Rom Mi 6 Epic Rom Global Versiyon

Chandler Muriel Bing

I'm hopeless and awkward and desperate for love.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Çok Değişken
Meslek
Cep Teknik
Konular
27
Mi6 için 9.0.5.0 sürümü Oreo mu yoksa Nougat mi?

dark3434

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
5.02
Cihazım
xiaomi note
Konular
25
Arkadaşlar konusu olmadığı için buraya yazıyorum. Redmi note 3 pro kullanıyorum. Epicrom developer global noguat Android 7 kurdum fakat parmak izi menüsünü bulamadım yerimi değişti kalktımı romdan yardımcı olurmusunuz.

dark3434

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
5.02
Cihazım
xiaomi note
Konular
25
Arkadaşlar konusu olmadığı için buraya yazıyorum. Redmi note 3 pro kullanıyorum. Epicrom developer global noguat Android 7 kurdum fakat parmak izi menüsünü bulamadım yerimi değişti kalktımı romdan yardımcı olurmusunuz.
Yokmu 3 bir cümle,veya 3 kelime yazacak.

SAMSUNG-SM-N920A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Yokmu 3 bir cümle,veya 3 kelime yazacak.

SAMSUNG-SM-N920A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aşağıdaki linkte cevabını görebilirsiniz hocam. Geliştirici çalışmadığı konusunda bilgi vermiş.
Known issues :
Goodix fingerprint sensor
Tell me!

dark3434

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
5.02
Cihazım
xiaomi note
Konular
25
Aşağıdaki linkte cevabını görebilirsiniz hocam. Geliştirici çalışmadığı konusunda bilgi vermiş sanırım.
Known issues :
Goodix fingerprint sensor
Tell me!

Teşekkür ederim ederim bilgilendirme için İngilizcem yok en azından vakit ayırdığınız için.

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
Arkadaşalr 7.12.21 sürümünü yüklemek istiyorum telefonumda miuipro oreo yüklü ne yaptımsa olmadı,sürekli twrpde yarıda kesiliyor be atıyor.telefon reset atıp başlıyo ama açılış ekranında kalıyo.twrp tel hafızasını görmüyor.tekrar twrp flaslıyorum pc den düzeliyor twrp wip yapıyom hafıza hariç ama nafile . 3.2.1.1 ve 3.2.3.0 twrp leri denedim.sorun ne olabilir.

Recai74

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recai
Cihazım
Lg g3
Konular
34
Sorunun şu kardeşim Oreo ve naugat geçişlerinde twrp ile ful format yapman lazım başka yolu yok önce telefonundaki önemli dosyaları PC ye yedek al sonra twrp ye gir ful format yap bir yazı gelecek o yazıya yes yazıp alttan kaydır sonra twrp yıl yeniden başlat sonra PC ye bağla telefonunu görecektir rom dosyasını atıp wipeleride yap filasla bu kadar hepsi

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
Sorunun şu kardeşim Oreo ve naugat geçişlerinde twrp ile ful format yapman lazım başka yolu yok önce telefonundaki önemli dosyaları PC ye yedek al sonra twrp ye gir ful format yap bir yazı gelecek o yazıya yes yazıp alttan kaydır sonra twrp yıl yeniden başlat sonra PC ye bağla telefonunu görecektir rom dosyasını atıp wipeleride yap filasla bu kadar hepsi
formatladım pcde görüyor ama rom yüklerken ya yarıda kesilip res atıyor yada E:unknown command [ ] ] diye bir hata veriyor ve duruyor tekrar system format yapıyom bu sefer yine yarıda kesiyo ve res atıyo telefon açılyo ama sisteme format at diye uyarı geliyo sistem format atmada sıkıntı var galiba ada ben yanlış yapıyom.global oreo rootlu olanıda yüklüyo ama açmıyo sadece linegeos ve miui pro yükleyebildim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

şu anda aynen dediğini yapıyorum hocam ama yine E:Unkonown hatası alıyorum ardından twrp 3.2.3. den 3.2.1 e dönüyor ve hata veriyor tekrar twrp flashlıyorum başa dönüyorum.

hata verince tekrar full format yaptım şimdi twrp hata vermiyor ama E:unknown hatası devam ediyor.

bu hata bi sorun değilmiş hocam denemek için res attım telefon açıldı :S ,yardımınız için teşkkür ederim.

Son düzenleme:

karnesa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
14
Hocam TWRP aşamasını( Wipe, Kurulum vs.) hallettikten hemen sonra TWRP'den "Reboot Bootloader" deyin ve cihazınızı bootloaderda açın ardından ADB'den fastboot format userdata komutunu yazın ve ardından fastboot reboot komutunu yazıp cihazını yeniden başlatın. Yalnız bunun için kullanacağınız TWRP olmalı.
Bazı rom lar açılmıyor bu sebepten mi yoksa? Bu işlemi bilgisayarsız yapma şansımız varmı?

Üst Alt