Soru Mi 6 Android P alacak mı?

Ataberkk44

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ataberk
Cihazım
Mi9
Meslek
Öğrenci
Konular
70
okulumda mi6 nın bir daha android güncelleme almayacağını duydum ama bazı sitelerde muhtemel diyor anlamadığım şu mi4e güncelleme veren xiaomi nasıl olurda mi6 ya vermeyi bırakır ?

mmengi

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Grus
Konular
2
Mi5 android 6 ile çıktı. 7 ve 8 aldı ama 9 u vermeyecekler. Mi modelleri 2 android güncellemesi alıyor. Redmi modelleri 1 güncelleme. Ama miui güncellemesi için sıkıntı yok.

Oyla:

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
...
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
27
Demek istediğim o değil hocam keşke olsa ben bu işe aylarımı verdim :) sorun balonun görünmesi değil. Hava durumu, namaz vakti, gibi aktif uygulama balonu kullanan uygulamalar MIUI 9 da görünmüyor. Bunu sadece miuipro romda dinamik icon seçeneği ile açmayı başarmıştım. MIUI 10 gelince bu sorunu ortadan kaldırdılar.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Anladım hocam ben pek o tarz uygulamalar kullanmadığım için siz daha iyi bilirsiniz :)

Oyla:

mkepenek1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi6
Konular
13
Arkadaşlar şu anda mi6 ile Android 9 kullanıyorum. Yaklaşık 1 hafta oldu. Çok akıcı ve yaklaşık 6 buçuk saat ekran suresi alıyorum.gcam kullanıyorum.Şu ana kadar herhangi bir sıkıntı görmedim. İkinci alan mevcut ekran bölme mevcut ayrıca çok hızlı. Herkese tavsiye ediyorum.crdroid pie m6. Forumda link var.

Oyla:
Üst Alt