İpucu Mi 6 Ceramic Çizilir Cam

yukselbulut

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yüksel
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Esnaf
Konular
8
1 ay önce aldığım Mi6 telefonun ön camında kılcal çizikler oluştu.O kadar'da test videosu var hepsi boş.
Çizilmez cam zannedip cam korumasına önem vermedim.Zaten cam korumasını telefoncuda bulabilene helal olsun.Tabiki bu kılcal çizikler normal baktığında gözükmüyor yalnızca eğip ışığa doğru tutunca gözükmekte.Ama yinede insanın canı sıkılıyor.Yeni telefon alacak arkadaşlar ön ekran korumasını takmadan bu cihazı kullanmasınlar.

Son düzenleme:

Skywriter

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
9
Kardeş sen olayı yanlış anlamışssın. Seramik versiyonun farkı arka kısmının seramik olmasıdır. Seramik bir pişirilmiş toprak türüdür ve içinde metal ve metalsi bileşikler barındıran bi yapıdır, cam değildir. Ön taraftaki camda maalesef çizilme olayı hem seramik hem de düz mi6 modelinde mevcut maalesef. Hatta diğer telfonlara kıyasla çok daha fazla çizilme tehlikesi var. Ama seramik kısmı yani arakdaı, vdeolarda gördüğün gibi testere bile sürsen çizilmez, o ayrı.

Ve son cümlene katılıyorum. semarik veya değil mi6 alan arakdaşlar muhakkak ön panele bir koruma taksınlar muhakkak.

yukselbulut

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yüksel
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Esnaf
Konular
8
Ben bu denli cizilecegini hiç düşünmedim gercekten bildiğin uzerinden tırmık gecirmisin gibi çizikler mevcut yav bunun donanımını bu kadar mükemmel yapiyorsun da ekranini neden çizilmez yapmıyorsun sağlık olsun.

Üst Alt