Yardım Mİ 5X Twrp ekranı açılmıyor

gizliderviş

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
LEVENT
Cihazım
Mİ 11 LİTE
Konular
1
Mİ 5X cihazım var üzerinde Miui 9 | V9.0.4.0.NDBCNEI stabil sürüm yüklü.Güncel bir eu rom yüklemek istiyorum.Fakat ne yaptıysam olmuyor.Tüm işlemler yapıldıktan sonra Ses açma+power yaptığımda twrp ekranı gelmiyor telefon yeniden açılıyor.Bu konu hakkında bilgisi olan varmı?

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Mİ 5X cihazım var üzerinde Miui 9 | V9.0.4.0.NDBCNEI stabil sürüm yüklü.Güncel bir eu rom yüklemek istiyorum.Fakat ne yaptıysam olmuyor.Tüm işlemler yapıldıktan sonra Ses açma+power yaptığımda twrp ekranı gelmiyor telefon yeniden açılıyor.Bu konu hakkında bilgisi olan varmı?
İndirmiş olduğunuz twrp recovery dosyasının ismini recovery olarak değiştirip aşağıdaki komutları yazıp deneyin birde.

fastboot flash recovery recovery.img
fastboot boot recovery.img
komutunu yazıp enter tuşuna bastıktan sonra twrp recovery ekranı otamatik gelir, bu işlemleri yapabilmeniz için bootloader kilidinizin açık olması gerekir.

Oyla:

gizliderviş

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
LEVENT
Cihazım
Mİ 11 LİTE
Konular
1
İndirmiş olduğunuz twrp recovery dosyasının ismini recovery olarak değiştirip aşağıdaki komutları yazıp deneyin birde.

komutunu yazıp enter tuşuna bastıktan sonra twrp recovery ekranı otamatik gelir, bu işlemleri yapabilmeniz için bootloader kilidinizin açık olması gerekir.
yaptım fakat olmadı üstadım.anlamadım neden olmuyor.bootlader kilidim açık

Oyla:

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
yaptım fakat olmadı üstadım.anlamadım neden olmuyor.bootlader kilidim açık
Twrp dosyasını sorunsuz bir şekilde boot ediyormu? Twrp dosyasının olduğu kısımdan ve cmd ekranından foto atarsınız bakarız.

Oyla:

gizliderviş

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
LEVENT
Cihazım
Mİ 11 LİTE
Konular
1
şuan başka bir pc den yapıyorum ama komut ekranında waiting for any device da kalıyor ilerlemiyor.

Oyla:

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
şuan başka bir pc den yapıyorum ama komut ekranında waiting for any device da kalıyor ilerlemiyor.
Cihazın usb hata ayıklama modu açık değilse açın, Google'den Pdanet driverı kurup deneyin birde.

Oyla:

gizliderviş

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
LEVENT
Cihazım
Mİ 11 LİTE
Konular
1

üstad bu işlemleri yaptım bu sefer oldu twrp açıldı.romu yükledim.telefonu yeniden başlat yaptım.başlamadı the system has been destroyed bu hatayı aldım.şuan telefon açılmıyor nasıl çözeceğiz

Oyla:

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
üstad bu işlemleri yaptım bu sefer oldu twrp açıldı.romu yükledim.telefonu yeniden başlat yaptım.başlamadı the system has been destroyed bu hatayı aldım.şuan telefon açılmıyor nasıl çözeceğiz
Mi flash ile fastboot modda cihaza rom kurulumu yapıp twrp recovery kurduktan sonra cihazı yeniden başlamadan lazyflasher-no-verity-opt-encrypt.zip dosyasını flaslayıp deneyin

Oyla:

gizliderviş

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
LEVENT
Cihazım
Mİ 11 LİTE
Konular
1
Mi flash ile fastboot modda cihaza rom kurulumu yapıp twrp recovery kurduktan sonra cihazı yeniden başlamadan lazyflasher-no-verity-opt-encrypt.zip dosyasını flaslayıp deneyin
hocam bu indirdiğimiz fastboot rom içindekileri önce klasöre çıkart yapıyoruz değil mi? sonra mi flash a okuttuğumda o klasörü ve flash yaptığımda sistem belirtilen dosyayı bulamıyor uyarısı çıkıyor.

Oyla:

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
hocam bu indirdiğimiz fastboot rom içindekileri önce klasöre çıkart yapıyoruz değil mi? sonra mi flash a okuttuğumda o klasörü ve flash yaptığımda sistem belirtilen dosyayı bulamıyor uyarısı çıkıyor.
Evet fastboot tgz uzantılı romu rar'dan çıkarıyoruz rom klasöründen bir ekran görüntüsü atarsınız nerde yanlışlık var bakalm

Oyla:
Üst Alt