Soru Mi 5x alınırmı

bariserez14

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Bilgisayar Mühendi
Konular
28
Arkadaşlar hepinize xiaomili günler .. Birkaç gündür 5x ve mi6 arasında kaldım. mi 5x e zaaflarım ekranının daha büyük olması arka kapağının parmak izi tutmaması ve fiyatı.. sizce işlemci ve ram önemli midir sürekli oyun oynayan birisi değilim 4 gb ram yeterli olacaktır snapdragon 620 üzer mi beni lütfen yardımcı olun son olarak 2100 tlye mi 6 almaktansa 1300 gibi fiyata 5x almak mantıklı mıdır?

redmourne

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
altug
Cihazım
mi4
Konular
3
ben de mi5s ve mi5x arasında kaldım gibi ama gönlüm sürekli mi5s e kayıyor. takipteyim konuyu

Oyla:

trojan89

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
10
Mantıklı hocam, ekstra bin liraya kadar para vermenize gerek yok. 5x kullandım özel ses anfisi, kulaklıkla müzik dinlemek mükemmel. Kulaklığım piston 3 bu arada..

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
bariserez14 konu başlıklarını büyük harfle açmak yasaktır, konu başlığı tekrar düzenlendi.Sorunuza gelecek olursak MI5x alacaksanız resmi global rom'un çıkmasını bekleyin alacağınız iki cihazda işinizi görecektir.

Oyla:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Arada kalinacak birşey yok. Mi6 her türlü avantajli. Ayrica Sd 835 in kulaklik ses cikisi gayet iyi. Sd 625 de ses cikisi iyi olmadigi icin desteklediler.

Aradaki fiyat farkina Sd 835 her türlü deger. Günlük kullanimda bile aradaki performans farkini hissedebiliyorsunuz.

Derseniz ki, bu fiyat farki yerine suan 5x alıyım, seneye de yeni çıkan cihazi alirim, siz bilirsiniz tabi.

Oyla:

ferhatugur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhatugur
Cihazım
XIAOMI A1
Konular
3
miui olmasa da olur ve -şimdilik- imei problemin yoksa A1 de düşünebilirsin bence Yes~~

Oyla:

devrimseven60

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Oneplus 6
Meslek
Öğrenim görevlisi
Konular
133
Arkadaşlar hepinize xiaomili günler .. Birkaç gündür 5x ve mi6 arasında kaldım. mi 5x e zaaflarım ekranının daha büyük olması arka kapağının parmak izi tutmaması ve fiyatı.. sizce işlemci ve ram önemli midir sürekli oyun oynayan birisi değilim 4 gb ram yeterli olacaktır snapdragon 620 üzer mi beni lütfen yardımcı olun son olarak 2100 tlye mi 6 almaktansa 1300 gibi fiyata 5x almak mantıklı mıdır?
ben mi5 kullandım 1 sene, sonrasında babama verdim, mi5-5s-6 arasında gezip dururken 5x aldım.
Mi5de özlediğim tek nokta kamera. Düşük ışıkta çekimleri daha iyiydi mi5in. Mi6 1800e bulmuştum ben, mi5xi 1200e aldım. Yeniden mi6ya geçiş yapmayı düşünmüyorum.

Oyla:

aLLMeTaLLiCa

Aaaaaaaaa1
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
...........1
Cihazım
...........1
Meslek
Veri Giriş ( sekreter )
Konular
44
Batarya + performans + Kulaklık sesi Hoparler vs Alınır .Şahsen Kendim kullanıyorum . Aklınıza takılan bişey varsa sorabilirsiniz.

Oyla:

devrimseven60

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Oneplus 6
Meslek
Öğrenim görevlisi
Konular
133
Batarya + performans + Kulaklık sesi Hoparler vs Alınır .Şahsen Kendim kullanıyorum . Aklınıza takılan bişey varsa sorabilirsiniz.
Aaaa kamerayi neden eklemedin :)

Sent from my MI 5X using Tapatalk

Oyla:

surly

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi5
Konular
2
Bende var kullanıyorum. Fiyatına göre bence iyi telefon. Bana 800 TL ye filan geldi. Çift kameralı telefon istiyorsan seni tatmin eder. Batarya performansı gayet iyi. Ses benim kullandığım mi 5 göre kat kat iyi. Konuşma yaparken sesi yarıya kadar kısıyorum. Kamerası sadece iyi ışıkta güzel. Evde akşam çekim yaparken hemen karıncalanmalar oluyor. Ön kamera iadere eder. Para sıkıntısı olmaz dersen mi 6 alabilirsin.

Oyla:
Üst Alt