Güncelleme (MI 6) 9.5.3.0 (Kararlı) gecelik

YENİLMEZ

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aaaaaa
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
3
Arkadaşlar mobil ağ yavaş gibi benim gibi olan varmı

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erol.mstf

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa EROL
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
10
Hocam sizinle bi konuşmamız geçmişti hatırlarmısınız bilmem ama kontrol ediliyor ekranında kalıyordu acaba güncellemeyi geri mi çektiler diye yorumlamıştık. O konuda bi gelişme varmı bildiğiniz yada sadece bende mi sorun var? Hocam sizinle bi konuşmamız geçmişti hatırlarmısınız bilmem ama kontrol ediliyor ekranında kalıyordu acaba güncellemeyi geri mi çektiler diye yorumlamıştık. O konuda bi gelişme varmı bildiğiniz yada sadece bende mi sorun var?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Beyler güncelleme paketini seç dedikten sonra kontrol ediliyor ekranında kalıyor buna bi çözüm bulan çıkmadı hala yardımcı olabilecek yok mu ya gına geldi artık 9.2.3.0 dan

mandufla

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mandufla
Cihazım
mi 6
Konular
0
Arkadaşlar mobil ağ yavaş gibi benim gibi olan varmı

Gündüz test yaptım 4.5 çıktı. Hatta upload 6 küsürdü. Şimdi hiç de inandırıcı olmayan bir şekilde 33 çıktı. Hat vodafone.

erol.mstf

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa EROL
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
10
Beyler bu soruma ek olarak
Beyler güncelleme paketini seç dedikten sonra kontrol ediliyor ekranında kalıyor buna bi çözüm bulan çıkmadı hala yardımcı olabilecek yok mu ya gına geldi artık 9.2.3.0 dan

Beyler bu soruma ek olarak şu dosyayı silsem ne olur? Acaba sorunun kaynağı bu mudur?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

CanerK34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Xiaomi MI 6
Konular
3
Arkadaşlar Mi6 kullanıyorum şuan kullandığım sürüm 9.2.2.0 Sistem güncellemeye girdiğimde 9.2.3.0 sürümü çıkıyor. Yeni sürümler(9.5.3..0 veya 9.5.6.0) ne zaman gelir bana 1 ay oldu hala aynı durum

mandufla

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mandufla
Cihazım
mi 6
Konular
0
Arkadaşlar Mi6 kullanıyorum şuan kullandığım sürüm 9.2.2.0 Sistem güncellemeye girdiğimde 9.2.3.0 sürümü çıkıyor. Yeni sürümler(9.5.3..0 veya 9.5.6.0) ne zaman gelir bana 1 ay oldu hala aynı durum
Hocam çoğu arkadaş 9.2.2.0 a dönmek için uğraş veriyor. Bence hiç kıpırdama sen. Kullan cihazı mis gibi :D

bekkir74

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bekir
Cihazım
Discovery1
Konular
0

bağlantıdan indirdim 9.5.3den 9.5.6 ya geçtim. ilk inceleme olarak forumda dosya eklemek için dosya yöneticisi açılınca hata veriyordu o düzelmiş. dosya indikten sonra yükleme çok kısa sürdü versiyon hemen hemen aynı olduğu için galiba.

makina11

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
0
9.5.6 ne zaman geldi ya :) kullanan arkadaslardan yorum bekliyorum sakata gelmeyelim :D

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
38
Şuan 9.2.2.0 kullanıyorum. MIU forumuna girdğimde bunlar çıkıyor. Bana ne zaman 9.5.3.0 güncellemesi gelir?
Bence 9.2.2.0 ile devam etmelisin. Zira en stabil olan o. 9.2.3.0. tam bir hayal kırıklığıydi. 9.5.3.0 ile bazı hatalar düzeltildi ama hala en iyisi 9.2.2.0...Tabii mi 6 için
yok kardeşim çözdüm sorunu önce telefonu usb ile pc ye bağlayıp indirdiği 9.2.3 dosyasını sildim eğer onu silmeden yeniden başlatsaydım güncellemeyi kuracaktı çünkü bildirimde güncellemeyi kurmak için telefonu yeniden başlatın diyordu
Aynı sorun bende de var.Dediğiniz gibi usb ile telefonu pc ye bağladım. 9.2.3 dosyasını bulamadım. Nasıl sileceğimi izah eder misiniz?

Üst Alt