Soru mi 6 da vodafone kullananlar.Bakabilir misiniz?

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
Merhaba arkadaşlar,

Eşim ve ben mi 6 kullanıyoruz.ikimizde de turk telekom var fakat vodafone red tarifelerine geçmek istiyoruz.şebeke de problem yaşarmıyız?

borabey06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yunus
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
3
Merhaba arkadaşlar,

Eşim ve ben mi 6 kullanıyoruz.ikimizde de turk telekom var fakat vodafone red tarifelerine geçmek istiyoruz.şebeke de problem yaşarmıyız?
sorun derken çekme konusunda ise ben 3 aydır kullanıyorum bir sorun yaşamadım önceki telefonlarım neyse o

Oyla:

YahyaArslan52

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yahya
Cihazım
HuaweiMate10
Konular
10
sorun derken çekme konusunda ise ben 3 aydır kullanıyorum bir sorun yaşamadım önceki telefonlarım neyse o
volte ve 4.5 g sı hızı nasıl ben ıstanbul çekmeköy de oturuyorum dun turkcell ve vodafone ugradım

turkcel 12 gb paket gnc 55 tl ye verıyor.

15 gb red 63 tl ye yapıyorlar ayın sonuna kadar bakıyorm boyle konulara o yuzden konu takıptetım :)

Oyla:

Timo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Orta
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
0
İphone kullanıyordum bizim evde düzgün çekmiyordu ne internet ne de arama mi 6 ya geçtim full çekiyor vodafone sıkıntı yaşamıyorum şahsen gayet iyi

Oyla:

borabey06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yunus
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
3
volte ve 4.5 g sı hızı nasıl ben ıstanbul çekmeköy de oturuyorum dun turkcell ve vodafone ugradım

turkcel 12 gb paket gnc 55 tl ye verıyor.

15 gb red 63 tl ye yapıyorlar ayın sonuna kadar bakıyorm boyle konulara o yuzden konu takıptetım :)
hocam ankara da yaşıyorum an itibari ile download 23mbps upload 7.85mbps ama bu tabiki bulunduğunuz yere farklılıklar gösteriyor ama benim yaşadığım bölgede böyle hız olarakta 30mbps üzerine çıktığını hatırlamıyorum

Oyla:

YahyaArslan52

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yahya
Cihazım
HuaweiMate10
Konular
10
İphone kullanıyordum bizim evde düzgün çekmiyordu ne internet ne de arama mi 6 ya geçtim full çekiyor vodafone sıkıntı yaşamıyorum şahsen gayet iyi
satayım ıphone 7 yı allahın ıznı ıle gececem xıoamıye gerı . mıx2s veya mı7 beklıyorum cıksın hayırısı ıle.
[doublepost=1520330049,1520329961][/doublepost]
hocam ankara da yaşıyorum an itibari ile download 23mbps upload 7.85mbps ama bu tabiki bulunduğunuz yere farklılıklar gösteriyor ama benim yaşadığım bölgede böyle hız olarakta 30mbps üzerine çıktığını hatırlamıyorum
red ımkanları daha cok daha cok sey sunuyor ınsana turkcell platinum yanına yaklasılmıyor zaten :(

Oyla:

Timo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Orta
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
0
satayım ıphone 7 yı allahın ıznı ıle gececem xıoamıye gerı . mıx2s veya mı7 beklıyorum cıksın hayırısı ıle.
[doublepost=1520330049,1520329961][/doublepost]
red ımkanları daha cok daha cok sey sunuyor ınsana turkcell platinum yanına yaklasılmıyor zaten :(

En son güncelleme ile gelen sorunlar düzelir ise tadından yenmez gerçekten memnunum telefondan hayırlı olsun şimdiden :)

Oyla:

YahyaArslan52

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yahya
Cihazım
HuaweiMate10
Konular
10
En son güncelleme ile gelen sorunlar düzelir ise tadından yenmez gerçekten memnunum telefondan hayırlı olsun şimdiden :)

MI 6 kullandım guzel telefon ben 845 seri işlemci olan model bekliyorum yada orta segment bir model alacagim bir kac model arasında gidip geliyorum hayırlısı ile çıksın bakalım Modeller ona göre alacagim bir tane hayırlısı ise.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Oyla:

Hydrbyt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Mİ6 128GB
Konular
1
Ankara Çankaya'da özel şirkette çalışıyorum, şirkette arkadaşlar Türkcell kullanıyor ve bazı noktalarda telefon çekmiyor, benim Vodafone çekmediği yer olmadı henüz, internet ile ilgili de 4,5G olsun 3G olsun hiç problem yaşamadım

Oyla:
Üst Alt