Yardım Mi 6 Cihaz etkinleştirilemiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berksevgili

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berk
Cihazım
Mi 6
Konular
3
Şubat ayında mi 6 cihazını aldım, şarj soketi sorunlu olduğu için garantiye gönderdim ardından geldi bazı dosyaları sildim mi hatırlamıyorum temizlik yaparken ama sonrasında cihazım donup kendini kapatıyor cihaz kimliği alınamıyor diyor wifi açılmıyor artık çıldırmak üzereyim bunun bir yolu yok mu lütfen yardımcı olun bana, cihaz bazen döngüye de giriyor sistem arayüzü yanıt vermiyor diyor çıldıracağım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şubat ayında mi 6 cihazını aldım, şarj soketi sorunlu olduğu için garantiye gönderdim ardından geldi bazı dosyaları sildim mi hatırlamıyorum temizlik yaparken ama sonrasında cihazım donup kendini kapatıyor cihaz kimliği alınamıyor diyor wifi açılmıyor artık çıldırmak üzereyim bunun bir yolu yok mu lütfen yardımcı olun bana, cihaz bazen döngüye de giriyor sistem arayüzü yanıt vermiyor diyor çıldıracağım.
Konu düzenlemeyi bulamadığım için flood yapıyorum üzgünüm, SİM KART YOK hatası da alıyorum.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam sildim derken sistem dosyalarını silmiş olamazsınız değil mi? Fabrika ayarlarına dönmeyi denediniz mi?

Oyla:

berksevgili

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berk
Cihazım
Mi 6
Konular
3
Hocam sildim derken sistem dosyalarını silmiş olamazsınız değil mi? Fabrika ayarlarına dönmeyi denediniz mi?
Derin temizlik yaparken büyük boyutlu dosyaları silmiştim hocam, ardından fabrika ayarlarına da geri döndüm ama sorunum devam ediyor. Cihaz kimliği bazen alınamıyor, geçen gün 50 kere açıp kapattım öyle sim kendine geldi. Artık sinir oldum hiçbir çözüm bulamıyorum.

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam aklıma tek bir şey geliyor BL kilidiniz kapalı olduğu için Güncelleyici üzerinden aynı romu tekrar indirin ve tekrar güncelleme yapın isterseniz. Tüm verileriniz sıfırlanabilir yedek almayı unutmayın.

Oyla:

berksevgili

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berk
Cihazım
Mi 6
Konular
3
Hocam aklıma tek bir şey geliyor BL kilidiniz kapalı olduğu için Güncelleyici üzerinden aynı romu tekrar indirin ve tekrar güncelleme yapın isterseniz. Tüm verileriniz sıfırlanabilir yedek almayı unutmayın.
Onu da denedim hiçbir işe yaramıyor maalesef :(

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam cihazınız garantili böyle bir durumda yapılabilecek pek bir şey görünmüyor. Tekrar garantiye göndermek en iyi seçenek gibi görünüyor.

Oyla:

berksevgili

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berk
Cihazım
Mi 6
Konular
3
Teşekkür ederim hocam, her yolu denedim umarım garanti çözüm olur. İyi forumlar dilerim :)

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt