Soru Mi 6 Aliexpress ekran

ulaulas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ulaş
Cihazım
Mi 6
Konular
3
Merhaba arkadaşlar, Mi 6 cihazımın tam parmak izi okuyucusu olan kısmı çatladı ve parmak izi çalışmıyor. Daha önce ekran dahil çeşitli telefon tamirleri yaptım, aliexpressten alıp yapmayı düşündüm ancak düzgün bir ürün bulamadım.
Cihazın ekranını değiştirip memnun kalan var mı yurtiçi veya yurtdışı ?
Malum biliyorsunuz cihazın panel kalitesi çok güzel parlaklık olsun tonlar olsun şimdi sırf parmak izi için saçmasapan bir ekran takıp güzel görüntüden mahrum kalmak istemiyorum.

Atlas06

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
As
Cihazım
Redmi not4
Konular
5
Redmi not4 x cihazım da benimde başıma geldi. Ankara'da takan telefoncu orijinal dedi ama beş para etmez bir ekran taktı. Üstelik 200 TL verdim. Ekran. 2 gün sonra kendi , kendine camera lensinin oradan çatlamaya başladı. Üstelik koca bir ölü piksel vardı. Daha sonra Ali express ten kendim 135 TL ye çerçeveli olarak sipariş verdim. Orijinali kadar kaliteli değil ama çok yakın. En azından alt tuşların aydınlatması çalışıyor ve çift dokunma ile uyandırma aktif. Burada yaptırdığımız da bunlar yoktu.

Oyla:

Nymphaea Caerulea

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Konular
5
aynen birebir aynı ızgara sorunu olsun sarılık olsun daha önce yaptığım değişimlerde hep yaşadığım şeyler, mi6 nın orjinal ekranı öyle alelade bir ekran olsa takıp geçeceğim ama orjinali gerçekten parlaklık olsun ton olsun gerçekten çok güzel ( şu olayı yaşadıktan sonra kırık olsun orjinal olsun daha iyi
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam cihaz mi 6 mıydı ve ne kadar tuttu parmak izi çalışıyor mu
Piyasada orjinal ekran bulabilirsen bu sorunlar olmaz tabi. Xiaomi yi bilmiyorum ama bazı telefonların orjinal ekranları bulunabiliyor

Oyla:

CakaBeyi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 9SE
Konular
37
Ben ekranı deistirttim servise parmak okuma felan sıkıntı yok ekranda hiç bir fark yok

Oyla:
Üst Alt