Soru mi 6 da vodafone kullananlar.Bakabilir misiniz?

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
Merhaba arkadaşlar,

Eşim ve ben mi 6 kullanıyoruz.ikimizde de turk telekom var fakat vodafone red tarifelerine geçmek istiyoruz.şebeke de problem yaşarmıyız?

sedinho

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sedat
Cihazım
note 3
Konular
1
1 Haziran'dan beri Mi 6 ve vodafone kullanıyorum, internet paylaşımı sorunu dışında herhangi bir sorun yaşamadım. o problem de kısa süre içerisinde çözüme kavuştu. yani bir sıkıntı yok.

Oyla:

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
satayım ıphone 7 yı allahın ıznı ıle gececem xıoamıye gerı . mıx2s veya mı7 beklıyorum cıksın hayırısı ıle.
[doublepost=1520330049,1520329961][/doublepost]
red ımkanları daha cok daha cok sey sunuyor ınsana turkcell platinum yanına yaklasılmıyor zaten :(

bende mi mix2s ve mi7 bekliyorum mi6 kullanıcısı olarak.
[doublepost=1520338321][/doublepost]evet arkadaşlar çekim sorunu olarak soruyorum.bir zamanlar bu 800 band yüzünden çekme sorunu oluyor falan diyolardı.mi6 nın gsm arenadan özelliklerine baktım 2g 3g 4g hiç birinde 800 band yok.bu yüzden sorma ihtiyacı duydum.Bende istanbulda yaşıyorum.vodafone aile indirimi ile 49TL ye 1000dk 1000sms birde 10g+2gb(hattını taşıyana 1 yıl boyunca hediye) veriyor. En önemlisi de vodafone pass muhabbeti.youtube spotify instagram falan paketleri var.tam araştıramadım ama bunlar internetten yemiyor.

Oyla:

YahyaArslan52

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yahya
Cihazım
HuaweiMate10
Konular
10
bende mi mix2s ve mi7 bekliyorum mi6 kullanıcısı olarak.
[doublepost=1520338321][/doublepost]evet arkadaşlar çekim sorunu olarak soruyorum.bir zamanlar bu 800 band yüzünden çekme sorunu oluyor falan diyolardı.mi6 nın gsm arenadan özelliklerine baktım 2g 3g 4g hiç birinde 800 band yok.bu yüzden sorma ihtiyacı duydum.Bende istanbulda yaşıyorum.vodafone aile indirimi ile 49TL ye 1000dk 1000sms birde 10g+2gb(hattını taşıyana 1 yıl boyunca hediye) veriyor. En önemlisi de vodafone pass muhabbeti.youtube spotify instagram falan paketleri var.tam araştıramadım ama bunlar internetten yemiyor.
mı 6 guzel telefon bende kı mı 6 yı kardesım el koydu :)

Oyla:

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
mı 6 guzel telefon bende kı mı 6 yı kardesım el koydu :)

bencede seri güzel kamera yeterli pili iyi gidiyor.akar kukarı yok :D derdi yok ısınması yok.yazılımsal bazen sorunlar oluyor onu da epic rom falan çakıyorum düzeliyor :)

Oyla:

tweezers1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhat
Cihazım
iphone 7
Konular
8
MI 6 kullandım guzel telefon ben 845 seri işlemci olan model bekliyorum yada orta segment bir model alacagim bir kac model arasında gidip geliyorum hayırlısı ile çıksın bakalım Modeller ona göre alacagim bir tane hayırlısı ise.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benim mi6 2.5 aylık senin iphone 7 kaç aylık duruma göre yaparız takas.iğrençleşti yazılımı mumla arar oldum iphone 7imi.7 satıp bunu almıştım.pişmanlık tavanda. notification shade bile yok bi verdiler bi geri çektiler.resmen dalga geçmek gibi. lg samsung android 6sında var bunun 7sinde yok.8inde gösterip çektiler iyice canımı sıkmaya başladı.

Oyla:

aetunga

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ALPER
Cihazım
MI6
Konular
2
Vodafone ım ve mi6 da problem yaşıyorum. İstanbul kağıthane merkez de oturmama rağmen LTE çok yavaş. 3g daha hızlı.

Oyla:

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular
9
Band 20 yok mok diye bir suru konusuldu vodafone kullaniyorum hic sorun yasamadim

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt