Yardım Mİ 5X Twrp ekranı açılmıyor

'Xiaomi Mi 5X' forumunda gizliderviş tarafından 13 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

Etiketler:
  1. Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.
  1. Mİ 5X cihazım var üzerinde Miui 9 | V9.0.4.0.NDBCNEI stabil sürüm yüklü.Güncel bir eu rom yüklemek istiyorum.Fakat ne yaptıysam olmuyor.Tüm işlemler yapıldıktan sonra Ses açma+power yaptığımda twrp ekranı gelmiyor telefon yeniden açılıyor.Bu konu hakkında bilgisi olan varmı?

2. İndirmiş olduğunuz twrp recovery dosyasının ismini recovery olarak değiştirip aşağıdaki komutları yazıp deneyin birde.

fastboot flash recovery recovery.img
    fastboot boot recovery.img
    komutunu yazıp enter tuşuna bastıktan sonra twrp recovery ekranı otamatik gelir, bu işlemleri yapabilmeniz için bootloader kilidinizin açık olması gerekir.

3. yaptım fakat olmadı üstadım.anlamadım neden olmuyor.bootlader kilidim açık

4. Twrp dosyasını sorunsuz bir şekilde boot ediyormu? Twrp dosyasının olduğu kısımdan ve cmd ekranından foto atarsınız bakarız.

5. şuan başka bir pc den yapıyorum ama komut ekranında waiting for any device da kalıyor ilerlemiyor.

6. Cihazın usb hata ayıklama modu açık değilse açın, Google'den Pdanet driverı kurup deneyin birde.

7. üstad bu işlemleri yaptım bu sefer oldu twrp açıldı.romu yükledim.telefonu yeniden başlat yaptım.başlamadı the system has been destroyed bu hatayı aldım.şuan telefon açılmıyor nasıl çözeceğiz

8. Mi flash ile fastboot modda cihaza rom kurulumu yapıp twrp recovery kurduktan sonra cihazı yeniden başlamadan lazyflasher-no-verity-opt-encrypt.zip dosyasını flaslayıp deneyin

9. hocam bu indirdiğimiz fastboot rom içindekileri önce klasöre çıkart yapıyoruz değil mi? sonra mi flash a okuttuğumda o klasörü ve flash yaptığımda sistem belirtilen dosyayı bulamıyor uyarısı çıkıyor.

10. Evet fastboot tgz uzantılı romu rar'dan çıkarıyoruz rom klasöründen bir ekran görüntüsü atarsınız nerde yanlışlık var bakalm

11. --- Birleştirilmiş mesaj, 15 Şubat 2018Orijinal mesaj tarihi 15 Şubat 2018 ---

Ekli dosyalar:

• 5X.jpg
      5X.jpg
      Dosya Boyutu:
      115,7 KB
      Gösterim:
      6
    • 5x 2.jpg
      5x 2.jpg
      Dosya Boyutu:
      299,1 KB
      Gösterim:
      6
  12. İmages adlı ROM klasörünü direk C'ye atın değilse flash all seçeneğini seçerek rom kurulumu yapın.

13. olmuyor üstad bir türlü 2 gündür telefonsuz kaldım vallahi.

14. rom klasörünün ismini değiştirin klasör isminde türkçe karakter ve boşluk olmasın.

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...