valla bilgim yok ama sanırım bu sefer oldu tekrar indirdim dosyayı kuruluyor bakalım ne olacak mi ekranında su anda android in noktaları ilerliyor acılacak sanırsam :)

6. Merhabalar mi 6 kullanıyorum telefonum şarj olmuyor ancak yeniden baslattigimda şarj oluyor yeniden baslatincada fast boot ekranı çıkıyor telefonu bir şekilde açtım ama hala şarj olmuyor hafiften yavaslamada oluyor teşekkürler

7. Temiz bir kurulum yapin

8. Hocam şarj giriş yerini iğneyle temizlemen gerek.ama dikkatli temizlemelisin,ortadaki kısma değdirmemeye bak bence.ordan toz falan çıkacak

9. Nasıl yapacağız hocan

10. Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın... şurdaki işlemlerle ayni sadece global kararlinin romunu indireceksiniz

11. Kurulum yapman bişeyi değiştirmeyecek ama istersen yine de dene

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...