Soru Mİ 6 Batarya önerisi

Arthur61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
mi6
Konular
3
Aliden almak parayı çöpe atmak gibi birşey. Deji aldım 1 seneye yaklaştı halen çok iyi .

Burakalpsen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
11
Aliden almak parayı çöpe atmak gibi birşey. Deji aldım 1 seneye yaklaştı halen çok iyi .
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Buyrun aliden alınca sözde çöpe atılan para yerine tercih ettiğiniz nin üreticisi ve aliexpress linki. Ne farkı var merak ettim :D

mumuncoskun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mümün
Cihazım
Z1 Compact
Konular
0
hocam ben şöyle bir set alıp kendim değiştireyim diyorum bataryayı ancak bir sorum var bu bataryaları takınca telefonun titreşim özelliği gidiyor mu

Arthur61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
mi6
Konular
3
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Buyrun aliden alınca sözde çöpe atılan para yerine tercih ettiğiniz nin üreticisi ve aliexpress linki. Ne farkı var merak ettim :D
Ben üretici anlamında söylemedim, kullandığımız telefonun üreticiside çin. Ben yıllardır aliden alişveriş yaparım. 1500 üzerinde siparişim vardır. Aliexpres konusunda yeterince deneyimim var. Fakat aliden kandırılma olasılığı veya sorunlu ürün gelme olasılığı çok fazla. Bir şekilde parayı kurtarıyorsun ama kaybolan zaman geri gelmiyor. Bunun haricinde artık vergiler falan filan Türkiye'deki fiyatından pahalıya geliyor. Aliden ilk aldığım siparişlerde acemiydim yorumlar falan filan baktığım halde aldığım 100 siparişin 99 u amacına hizmet etmeden veya uzun kısa vadede uçup gitti. Şu ortamda aliden alıp vakit kaybedip risk almaya gerek yok demek istedim.

Burakalpsen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
11
hocam ben şöyle bir set alıp kendim değiştireyim diyorum bataryayı ancak bir sorum var bu bataryaları takınca telefonun titreşim özelliği gidiyor mu
Telefonun herhangi bir özelliği gitmez. Arka kapağınız kırık değilse onuda almanıza gerek yok saç kurutma ile ısıtarak kırmadan çıkarılabiliyor 2 kez değiştirdim. Pil konusunda da üstteki yorumum ile çakışmış olacak ama Türkiye'den alacaksanız orijinal diye satılanlardan almak yerine Deji almak daha mantıklı. Son olarak yanında B7000 de almalısınız.

mumuncoskun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mümün
Cihazım
Z1 Compact
Konular
0
B7000 ne oluyor hocam tam olarak

abdurrahimturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahim
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Bir firma neden kullanıcısının yedek parça isteklerini bir zaman sonra karşılamaz !
Sanki babalarının hayrına istiyoruz.
Getirsin parası neyse verelim.
3 defa mi 6 batarya değiştim, Deji dahil hepsini denedim. Maalesef daha 6 ay olmadı ama öğlene kadar bitiyor şarj.
Xiaomi servisi dese ki 200 lira kardeşim 2020 tarihli hemde gel değişelim, hemen koşa koşa gideceğim o biçim yani :)

Üst Alt